PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin abuse : Robodog



StaR[metanastis
10-05-2010, 01:21 AM
Accused Admin Account : Robodog
Game Name : ap28318
Παράπτωμα του Admin : Ekleise 2 slot kai mpike se allo game me apotelesma ta slot 7 kai 8 na einai kleista kai na min mporei na arxisei to game. Exoun perasei idi 15 lepta kai xristes mpenovgenoun sto game . To game dn tha gemisei pote ektos an mpoun 2 admins (prama apisteuto). Tou ekana wisp legontas tou omorfo kai wraia dn tha se perimenoume 2 wres mpes sto game. Ekeinos ekane oti dn katalavene kai m eipe twra dn ginete exw mpei se allo game gelontas les kai einai kati normal . Ton apeilisa oti tha ton postarw gia na mpei sto game giati exei katastrepsei stin ousia ena bot to opio dn tha gemisei pote . Ekeinos m eipe pane kai ir8a ^_^
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : To peristatiko dn egine mesa se game alla protou arxisei to game.

Kritonas
10-05-2010, 03:48 AM
O user pseudetai gt me ton robodog milousa sto sjype otan egine to skiniko...Ontws gelouse alla me tin diafora oti eksigise se 3 atoma pou ton esteilan /w oti mpike ekleise 2 slot gia 2 friends tou kai stin sinexeia ton petakse to bot kai den kserw kai ton logo...Kai malista mou eipe oti kathe fora pou paei na kleisei slot ton petaei...Episis otan ton rotisa: Kala re kafre ekleises ta slot kai vgikes gelontas men mou apantise den: E ti na kano more mlk gia sas ta ekleisa ( emena ki enan filo tou pou tha paizame mazi ) alla me petakse...Mpika se allo game ti na kano tora..Na leavaro na pao na tous anoikso ta slot??? Kai den sou eipa pane kai irtha...Min les psemata... Kai den einai paraptoma tou admin auto...Den nomizo na to kane epitides...Tora ti na po...Apo to internet ton kserw mesa apo to dota den milaw kai me sigouria alla den nomizo na einai toso tragiko...

StaR[metanastis
10-05-2010, 05:04 AM
O user pseudetai gt me ton robodog milousa sto sjype otan egine to skiniko...Ontws gelouse alla me tin diafora oti eksigise se 3 atoma pou ton esteilan /w oti mpike ekleise 2 slot gia 2 friends tou kai stin sinexeia ton petakse to bot kai den kserw kai ton logo...Kai malista mou eipe oti kathe fora pou paei na kleisei slot ton petaei...Episis otan ton rotisa: Kala re kafre ekleises ta slot kai vgikes gelontas men mou apantise den: E ti na kano more mlk gia sas ta ekleisa ( emena ki enan filo tou pou tha paizame mazi ) alla me petakse...Mpika se allo game ti na kano tora..Na leavaro na pao na tous anoikso ta slot??? Kai den sou eipa pane kai irtha...Min les psemata... Kai den einai paraptoma tou admin auto...Den nomizo na to kane epitides...Tora ti na po...Apo to internet ton kserw mesa apo to dota den milaw kai me sigouria alla den nomizo na einai toso tragiko...

KALA EISAI SOVAROS KAI ESY KAI O FILOS SOU ?! (soz gia caps alla eprepe)

eimastan 7 !!!! atoma gia 20 lepta kai htan 2 slot kleista kai to bot na spamarei WAITING FOR 2 MORE PLAYERS AND THE GAME WILL AUTOMATICLY START

kai ayta ta 2 CLOSED slots pios tha ta anoige gia na peksoume o theos ????????????????

ti dn einai paraptwma tou admin kai mlkies me les twra ? !

kai mpike omorfa kai wraia se allo game o magas kai epeze me to paso tou .

kai oxi mono egw kai alloi posoi xristes ( p mpainovgenane epeidi variotan na perimenoun ) perimename pote tha tou gaulosei na ( p pote dn tou gaulose ) na mpei kai aytos na peksoume !

oute warm dn tou aksizei DEMOTE prepei na faei !

kai ayta ta empeira wisps p m ekane " mpes se allo game " itan kai auta normal e ?

dld sta @@ tou stin teliki dn egine k tpt e les kai ta bot einai dika tou kai dn tou kaigete karfi !

Stefanos111
10-05-2010, 05:06 AM
Ep file pali me ayton to tragiko einai to thema pes kai gia to diko mou thema giati TZAMPA BAN efaga...

AntonyPlaitis
10-05-2010, 11:05 AM
Mpike, ekleise 2 slot kai efige...

Fisika kai einai paraptoma auto... auto kai einai paraptoma...

Oso gia to oti ton petaei, mipos , leo mipos, kanei Close to slot pou einai autos? dld lol.

Darkbreath
10-05-2010, 02:10 PM
Βασικά δεν υπάρχουν αποδείξεις (Κάποιο SS) . Αλλα τα παιδιά έχουν δίκιο που τσατίστικαν με το γεγονός. Τώρα δεν ξέρω αν μπορούν να δουν απο τα log και να επιβεβαιώσουν αυτά που λες. In any case προτείνω ένα lvl 2 warn γιατί δημιούργησε ένα πρόβλημα το οποίο μπορούσε να λύσει αλλά δεν το έκανε. Καλό θα ήταν να τον φωνάξετε να postarei και αυτός.

ksaplostras
10-05-2010, 03:57 PM
Ο admin RoboDoG έγινε demote εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?34172-RoboDoG).