PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Local_killer



greekshadow
23-04-2010, 03:40 AM
Accused admin name : Local_killer

Game name : εκτος game ban σε wisp

Reason : leaver


Λοιπον ειχα παιξει ενα game με τον εν λογω κυριο και εκανε leave. Toν εκανα κανονικα ban μιας και δεν γνωριζα πως ειναι admin. Και μπαινω σημερα να παιξω ενα game στο ελεος και με κανω checkban και μου λεει banned απο local_killer με reason Leave. Προφανως μεσω wisp με bannare επειδη τον bannara. Φυσικα και δεν εχω κρατησει replay γιατι δεν κραταω replays απο καθε ban που κανω , ποσο μαλιστα απο ban για leave. Tωρα δεν ξερω πως μπορω να τα αποδειξω ολα αυτα....παντως το ban μου το εχει κανει μεσω wisp αν μπορειτε να δειτε τα wisp στα bots. και απο οτι ειδα ο εν λογω admin εχει κατηγορηθει παλι για εντελως ακυρο ban αλλα εγινε reject λογω ελλειψης replay . Θα παρακαλουσα την απομακρινση του απο το admin team. Ty.

Y.Γ. : Και να η αποδειξη πως δεν επαιξα game μαζι του εχοντας κανει Leave. Λοιπον το ban εχει γινει 22/4. Πεμπτη δηλαδη. Εγω την πεμπτη δεν επαιξα ουτε ενα Game. Ξυπνισα 11:00 αμ. Πηγαμε για καφε με τον aoua (κατι που μπορει να το επιβεβαιωσει ο ιδιος) μεχρι τις 3 παρα. Επειτα πηγα στο μαθημα μεχρι τις 5. Γυρισα σπιτι κατα τις 6 και φυσικα δεν επαιξα Game γιατι οπως ολοι γνωριζετε απο το σπιτι με το κλεμμενο internet δεν μπορω να μπω καν σε game γιατι με πεταει λογω 20000 + ms / ping...... :P . E και αυτο επιβεβαιωνεται απο πολλα ατομα. Bnet για game μπηκα 12 το βραδυ. Μιλησαμε εξαλλου aoua οταν μπηκα. οποτε...........ακυρο Ban ως αντιποινα στο ban που του εκανα. Ty again. Τελος κατι που προσεξα ειναι πως ο εν λογω admin εχει μονο 35 games played στο ελεος με 93% stay rate. Λιγο παραξενο να ειναι admin με 35 games.

Και ψαχνοντας βρηκα πως το ατομο αυτο εχει 2 ποστ στο φορουμ ολα και ολα.....και αυτα ειναι 1 rejected unaban request και ενα rejected admin application εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?1095-Local_Killer&highlight=pdodosfairas).

Voyager19
24-04-2010, 08:21 PM
Adiko ban gia ton greekshadow....syntoma abuse auton ton admin....tetoia atoma prepei na afisoun tin dota kai na asxolithoun me kati pio eukolo opws to fidaki sto kinito tous

ksaplostras
26-04-2010, 05:20 AM
Σου ξέφυγε αυτό (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?1162-Local_Killer&highlight=Local_killer) που είναι το approved admin application του Local_killer. To admin app του έγινε στις 11/6/2009 που δεν υπήρχαν περιορισμοί σχετικά με τα games για να γίνει κάποιος admin.

Διασταυρώθηκε το θέμα και ο admin local_killer λαμβάνει lvl2 warn για το άκυρο ban. Στην επόμενη αφορμή γίνεται demote.

Eπίσης γίνεσαι unban.