PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : babino-4-



babino-4-
16-04-2010, 11:17 PM
Personal Info

Your name: Μπάμπης

Age: 17μισο

Your country: Ελλάδα

Occupation: Μαθητής

Spoken languages: Ελληνικά, Αγγλικά και λίγα Γερμανικά

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: BaBiNo-4-

Former experience and/or safelisted channels: Παίζω μόνο στο channel /j eleos .

Your activity and average playtime each week: Περίπου 5 ωρες την μερα, τα Σαββατοκυριακα 6 ωρες την μέρα σιγουρα.

Which time of the day you usually play: Παιζω μετα το σχολειο το μεσημερι μεχρι το απογευματάκι να βαρεθώ και μετά κανα last game το βράδυ πριν πέσω για ύπνο. Το πρόγραμμα είναι σχεδόν πάντα σταθερό εκτός και αν πέσω για ύπνο μετά το σχολείο καμιά φορά.

How long you have been playing DotA: 1μισι χρόνο

Your ability to communicate with others: Θα μπορούσα να πώ αρκετά καλά επειδή δεν κατέχω καποιο κόμπλεξ ή ενδυασμό προς τους αντιπάλους και τους συμπέκτες μου.

Have you read the rules and agree to follow them? Ναι τα εχω διαβάσει και τα γνωρίζω και συμφωνώ απόλυτα.

How do you react/behave when you're under pressure? Κρατάω πάντα την ψυχραιμια μου και πολλες φορές αφήνω να περάσει όπως έχει και είμαι πάντα σωστός κατά κανόνα.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Παντα υπαρχει καποιος καλυτερος απο σενα η πιο εμπειρος που μπορει να σου δειξει καποια καινουργια πραγματα δεν εχω κανενα προβλημα γιατι ολοι κανουμε λαθοι και ολοι μαθενουμε.



Is there anyone who can vouch for you? Tsougitoman-21-, BiLLaZz. , xx_kapota, godofwar_craft, kopitipit)a, omg_kai_3_rafil, shar-pei(αν και λιγο noobakos αλλα προσπαθει) και αλοι που δεν μπορω να θυμυθω τωρα.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Δυστηχώς δεν χρησιμοποιω το Ventrillo αλλα εχω το Skype για εποικοινονια με τους συμπαικτες και τους φιλους μου που ειμαστε online σχεδον ολη την μερα.


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Πιστευω πως εχω την εμπειρια να γινω admin καθως εχω παιξει αρκετα games μεσα σε εναμισι χρονο με το συγκεκριμενο account μου. Επισης ενας άλλος λογος είναι ότι θέλω να τιμωρω(με ban) τους leavers που μας χαλανε τα games ειτε κανουν leave ειτε με την συμπεριφορά τους.Επισης το να γινω admin ητανε ο στόχος των καλών μου stats από την αρχη της δημιουργιας του account μου(BaBiNo-4-) μεχρι και τωρα.

Why should we pick you and what can you offer to us: Επειδη μπορω να ελεγξω ένα game με βαση την εμπειρια μου και οσα ξερω πανω στην DotA και να το κατευθυνω σωστα

A few things about yourself: Στον ελευθερο χρονο μου ασχολουμε με τη γυμναστικη και συγκερκιμενα με το ποδοσφαιρο αν και ασχολουμουν 10 χρονια με αυτό το αθλημα σταματησα για πρωσοπικους λογους και τωρα θα συνεχισω με το BOX.. Επισης μου αρεσει να βγαινω με την παρεα μου και να διασκεδαζουμε εξω (ειτε αυτό είναι σε ένα caffe-bar ειτε σε καποιο net για DotA)

Σας ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας..

xxgm9
17-04-2010, 07:45 PM
paides to kserw to palikari kserei na paizei k kserei ta rules prwtaapola aksizei gia admin gt panw apo ola einai dikaios !!!min ton adikeisetai gt tetoia atoma einai p ni8oun apo dota!!!

KiTz
20-04-2010, 10:28 AM
Didn't meet the requirements:

-Minimum of 400 played games.

rejected