PDA

View Full Version : [SOLVED] Users Abuse : biliboas. , ma_to_theo , FOVOR



Ap00
11-05-2010, 02:01 PM
* Κατηγορούμενος User : Olo to team mou ektos traxex,verge vsk ama thelete gt kanan kai autoi kapoia lathei opws vrizan kai bd.

* Game Name : den thimame

* Παράπτωμα του User : Back Door, Game Ruin , Manners , kai oti allo uparxei

* Hostbot : dunno

* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Olo to game itan fail

As ta paroume apo tin arxei Paizw abadon kai me evgaze stin othoni to hp enws hero sinexeia kai den evlepa tpt (asxeto) gt tha dite na spammaro prospathontas na to vgalo gt nomiza oti kolise.

O user Ma_to_theo epeze ton atropo to game ksekinise asxima logo steal pou den me niazei to steal alla ixan parapona oi team mates sinexizoume kai sta 16 lvl o atopos apo ta neura tou gt tou eperna ta creep arxize na me kanei sleep brosta stous adipalous kai na trexei back auto egine kai BROSTA stin parousia tou ANIW8ABLE alla den ekane tpt oute pause na pei kati tpt ok, sto telos o xristis ma_to_theo ekane leave.

O user fovor epeze ton davion to game ksekinise ma auton kala den milouse logo to itan ksenos den to iksera....Kata ti diarkeia ton steal kai tis diamaxes pou ixame o davion exane kai tsadistike kai leei go mid.. ixame mia diamaxi metaksi mas mikri xwris na vrizomaste tou eksigousa oti me atropo den pao mid gt tha me kanei sleep kai tha figei afinontas me na pethano.....Stin sinexeia o davion leei ok then sell items and go out tou leo eisai xazos kai ksekinise na spaei ta items tou leo paei xazepse kanw pause o atropos arxise na metraei adistrofa kai to kanei unpause , stin sunexeia den eftane auto espase kai ta dika mou ta items apisteuto kai emeine sto game.

O user archlord epeze vergefull to paidi stin arxi erixne binelikia ston davion alla o davion den iksere ellinika :O...Ta binelikia sunexistikan logo tou oti ekleve o atropos apo tin vergefull ta kills kai lene klinw me dagon kai lew opoios kanei dagon kanw post gia olous sas me egrpse o atopos kai sunexise to item tou , h vergefull adithetos stamatise na milaei kai masise ta logia tis (fovithike).

O user billinios nmz etc traxex pigenai kala sto game alla den ekane gang me evrise tin mana kai spitia e alla polla xwris na uparxei adapokrisi apo mena dioti agnwousa to chat.

Zitw kai Abuse O user-Admin Aniw8eble enas Admin poli pou kata tin gnwmi mou den kserei ta rule...
Etrwga sleep brosta sta matia tou kai den ekane pause tpt oute milise ston atropo pou me afine na pethano exontas to sleep tou. Stin sinexeia o fovor poulouse espage items o admin afantos tou leme epsase leei kanton post leo pane des einai afk 10 lepta kai den ton eniaze.Ekana pause kai mas ekane muteall hmmm poli kalo me vrizan manes tou lew kane mute se wisp me agnwei.

Ypirxan kai leaver's apo to allo team sta ksera den tous eniaze tpt...

Yparxoun polla alla pou thelo na grapso alla den thelo na sas kouraso to save ta leei ola take a look!!

Sas paradido edw to save Kitaksteto Krineteto Aka Apolausteto

http://www.mediafire.com/file/2kjm0dltwlz/.d%20gn.w3z

Paradido kai to replay gia tixon problima
http://www.mediafire.com/file/yemjz2dcjhd/LastReplay.w3g

Obs.NinJaZz
05-06-2010, 01:26 PM
Λοιπόν μετά από διεξοδική εξέταση του replay έχουμε και λέμε :

biliboas. banned για bad manners.
ma_to_theo & FOVOR banned για game ruin.


Solved.