PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Skooby



superduck
03-05-2010, 12:48 PM
* Accused Admin Account :Skoooby

* Παράπτωμα του Admin : prolong,den edose switch i end sto 14 se 3 vs 5 to game elixe sto 26,paroti to zitise i omada me tus ligoterous paixtes.

* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :14
Parepiptontos se allo game me ton idio admin se 5 vs 4 (egw k o admin stin idia omada me ta ligotera atoma) kai giro sto 40 o admin pethane 4 sinexomenes fores kai xafnika to game egrapse disconect se olous... edose end xoris na rotisei? to replay tha to postarw molis to vrw.

skoooby
03-05-2010, 12:56 PM
katarxin se euxaristo p postares to abuse amesos opws s zitis. Loipon o filos super duck afou leavarei o defteros tous pektis kai to game einai sto 14 kai kati m zitaei na kanw end to game. Tou lew pws den exw tetio dikaioma gt exei perasi to 12 lepto kai m zita na paravw to rulle epidi exoun 2 leavers. Grafw sto all oti exoun dikaioma na kanoun leave xwris kirosis alla gia na ginei end prepei na simfonoun oloi oi pektes sto game rwtisa sto all an theloun end h sentinel gt o superduck ipostirize pws ithelan oloi oi dikoi tou (kati p den eida na grafoi kanis apo tous alous dio) kai mono enas m eipe oti den eixe prob egw prosopika den ithela end kai epanelava oti borei na kanei leave xwris ban. Enas apo tous team8s tou efige bikame mesa egw den ekana KATHOLOU PROLONG den 3erw pou stirizei to oti egw ekana prolong. Pigan na kanoun dio diki m brosta stin pigi kai tous eipa sto all oti an den figoun tha tous kanw ban meta apo 5 deftera efigan. Nomizo pws einai ena thread p ekane o superduck gt apla den egine to diko tou kai nomizw pws epra3a to sosto kai den exw na fovithw tpta. Oso gia to deftero prama p leei egw APOKLIETE NA ekana end sto 40 kai den prokite na vrei replay pote twra an autos efage dc kai nmzei oti ekana end egw den ftew
TY
skoooby

superduck
03-05-2010, 01:42 PM
katarxin se euxaristo p postares to abuse amesos opws s zitis. Loipon o filos super duck afou leavarei o defteros tous pektis kai to game einai sto 14 kai kati m zitaei na kanw end to game. Tou lew pws den exw tetio dikaioma gt exei perasi to 12 lepto kai m zita na paravw to rulle epidi exoun 2 leavers. Grafw sto all oti exoun dikaioma na kanoun leave xwris kirosis alla gia na ginei end prepei na simfonoun oloi oi pektes sto game rwtisa sto all an theloun end h sentinel gt o superduck ipostirize pws ithelan oloi oi dikoi tou (kati p den eida na grafoi kanis apo tous alous dio) kai mono enas m eipe oti den eixe prob egw prosopika den ithela end kai epanelava oti borei na kanei leave xwris ban. Enas apo tous team8s tou efige bikame mesa egw den ekana KATHOLOU PROLONG den 3erw pou stirizei to oti egw ekana prolong. Pigan na kanoun dio diki m brosta stin pigi kai tous eipa sto all oti an den figoun tha tous kanw ban meta apo 5 deftera efigan. Nomizo pws einai ena thread p ekane o superduck gt apla den egine to diko tou kai nomizw pws epra3a to sosto kai den exw na fovithw tpta. Oso gia to deftero prama p leei egw APOKLIETE NA ekana end sto 40 kai den prokite na vrei replay pote twra an autos efage dc kai nmzei oti ekana end egw den ftew
TY
skoooby
Katarxas zitisame switch..kai ipate end. kai katadeuteron me ton allo palikari pou efige milisame apo friend chat kai ipe ok feugo kai o allos kathomai afk. Epanalamvano an dne ine prolong to game pou elixe ousiastika sto 14 kai elixe sto 26 ti ine? dld gia ta stats den to doses end?

skoooby
03-05-2010, 01:56 PM
ma den eimaste ipoxreomenoi na kanoume switch episis to psema gia to end p les oti edwsa sto 40 parto pisw
episis den se farmarame gia na einai prolong oute b dn pige kaneis oute kan gia items episis den ipame end me tin enia oti to game tha paei !end alla afou eimastan arketa brosta enow eixame perisotera kills/disimo tha to teliwname grigora xwris prolong na pame b kai lipa opws kai egine apla nomizw ise nevriasmenos parola auta den ftew egw

superduck
03-05-2010, 02:08 PM
ma den eimaste ipoxreomenoi na kanoume switch episis to psema gia to end p les oti edwsa sto 40 parto pisw
episis den se farmarame gia na einai prolong oute b dn pige kaneis oute kan gia items episis den ipame end me tin enia oti to game tha paei !end alla afou eimastan arketa brosta enow eixame perisotera kills/disimo tha to teliwname grigora xwris prolong na pame b kai lipa opws kai egine apla nomizw ise nevriasmenos parola auta den ftew egw

den mou apantises game pou efigan sto 14 kai ligei sto 26.. ine game gia ta stats?den ipa kanena psemma sintoma to replay

protomastoras
03-05-2010, 03:04 PM
Δεν ειδα το replay αλλα ετσι οπως τα λες εσυ ο ιδιος superduck εχεισ αδικο.Αφου ηταν στο 14 σωστα εκανε και δεν εδωσε end. και αν δεν ηθελε καποιος να κανει switch i καποιος αλλος να το αρνηθει σωστο και αυτο επισης.o admin σας ειπε οτι μπορουσατε να βγειτε χωρις ban και αυτο ισχυει...den υπαρχει abuse ...

sagemode-
03-05-2010, 04:22 PM
superduck me ta idia s ta legomena exis adiko gia tn logo oti o skooby tirise ta rules (meta sto 14 dn ginete end ke sto 3v5 mporis na leave xoris ban opos ipe ) -1 sto abuse

skoooby
03-05-2010, 05:36 PM
den mou apantises game pou efigan sto 14 kai ligei sto 26.. ine game gia ta stats?den ipa kanena psemma sintoma to replay
prwton to eipa idi den tha vreis replay gt den eiparxei. defteron epidi sas nikisame kai leavaran h diki sou prepei na xasoume emeis to win kai to game? den sou zitisa kan na pareis lose episeis pes m pou ides to prolong kathisterisa skopima ti li3ei tou game gia na farmaro gold h kills? 2 kills eixa apo tin arxi me dio teliosa den farmara den prospathisa na anevasw ta stats mou is varos sou

S.L.I.C.E
03-05-2010, 07:12 PM
Support ston skoooby. Tirise ta rule kata grama. Akiro ambuse kata tin gnomi m

ksaplostras
03-05-2010, 07:53 PM
O admin σας τα είπε σωστά και μέσα στο game.
Στο 1ο leave μπορούσατε να ζητήσετε end. Δεν το κάνατε. Το 2ο leave έγινε στο 14' όπου πλέον δε γίνεται end.
Eπίσης switch δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να κάνει.

Admin abuse denied, topic closed.