PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request - Carter15



Carter15
25-07-2009, 12:58 PM
* Το Battle.net account σας : Carter15
* Hostbot : DA-Live-3 (den eimai sigouros)
* Reason :Leave
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : guro sto 40. prin ksekinisei to game zitousa apo tn admin slot gia enan friend m apo lan kai m elege dn me endiaferei kai to ksekinise.dn prolaba na fugw kata to coutdown en gnwsi oti ginete abort to game kai to bot sunexizei na spammarei.parola auta eipa stn friend m na paei se alo game kai 8a pame mazi meta.mesa sto game omws sts allies eixame enan feeder kai ili8io pou to mono k ekane itan na mas vrizei kai tpt alo. ton parakalesa na ton kanei kick kai m elege oti einai locked to game kai oti den mporei enw itan o monos admin mesa sto game. afou m katebase xristous k panagies anagkastika na leavarw gt dn ginotan oute na paiksw etc ala oute m aresei na me vrizoun toso asxima. dn lew oti den ekana leave ala lew oti to mono p 8elw na paiksw einai gg. an 8elete me kanete unban. ty

Aderew
26-07-2009, 05:45 PM
Και εφόσον επικράτησε αυτό το " Χάος " γιατί δεν κράτησες ένα replay ... με λόγια του "αέρα" τι περιμένεις ?

Carter15
27-07-2009, 11:31 AM
to kserw oti itan la8os pou den kratisa replay ala imoun se internet cafe. otan ka8este eseis me ts filous sas se internet cafe apo8ukeuete replay?? pou na kserw oti 8a epefte se tetoio admin...an 8elete me pisteuete an oxi krima. euxaristw opws k na exei gia ton xrono sas

Aderew
27-07-2009, 05:15 PM
Και σε Internet Cafe μπορείς να αποθηκεύσεις replay. Σου δίνω μια ευκαιρία για unban και την επόμενη φορά σκέψου το καλά πριν κάνεις leave.



Request Accepted


Topic Closed