PDA

View Full Version : [RETIRED] greekshadow



greekshadow
05-05-2010, 06:02 PM
Όνομα : Δημήτρης .
Βnet account : greekshadow .


Τόπος γέννησης : Πτολεμαϊδα .
Τόπος διαμονής : Θεσσαλονίκη .



Θέση στο staff : User abuse Captain manager .


Σχετικά με την dota :
Άρχισα να παίζω ντοτα συστηματικά τα τελευταία δύο χρόνια. Έπαιζα και από πιο παλιά βέβαια (περίπου πέντε χρόνια στο σύνολο), άλλα τότε μόνο με φίλους lan και έτσι. Είχα κάνει ένα μεγάλο διάλλειμα μέσα στις πανελλαδικές μου εξετάσεις και για πολύ καιρό δεν ασχολήθηκα με Pc games. Τον Σεπτέμβριο πληροφορήθηκα για το channel Clan NoL και τα no-lag bot games, και αποφάσισα να το επισκεφτώ. Για να παίζω ακόμα εδώ μάλλον το channel είναι σε καλό δρόμο ....χεχε..... Όσον αφορά τα dota-skills μου (αν υπάρχουν.....) μπορώ να πω πως βρίσκομαι σε ικανοποιητικό επίπεδο....άλλωστε ποτέ δεν επεδιώξα να είμαι ο καλύτερος σε ένα pc game, κάτι που πραγματικά δεν το θέλω , καθώς ο τίτλος του καλού ή του καλύτερου δεν σου εξασφαλίζει απολύτως τίποτα στην πραγματική σου ζωή.

Σχετικά με εμένα :
Είμαι φοιτητής μιας πάρα πολύ ενδιαφέρουσας, αλλά και απαιτητικής σχολής, και προς το παρόν δεν μετανιώνω καθόλου που την διάλεξα, καθώς περνάω πολύ καλά. Ακόμα βέβαια δεν έχω καταφέρει να με ψυχολογίσω γιατί σαν χαρακτήρας είμαι πολύ κυκλοθυμικός......ίσως τα καταφέρω στο μέλλον. Μου αρέσει πάρα πολύ ο αθλητισμός (μπάσκετ, ποδόσφαιρο κυρίως). Έπαιζα ποδόσφαιρο στον Ηρακλή για 7 χρόνια. Παρακολουθώ φανατικά αγώνες ποδοσφαίρου και μπάσκετ (όποιες ομάδες και να παίζουν, ακόμα και Β' εθνικής, θα κάτσω να τις δω) και είμαι Ολυμπιακός. Από το εξωτερικό υποστηρίζω φανατικά Liverpool και Barcelona. Γενικά στον ελεύθερο χρόνο μου, μου αρέσουν οι βόλτες με την παρέα, μαζευόμαστε συχνά για 5χ5 μπαλίτσα, και όταν βρίσκομαι σπίτι καίγομαι στο laptop μου. Στο θέμα μουσική είμαι πολύ επιλεκτικός και δεν ακούω ό,τι μου πλασάρουν....Κυρίως ακούω ξένη μεταλ-ροκ , αλλά και γενικά οτιδίποτε καλό ξένο τραγουδάκι κυκλοφορεί. Αγαπημένο μου συγκρότημα είναι οι metallica και αγαπημένη μου τραγουδίστρια όπως όλοι έχετε καταλάβει η NeLLy FurTaDo.....

Επειδή αν συνεχίσω να γράφω θα διαβάζετε κανα τρεις σελίδες.....ας σταματήσω εδώ. Πιστεύω είπα τα βασικά πράγματα που με χαρακτηρίζουν. Για οτιδίποτε θελήσετε μην διστάσετε να με ρωτήσετε.

Tέλος θα ήθελα να πω πως διαθέτω ικανοποιητικού βαθμού εμπειρία σε ό,τι αφορά το forum moderating και όχι μόνο, καθώς υπήρξα head-admin σε forum παλαιότερα. Ελπίζω να προσφέρω ό,τι μπορώ από την θέση μου στο community.
http://www.mymgn.com/board/attachment.php?attachmentid=957

K[a]ne
05-05-2010, 06:22 PM
Welcome to the staff! Good luck!

