PDA

View Full Version : Admin Application : OoCc)Radi.SkuLL



Radi^SkuLL
30-04-2010, 07:04 PM
Personal Info

Your name:Νίκος

Age:17

Your country:Ελλάδα

Occupation:Μαθητής της τρίτης τεχνολογικής ταξής του λικείου.

Spoken languages:Αγγλικά,Ελληνικά.Αραβικά.

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:OoCc)radi.skull

Former experience and/or safelisted channels:Grc,Odl,Gdrl(Για τα 2 πρώτα το καίρο που υπίρχαν.)

Your activity and average playtime each week:Καθημερινά περίπου 5 ορίτσες την ημέρα:D.

Which time of the day you usually play:Πέζω απτο μεσημέρι ως αργά το βράδυ.

How long you have been playing DotA:Πέζω dota περίπου 2,5 χρόνια.

Your ability to communicate with others:Πολύ καλή σε καταστάσεις οι οπίες ξεφεύγουν κρατώ τι ψυχρεμία και προσπαθώ να λύσω με το διάλογο το παρούσο προβλημα.

Have you read the rules and agree to follow them?Πολλές φορές και ενημερόνομαι τακτικά για τις αλλαγές.

How do you react/behave when you're under pressure?Όταν είμαι υπό πίεση προσπαθώ να κρατάω ύπειους τόνους και να σκέφτομαι λογικά για να λύσω το τρέχουσο πρόβλημα,της παρούσας κατάστασης.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)
Φυσικά και δεν έχω κανένα πρόβλημα αντιθέτως είμαι πρόθιμος να ακούσω οποιαδήποτε συμβουλή,παράκλιση.
Is there anyone who can vouch for you?Πιστεύω οτι αρκετά παιδιά θα με υποστηρίξουν στην προσπάθεια μου.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)
Φυσικά οποιαδηποτέ ωρα ειμαι διατεθημένος εφόσον έχω και μικρόφωνο.

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:Θα ήθελα να γίνω admin για να κάνω και γω το δικό μου αγώνα στην προσπάθεια για την διατήρηση/βελτίωση του channel μας προσφέρωντας σωστά games στα οποία θα είναι κιρίως άτομα χόρις games ευπρόσδεκτα γιατί είμουν ένας από αυτούς πριν λίγο καιρό και καταλαβένω πος θα νιώθουν περιμένοντας τόση ώρα για κάποιο game με αποτέλσμα να τρώνε kick..

Why should we pick you and what can you offer to us:Πιστεύω πως μπορώ να βοηθίσω κάνοντας όμορφα games στα οποία οι κάθε είδους παραβάτες θα τιμορούντε και αρκετά παιδιά τα οποία θα περιμένουν στο channel θα βρίσκουν στέγη στο δικό μου game:D.

A few things about yourself:Είμαι αρκετά κοινωνικός τύπος, πέζω dota με τους φίλους μου για να περνάμε καλά και οχι για να νικάμε, στον ελεύθερο μου χρόνο βγένω με την κοπέλα μου ή βλέπω το αγαπημένο μου anime το οπόιο κόλισα και στην παρέα μου <<One-Piece.>>

Additional information:Αυτό που με χαρακτιρίζει είναι το είδος της μουσικής που ακούω καθώς μεταφέρω την κουλτούρα της και έξω με το ντίσιμο, ομιλία λαι σιμπεριφορά μου,άσχετως που πολλές
φορές με κατακρίνουν διάφορα ανίδεα Trendoyla που θέλουν να δείξουν την δήθεν ανοτερότητα τους με χλευασμούς και διάφορους άλλους εριστικούς τρόπους..

Ευχαρίστω εκ τον προτέρων, OoCc)Radi.Skull
-----------------------------------------------------------------------------

DeaD-Man
30-04-2010, 09:24 PM
suport enoite ston mixailidi ti na portopw manners telia gameplay ikanopiitikotato aksizei gia admin.

Paradise_Lost
30-04-2010, 09:26 PM
Support sto filo radi kalos paixths + mannered axizei na t dwsete ta dikewmata t admin Gj!

PsofioKouneli
30-04-2010, 09:27 PM
suport ston mixa apta kalitera paidia p pezoun dota mporei na boithisei poliu to channel ws admin.

z3rd
02-05-2010, 10:31 AM
!support sto dumpani mannered xwris dikaiomata se kanenan kai kalos player

KiTz
02-05-2010, 02:28 PM
welcome