PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : XxSeXxx



avant-garde
05-05-2010, 02:41 PM
Τι να πρωτοπω για το παλικαρι? Θα σας δωσω και το replay βεβαιως γιατι κατι τετοιοι τυποι ειναι που σας υποβαθμιζουν. ΜΠΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ενα μεσημεριανο παιχνιδι με τους φιλους μου dragneel, arxipretoras, pwnd_greeklover. Και μπαινει και ο εν λογω τραγελαφικος "admin".
Ξεκιναμε και λεει ειπα πρωτος solo (ancient aparition) (ακομα κλαιω) και το κορυφαιο ΠΗΡΑ bottle. Εγω εχω παρει κοτα ΠΡΟΦΑΝΩΣ για να φερω τα πραγματα μου με Viper και του λεω αν θες ελα μαζι. ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ μοιραζουμε χαρακτηρισμους και προκαλουμε ο ενας τον αλλον. Δεν θα σχολιασω το item build του, το μηδενικο map awareness, τπ auto attack. Ο τυπος ηταν εκει γ να μας χαλασει το παιχνιδι. ΕΩΣ ΟΤΟΥ Ο admin αρχιζει να μας λεει γροθους και αδερφες κριτηκους. Ε ΟΧΙ, δεν θα μου βριζει την πατριδα ο καθενας εδω μεσα που ειμαι περιφανος για αυτην και δικαιωμα μου στην τελικη. Αυτο ειναι το επιπεδο του admin σας. Και μετα τον κανω votekick και δεν του αρεσε και μ ριξε BAN χωρις λογο. Μολις του ειπαμε για το report και οτι ο pwnd_greeklover (φιλος μου παιδικος) θα τον κανει report αρχισε τα αναθεωρει. ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο PUBLIKAS αλλαξε ψευδονυμο και ολα καλα. ΓΙΑΤΙ να μπω στην διαδικασια με ενα ψευδονυμο που εχω ηδη 5 χρονια επειδη καποιος τον επελεξε με ΛΑΘΟΣ κρητιρια για admin οπως φανηκε.
ΖΗΤΑΩ: να του αφαιρεθουν τα δικαιωματα του η στην τελικη να μην ισχυσει το BAN λογω της αυθαρεσιας του καθε ανωρημου εδωμεσα. Δειτε χαρακτηριστηκα την παρεα μου koonamoota, pwnd_greeklover, dragneel, arxipretoras stats, kai leave % για να καταλαβετε αν παιζουμε, αν leave-αρουμε κτλπ. ΔΛΔ ειπα να παιξω ενα b-net παιχνιδι με ολη μου την παρεα και πεφτω στον xxxSEXxx.
Συγνωμη για το υφος μου αλλα εχω εκνευριστει με τις τραγικοτητες του.
Link: http://rapidshare.com/files/383807166/LastReplay.w3g.html
ean exete problhma me to rapishare peite mou.

Οσοι δειτε το βιντεο ΔΩΣΤΕ σημασια στην φραση "εγω θα σας παρω το παιχνιδι" και απλα δειτε τα αντικειμενα του.
Maelstorm.

DoNt_CaRe
05-05-2010, 02:55 PM
Duskoleutika polu alla telika evgala nohma apo auta p grafeis.
Koita prwta ap' ola den timwreite to noobplay.
Oti build k na eixe opws kai na epaize den timwreite (edw rwtousa staff an mporousa na kanw kick enan crix me 0/9/0 k m eipe oxi)
Meta me ancient paw k egw solo, oxi me bottle vevaia, alla genikws kanei kalo solo mias k pernei ulty nwris k voh8aei ola ta lanes xwris kan na gangarei -asxeto an autos p epaize den epaize swsta. Zhthse prwtos solo 8a paei prwtos.
Twra oson afora to ban k tis prosvoles, pisteuw den uparxei tipota na pros8esw...
Ta krithria gia na gineis admin einia mia xara, apla to staff den mporei na kserei me ti an8rwpo exei na kanei. Gia auto allwste uparxei kai to demote.