Pwnd_Greeklover
05-05-2010, 08:58 PM
Καλώς όρισες και από 'μένα και ελπίζω η εμπειρία σου και το αντικείμενο των σπουδών σου να βοηθήσουνε ώστε να γίνει το forum ακόμα καλύτερο. GL.

small_H0uz0uris
05-05-2010, 09:11 PM
Kάλη αρχή να 'χουμε .....GL με τα καθήκοντα σου greek

meepeises
05-05-2010, 10:31 PM
Πφφφφ.. Απορω πως ατομα σαν αυτο το σκουπιδι γινονται staff. Ακομα απορω ποιος ειπε να γινει staff... Ενα απο τα χειροτερα ατομα που εχω γνωρισει. Μαλιστα συμφωνα με ερευνες ψυχολογοι πανε να γινουν αυτοι που συνηθως πασχουν απο ψυχολογικα.. Ιδου το παραδειγμα μπροστα σας. Ελπιζω να μη τα σκατωσεις στο φορουμ ως συνηθως. Gl γιατι θα την χρειαστεις ετσι οπως εισαι!!!!

Sn0w_BL4cK
06-05-2010, 01:49 PM
Πφφφφ.. Απορω πως ατομα σαν αυτο το σκουπιδι γινονται staff. Ακομα απορω ποιος ειπε να γινει staff... Ενα απο τα χειροτερα ατομα που εχω γνωρισει. Μαλιστα συμφωνα με ερευνες ψυχολογοι πανε να γινουν αυτοι που συνηθως πασχουν απο ψυχολογικα.. Ιδου το παραδειγμα μπροστα σας. Ελπιζω να μη τα σκατωσεις στο φορουμ ως συνηθως. Gl γιατι θα την χρειαστεις ετσι οπως εισαι!!!!

LoL... Ο κλασικός Meepo... πάντα μπένει στο θέμα με ευγένεια και καλοσύνη... :P
On Topic:
GL Jimmy, ελπίζω να τα πάς καλά... :)
Αλλά δεν μ είχες πεί πως πάς για ψυχολογία... :P
Καλύ Τύχη.. θα την χρειαστείς εδώ με τοσα άκυρα ποστ που φεύγουν ώρες ώρες... :D

Voyager19
06-05-2010, 03:53 PM
Eimai poly perifanos pou gnwrizw ton greekshadow apo skato.....tzabazopaido kai autos opws kaiegw...kserei kala na elisete se neous dromous kai na mathainei nea kolpa....! Kalws irthes sta nea soy kathikonta......!!!!Live your myth in clan NOL JIM ! ! :D


P.G. 1 : sou exw pei oti esy koimasai kai g@m@s xwris na to ksereis....ISXYEI

P.G 2 : den kserei katholou basket (pera apo ta vasika) kai podosfairo kanei filotimes prospatheies gia na mathei ta basika...(einai kai xasogolis kai den kserei na kanei contro se pasa 5 metrwn) xaxa FiLIKA JIMMY !

greekshadow
06-05-2010, 04:07 PM
P.G 2 : den kserei katholou basket (pera apo ta vasika) kai podosfairo kanei filotimes prospatheies gia na mathei ta basika...(einai kai xasogolis kai den kserei na kanei contro se pasa 5 metrwn) xaxa FiLIKA JIMMY !


Καλα μπασκετ δεν εχω πει πως ειμαι παιχταρας αλλα οπως λες τα βασικα τα ξερω μια χαρα......εσυ πας μπασκετ σε ομαδα τοσα χρονια και ακομα δεν εχεις καταφερει να βαλεις καλαθια αναλογου θεαματος με τα δικα μου. Οσο για μπαλα.....καθε φορα που παμε για μπαλα σου καρφωνω 6-7 γκολακια.....κατι λεει αυτο......μαλλον εσυ δεν ξερεις να δινεις σωστη πασα στα 5 μετρα ........

DiSaStRouS
06-05-2010, 04:25 PM
gl me ta ka8ikonta s bro!!

