PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Uncl3_Faka



Saen
27-07-2009, 04:41 PM
Accused Admin Account : uncl3_faka

Game Name :nldrago

Παράπτωμα του Admin :eixa hostarei game me to name nldrago....kai ebaine o uncl3_faka,kai epeidi itan shitlist stin clan m epeidi tin evrize ton kickara..ton kickarw 1i fora kai 3anampainei ton 3anakickarw kai meta tin 2i fora molis trwei kick ekane !unhost to game m...
Auta

spermatodoths
27-07-2009, 05:16 PM
hmoyna ki egw sto idio game.o faka den ekane unhost btw eimaste mazi ventrilo kai ekane kainoyrio game.paizei na ekane kapios allos yh na pepse to bot gt shmera exei polla problhmata to channel.

DotAddicteD
27-07-2009, 05:16 PM
Imoun kai egw sto game tou drugsdealer. O drugsdealer (bnet acc: dragotic) xwris kanenan logo kickare 2 fores ton uncl3_faka kai otan ton rwtisa giati to ekane mou apantise oti o uncle paliotera ebrize tin clan tou. O uncle fysika sto lobby den eipe tipota kai meta apo liga sec to game egine unhost. Imouna sto ventrilo me ton uncle kai otan tn rwtisa ti egine mou eipe oti dn to ekane autos unhost kai aplws ekane game se ena allo bot epidi tn kickare o drugsdealer. Episis o spermatodoths itan parwn.

P.S. Drugsdealer perimena pio sovaro post gia abuse na ekanes ws Game Manager.

UnCl3_faka
27-07-2009, 05:20 PM
Egw exw na pw sta plh8h tin diki m pleura:
Me kickares mia fora xwris na peis logo , gia auto kai mpika kai deuteri..
Me kickares 2i fora kai eipa na mpw kai 3i mpas kai m ekanes plaka i itan apo slot i kati tetoio..
Afou telika apodextika to gegonos oti den 8a pai3w sto diko s to game , hostara sto 2o botaki game tin idia stigmi..
Den eixa oute logo , oute endiaferon na kanw unhost to game sou..

Imoun kai eimai paradeigmatikos kai tipikos admin , kai 8a diekdikisw tin 8esi kai to kiros m.

Furthermore , mporw na apodei3w oti ekeini tin wra pou hostares to game , den imoun sto PC. (profanws not nessacary)

The_Spartan
27-07-2009, 05:53 PM
an den kanw la8os den einai i proti fora p dimiourgei kapoio provlima o sigkekrimenos admin !!

meepeises
27-07-2009, 09:37 PM
e koitakste sta logs tou bot kai deite.. drug grapse ti wra egine kai se poio bot gia na to doun ta paidia

Black.Lady
27-07-2009, 10:27 PM
pisteuw pws den eprepe na ton kickareis epidi evrize tin clan sou...epezes game stn NoL k oxi stn clan s kai episis den eipe tpt.en teli eprepe toulaxiston na tou peis "den 8elw na peksw mazi sou " k oxi ksero kick. {gnomi mou eine pws ta prosopika prp na menoun makria apo ta games gia na eine euxarista}

epishs iparxoun atoma pou epiveveonoun oti o admin ekane allo game kai itan sto ventrilo k tous eipe pws dn to ekane unhost.

kata tin gnomi mou o admin dn paraviase kanenan kanona k dn ti8ete 8ema admin abuse.

AtSuNaKaToN
01-08-2009, 01:31 PM
denied.