PDA

View Full Version : Admin Application : N3nz0



n3nz0
02-05-2010, 03:19 AM
Your name:
Κώστας

Age:
22

Your country:
Ελλάδα

Occupation:
Τεχνικός Η/Υ

Spoken languages:
Ελληνικά ,Αγγλικά
-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:
N3nz0

Former experience and/or safelisted channels:
Clan GR,GRC,GRC2,GDB,NOL

Your activity and average playtime each week:
Παίζω γύρω στις 2-3 ώρες τις καθημερινές και 4-5 ώρες τα σαββατοκύριακα

Which time of the day you usually play:
συνήθως απο τις 9 και μετά αν και μπορεί να με βρείτε online όλες τις ώρες

How long you have been playing DotA:
Παίζω απο την 5.3x( η 4χ? δεν θυμάμαι .. ο sniper έβαζε νάρκες πάντως στα πυργάκια) περίπου 5 χρόνια

Your ability to communicate with others
:Πολύ καλή

Have you read the rules and agree to follow them?
Ναι

How do you react/behave when you're under pressure?
Λειτουργώ πολύ καλά υπο πίεση γιατί έχω παίξει σε μερικά tournaments και γενικά δεν παρατάω το παιχνίδι εαν είμαστε λιγότεροι ή τα πράγματα είναι ΠΟΛΥ άσχημα ..

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)
Κανένα πρόβλημα ... ίσα ίσα πιστεύω πως πρέπει κάποιος να δίνει εντολές και να κάνει το κουμάντο είτε αυτό είναι στην πραγματική ζωή είτε σε ένα παιχνίδι

Is there anyone who can vouch for you?
Ναι,δεν θα ήθελα να πω ονόματα .. όσοι με γνωρίζουνε και δούνε το ποστ πιστεύω πως θα με υποστηρίξουνε

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)
Ναι , κανένα πρόβλημα .. εάν θέλει καποιος υπεύθυνος μπορει να μου πει να συνδεθώ ώστε να μιλησουμε


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:
Θέλω να γίνω Admin, επειδή πολλές φορες το κανάλι εχει πολυ κοσμο και δεν υπάρχουνε παιχνίδια , σε μερικά παιχνίδια ειναι 4αδα η ακόμα και 5αδα στην μια ομαδα και είναι άδικο αυτο για μερικούς οπότε θέλω να hostarw παιχνίδια που να μπορούμε να περνάμε ωραία και να υπάρχει συναγωνισμός

Why should we pick you and what can you offer to us:
διότι θέλω να βοηθήσω την κοινότητα , και να hostarw παιχνίδια για να ευχαριστιόμαστε όλοι

A few things about yourself:
Εκτός απο την Dota και το gaming γενικότερα, δουλεύω σαν τεχνικός υπολογιστών, και ασχολούμε ερασιτεχνικά με τον χορό ( μην σχολιασει κανεισ τιποτα ΟΧΙ δεν κάνω πιρουέτες :Ρ ) , το downloading ταινιών κ μουσικής
α ναι και όταν το θυμάμαι βγάζω και για κανένα καφέ το "αίσθημα"

Additional information: ( εδώ τι γράφουμε? )

KiTz
02-05-2010, 02:28 PM
welcome