FoNo_MaNia
06-05-2010, 07:35 PM
ama ksana peis mlkia gia ton IceFrogoulito mou tha se faw xD

gj and More dota less forum ... geek xD

Vehement
07-05-2010, 04:18 PM
Akous metallica? kAI MOU Tsampounas authn tin nelly? pff ierosilia :P


kalh sunexeia :)

Sensitivity
08-05-2010, 12:59 AM
eisai gay?

Lacedaemon
08-05-2010, 05:07 PM
Συγχαρηλικια και απο μενα.
Μονο που εχω κατι λιγες ερωτησεις που θα ηθελα να απαντησεις σοβαρα, ειναι ψυχολογικο τεστ, ;) ξερεις εσυ απ αυτα.Απαντα και στου Sensitivity την ερωτηση btw, μην εισαι αγενης...

Η μπριζολα σου αρεσει ξεροψημενη η ωμη?

Τελικα ποσους βαθμους μυωπιας εχεις?

Παιζεις Pro?

Ποια ομάδα υποστηρίζεις στο champions league?

Πάνω ή κάτω;

Μπροστά ή πίσω;

Άθωνος ή Κάστρα;

Αρετσού ή Λ. Νίκης;

Αριστοτέλους ή Ναβαρίνο;

Πανόραμα ή Ρετζίκι;

Καλαμαριά ή Τούμπα;

Μπουγάτσα ή κρεμόπιτα;

greekshadow
08-05-2010, 05:59 PM
Η μπριζολα σου αρεσει ξεροψημενη η ωμη?

ξεροψημενη.


Τελικα ποσους βαθμους μυωπιας εχεις?

Δεν εχω μυωπια.


Παιζεις Pro?

Ναι.


Ποια ομάδα υποστηρίζεις στο champions league?

BARCELONA.


Πάνω ή κάτω;

πανω.


Μπροστά ή πίσω;

Και απο τις δυο.


Άθωνος ή Κάστρα;
Καστρα.


Αρετσού ή Λ. Νίκης;
Λ.Νικης.


Αριστοτέλους ή Ναβαρίνο;
Ναβαρινου.


Πανόραμα ή Ρετζίκι;
Ρετζικι.


Καλαμαριά ή Τούμπα;
Καλαμαρια.


Μπουγάτσα ή κρεμόπιτα;
Μπουγατσα.

Οσο για την ερωτηση του Νταφλου......Οσο ειναι αυτος αλλο τοσο και εγω.

Περιμενω τα αποτελεσματα !!!!!!

DoSP|WhizZeR
08-05-2010, 07:18 PM
Good luck.

dimmu_borgir
08-05-2010, 11:35 PM
ενα σχολιο για το ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ δεξι σκελος της φωτογραφιας που εχεις στο προφιλ σου (για τον κωλο της κουκλας δηλαδη): ο σωστος παιχτης, δεν θα εβαζε την επιγραφη greekshadow στο χερι του τσιφτη?

Lacedaemon
09-05-2010, 05:53 PM
οκ κανεις για staff :P
οσον αφορα τη φωτο στο sig φιλε dimmu_borgir ξερει τι κανει ο shadow.Αν γραφει στο πισινο της κοπελας το nick του, σημαινει οτι του ανηκει, αρα δε χρειαζεται να γραφει τπτ το χερι...

V3noM)
10-05-2010, 07:09 AM
για την φοτογραφια που εχει δεν χρειαζετε καν να γραψει καπου greekshadow μιλαει μονη της ..

on topic : καλως ηρθες και καλη συνεχεια. απο οτι εχω δει μεχρι στιγμης κανεις αριστα την δουλεια σου !
μπραβο συνεχισε ετσι !
οσο για το Ναυαρινου αντι για Αριστοτελους μας απογοητευεις .. φαινεσε καλο παιδι... χαχαχαχα λεω χαζομαρες γιατι ενας θεος ξερει ποσο εχω πεθημησει αυτη την πολη . ^_^