Pwnd_Greeklover
05-05-2010, 02:56 PM
Ο admin αρχιζει να μας λεει γροθους και αδερφες κριτηκους. Ε ΟΧΙ, δεν θα μου βριζει την πατριδα ο καθενας εδω μεσα που ειμαι περιφανος για αυτην και δικαιωμα μου στην τελικη.
http://img576.imageshack.us/img576/4938/xxsexxx.jpg

Όχι και να με λέει( και όχι μόνο εμένα αλλά και τους συμπαίκτες μου) γρόθο (http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B3%CF%81%CF%8C%CE%B8%CE%BF%CF%82) και αδερφάρα χωρίς να του έχω κάνει τίποτα...
Ύμαρτον πια...
ΥΓ.
Apply: (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?31032-xxSexxx&highlight=xxsexxx)


How do you react/behave when you're under pressure?
den dinw simasia k tou lew na xalarwsi..

Εγώ αυτό δε το είδα στο εν λόγω game.
Και αν δεν ήσουνα admin θα σε είχα bannarei για αυτά που μου είπες.
ΥΓ2. Mute δεν έκανα κανένα γιατί θα το έβγαζε..

avant-garde
05-05-2010, 03:00 PM
Εγω ομως εφαγα BAN. Ας βγει. Και στην τελικη αν δεν ειναι αυτος λογος για demote ποιος ειναι?

dragneel
05-05-2010, 03:10 PM
Vsk hmoun kai egw sto game kai ayto p eipe gia tous kritikous me peirakse gt dn nomizw na milisa se olo to game prin apo ayto farm woods me lyko kai ston kosmo m dn einai stash admin na vrizei mesa se game asxeta me to ti exei ginei. Pera apo ayto s thn eipe gia to solo p dn ton afises kai ta item (logiko na mhn timwreitai sto eleos mias kai to epipedo dn einai oti kalytero genika me kapoies eksaireseis )
alla dn se evrise opote ekei kaneis mute kai synexizeis an pisteveis oti se prizei. O rolos t admin einai na frontizei to game na ekselisetai omala kai oxi na kanei epidiksh dynamhs gt kata thn gnwmh m ayto ekane.

sex
05-05-2010, 04:58 PM
apla dite to replay tou game ... k 8a katalabete ti pextike apo to 1o min tou game ! den exw na pw kati...kati tetia palikarakia omos gosades na se brizonoun tzampa to 8eloun to ban tous...check replay game !

haha avant ise tragikos ... pios ana8eorise bre pasa mou pedaki .. eleos pia ! check replay k ola good !

check to poso alani k ironas to epeze to palikari apo to 1o min tou game... mazi me to filaraki tou ton clock epidi ixan friend admin mesa sto game ! den i3ere oti ime admin ... k ekraze ... san na sou lei ama me kadiliasi 8a fai k ban apo ton friend mou !

Luck]sto[NoLag
05-05-2010, 05:11 PM
Οτι και να πω ειναι ματαιο πιστευω πως το λιγοτερο που θα επρεπε να σου κανουν ειναι να σου αφαιρεσουν τα δικαιωματα του admin θα επρεπε να ντρεπεσαι αν υπαρχει αυτη η λεξη στο λεξιλογιο σου Τελοςπαντων οι αποφαση ειναι στα χερια των αρμοδιων... εχεις παντως και το θρασος να βγεις απο πανω Πηρες στα χερια σου τιν καπια εξουσια και εισαι εξυπνος?? πιος εισαι εσυ που προσβαλεις τιν καταγωγη του αλλου αν πας να δεις τους κανονες της nol λεει αν δεν απατωμαι πως απαγορευεται η χρηση ρατσιστικων εκφρασεων προς τους αλλους users εγω αυτο το θεωρω ρατσισμο...( DotA-Alliance denounces Racism, Badmanners and Abuse of any kind.) Σε κανει το team σου votekick και επειδη δεν σου αρεσει σπερνεις bans ?? Οτι και να πω ειναι λιγο

ksaplostras
05-05-2010, 05:31 PM
Lvl2 warn στον admin XxSeXxX για το λανθασμένο ban και την εν γένει προκλητική του συμπεριφορά. Σαν admin πρέπει να δίνεις το καλό παράδειγμα. Όχι να μπαίνεις σε ανταλλαγή ανάρμοστων χαρακτηρισμών και να δημιουργείς ένταση στο παιχνίδι.

Player avant-garde unbanned, αν και θα πρέπει να μην είσαι και εσύ εριστικός με τους allies σου pls.