PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : HarryPotter_



HarryPotter_
01-05-2010, 02:27 PM
Your name: Γιωργος

Age: 19

Your country: Ελλάδα

Occupation: σχολη ευελπιδον

Spoken languages: Ελληνικά, Αγλικά , γερμανικα

Battle.Net Account: ΗarryPotter_
Former experience and/or safelisted channels: ειμαι admin στο bot cunetlive-1 εχο εμπειρια στα rules και γνωριζο ολες τισ εντολες. επισις εχω μελετιση τα rules και τα βρισκο πολυ σωστα.

Which time of the day you usually play: Παίζω συνήθως απογεύματα προς βράδια.

How long you have been playing DotA: Dota παίζω περίπου 4 χρόνια.

Your ability to communicate with others: Eπικοινωνω αρκετα ευκολα,εκνευριζομαι δισκολα και παντα οταν χερο οτι ειμαι σωστος παντα ακου τιν γνομι ολων και μετα βγαζο σιμπερασματα. δν συνιθιζο να βριζω και με εκνευριζει παρα πολυ οταν βριζουν στα games και δν εχο τιν δηναμη να κανο κατι γιατι βρισκο πολι λαθος να μενουν ατιμοριτη οταν βριζουν μανες ... και διαφορα αλλα...
Have you read the rules and agree to follow them? Σαφως και έχω διαβάσει τους κανονισμούς και τους χρισημοποιω οποτε χρειαζονται.Κ

How do you react/behave when you're under pressure? Αντιδρώ πάντα ψυχραιμα χωρις να εχω καποιο προβλημα.ειμαι πολυ ιρεμος σε ολα τα παιχνιδια

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Δεν ειναι προβλημα για μενα να ακολουθησω της εντολες των ανωτερων μου εφοσον βεβαια δεν ειναι παραλογες.

Is there anyone who can vouch for you? Ναι υπάρχουν κάποια άτομα. Οποιος θελει συμβαλλει στην αναδειξη μου.Π.χ.: ogiostouninja , europeosss, gamouta, superkaterina

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Φυσικά. Όποτε το θελήσετε.

Why do you want to be an Admin: Ο λογος που θελω να γινω admin ειναι να κανω καλιτερα τα παιχνιδια και να μειωθουν οι leavers,spammers.Αφου ειμαι αρκετες ωρες online , θα ηταν χρισιμο για μενα να ημουν admin.

Why should we pick you and what can you offer to us: ειμαι πολλες ορεσ online και θα μπορεσο να σασ βοιθησο σε αυτο που προσπαθουν εδο και πολλι καιρο ολοι οι admins οι οποιοι κανουν καλη δουλεια.
A few things about yourself: εχω humor και ορεξη για gaming. Μου αρέσει το ποδόσφαιρο και i dota !!!

Additional information: για να σιγουρευτιτε οτι δν σασ κοροιδευο μποριτε να κοιταξετε http://cunetdotastats.no-ip.info/dotastats/index.php?u=harryPotter_&s=datetime&o=desc&p=user&n=0 ειναι το site στο οποιο εχoυν βαλει τα stats του bot .


ευχαριστο για την κατανοηση

Obs.NinJaZz
02-05-2010, 03:58 PM
Το application αναφέρεται στα bots του eleos ή της clan NoL ;
Γράψτο εδώ ή στείλε μου ένα πμ έτσι ώστε να κάνω την ανάλογη μετακίνηση, μιας και postαρες το application σε λάθος subforum.

greekshadow
02-05-2010, 05:23 PM
Και μια φιλικη συμβουλη......καλυτερα χρησιμοποιησε greeklish ή ξαναγραψτο γιατι απο ορθογραφια.......φαινεται παρα πολυ ασχημο......

greekshadow
03-05-2010, 06:49 PM
Moved στα eleos hostbots applications καθως βλεπω εχεις κανει και 2ο ποστ εκει.

KiTz
10-05-2010, 10:54 AM
Didn't meet the requirements :

- Minimum of 400 played games

rejected.