Vip)
11-05-2010, 02:15 PM
gl re bro :).....epezes kai sthn omada tou hraklh ptolaima'i'das e?egw paizw sthn A.E. kozanhs an thn kses,alla dn ginetai na mn thn ksereis posa filika kai episima mats exoun peksei aytes oi duo omades.Mporei na exoume peksei kamia fora antipaloi, egw pezw mpala edw kai 6 xronia dn ginete na mn exoume peksei estw mia fora antipaloi :P

SiGnaTuRe
11-05-2010, 02:39 PM
ax ti paidia vgazei i ptolemaida (o.O)
GL s magka ˚͜˚

DeaD-Man
11-05-2010, 05:43 PM
an einai kapio pedi p ebaze avatar p goustara einai auto edo tespa gl stin kainouria s thesi:D.

suree
12-05-2010, 04:21 PM
gl kai apo mena :)

SmD_TaZ
29-05-2010, 05:20 AM
Επάγγελμα : Μελλοντικός Ψυχολόγος . ( Φοιτητής Ψυχολογίας)


Re file proxthes pou mas pigenana aima kai pi... ko.. emploki giati den mas eipes tpt apo auta pou matheneis na xalarosoume ligo :o)

Sensitivity
29-05-2010, 08:03 AM
otan trexeis uparxei periptosi na peseis?

TsaTsaTsa
11-06-2010, 11:12 AM
otan trexeis uparxei periptosi na peseis?

Nai etsi lene h apo pesimo h apo xesimo!

CLAPA
20-06-2010, 07:22 AM
[
Κυρίως ακούω ξένη μεταλ-ροκ , αλλά και γενικά οτιδίποτε καλό ξένο τραγουδάκι κυκλοφορεί. Αγαπημένο μου συγκρότημα είναι οι metallica και αγαπημένη μου τραγουδίστρια όπως όλοι έχετε καταλάβει η NeLLy FurTaDo.....
]

Kai otan exeis neyra ti akous ta z00z00nia??xaxaax
Greek trele :PP

BillyTheKid
20-06-2010, 03:51 PM
borei na mhn exw paixei mazi me to paidi pote se game alla +1 kai apo mena gia thn apopsh tou pws to na eisai o kaluteros h oxi se ena pc game den sou prosferei tpt sthn pragmatikh sou zwh!

KoNaMiGr
11-09-2010, 11:13 AM
Eνας απο τους μεγαλυτερους Fan Μου.

EnemyUnseeN
11-09-2010, 12:12 PM
ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ BARCA GREEK FOR PRESIDENT Sinexise tin kali douleia greek ta pigeneis Omorfa.

prot0n0s
23-09-2010, 09:40 PM
krima pou gia tn a b g logo apoxwrises apo to staff ,alla m arese i mpesa antidrasis sta pa kai sto mp :)

DoNt_CaRe
08-10-2010, 02:19 PM
ade, akoma na kleisei?

S.L.I.C.E
08-10-2010, 09:19 PM
ade, akoma na kleisei?

Όταν σταματήσεις να σπαμάρεις θα κλείσει.
Σοβαρά τώρα ποίος ο λόγος να πάτε σε ένα οποιοδήποτε θρεαντ να σπαμάρετε το προφανές?
Δηλαδή ρε άλογο τώρα που έγραψες να κλείσει θα καταλάβουν ξαφνικά οι μανατζερ ότι πρέπει να το κλείσουν ε?
Δεν τους κόβει, εσένα περιμένουν να τους το πεις.
Δεν θα γίνεις σταφφ άμα έχεις 1000000 ποστ και είσαι 50 λεβελ....

DoNt_CaRe
08-10-2010, 09:43 PM
Όταν σταματήσεις να σπαμάρεις θα κλείσει.
Σοβαρά τώρα ποίος ο λόγος να πάτε σε ένα οποιοδήποτε θρεαντ να σπαμάρετε το προφανές?
Δηλαδή ρε άλογο τώρα που έγραψες να κλείσει θα καταλάβουν ξαφνικά οι μανατζερ ότι πρέπει να το κλείσουν ε?
Δεν τους κόβει, εσένα περιμένουν να τους το πεις.
Δεν θα γίνεις σταφφ άμα έχεις 1000000 ποστ και είσαι 50 λεβελ....

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D