PDA

View Full Version : Vouch Request ZHSE.BaLoRi



ZHSE.BaLoR
12-05-2010, 04:52 PM
1. Ηλικία: 20
2. Garena Nickname: ZHSE.BaLoRi
3. Λίγα λόγια για την ιστορία σας στην DotA(προηγούμενα channels/leagues):Λοιπον Γκαρενα παιζω 2 χρονια καπου οσο παλιο ειναι και αυτο το Account Πριν επαιζα B.net-Lan Επαιζα στο Greece dota room 2 στο Οποιο εφαγα μπαν καθως και σε ολα τα αλλα Ελληνικα ροομς απο τον φιλο Abby τελος παντον αυτο ειναι αλλο θεμα...Συνολικα παιζω 5-6 χρονια και εχω παρει καποια 3v3 τοπικα Τουρνουα ...
4. Άτομα που γνωρίζετε και μπορούνε να σας ψηφίσουνε(ήδη safe στο κανάλι): Ολοι με ξερουνε ακομα και ο ABBY ειμαι γνωστος...Και φυσικα ολοι ξερουνε τους ZHSE...
5. Tι ρόλο ηρώων προτιμάτε(Carry,Support,Ganger etc.):Τα παντα...Δωσε μου οτιδιποτε και το αποτελεσμα θα τρομαξει κοσμο...
6. Replay: " http://www.megaupload.com/?d=L5REJVD9 "2 replays οχι ενα αλλα 2 για να μπορεις να κρινεις...
Φιλε abby μην περιμενεις να δεις Ελληνες στα replay αφου μετα το μπαν με ξερει ολο το Europe...
Με αγαπη τιμη και οτι ναναι
Ο καπετανιος τον ΖΗSE
ΖΗSE.BaLoRi

ZHSE.BaLoR
12-05-2010, 05:50 PM
Επειδη ανακαληψα ενα προβλημα στον τροπο που δινουμε τα replay και επειδη φαινεται οτι οι φιλοι ADMINS δεν το εχουνε γραψει αυτο στις οδηγιες...Θα το γραψω εγω στο δικο μου...Και αν τυχον το προσθεσετε στης οδηγιες αφου το δειτε απο εμενα οτι υπαρχει προβλημα να γραφτει οτι εγω εστω βοηθησα σε αυτο...Τελος παντον λοιπον ακουστε...

Για να τρεξει το ρεπλαυ που εχω ανεβασει εγω εχει μια συγκεκτιμενη διαδρομη στην οποια ειναι αποθηκευμενο το μαπ στον υπολογιστη και αυτο γιατι οπως πολλα ατομα δεν εχω αποθηκευμενο το μαπ οπου ναναι αλλα σε εναν συγκεκριμενο φακελο αρα για να δειτε το δικο μου ρεπλαυ πρεπει να:

Ανοιξετε το WARCRAFT 3 φακελο στα programs files σας μετα πατε εκει που λεει "Μaps" στην συνεχεια να δημιουργισετε εναν φακελο που ονομαζετε "Dota" και να τοποθετησετε το last map εκει μεσα...Μετα τα Replay θα τρεχουνε κανονικα χωρις κανενα προβλημα
Ο λογος που δεν τρεχουνε τα ρεπλαυ σε καθε υπολογιστη ειναι απλος ο καθε χρηστης εχει το δικο του path για να τοποθετηση το map του dota ετσι οταν παει διαφορετικος υπολογιστης να δει τα replay το path που εχει το ρεπλαυ για να ανοιξη το μαπ ειναι ιδιο αλλα στον συγκεκριμενο υπολογιστη δεν βρισκεται εκει το map...
Παρολο που σπουδαζω πληροφορικη αυτο δεν ηταν τιποτα συμαντικο θα επρεπε να υπαρχει αναλογο "ΘΕΜΑ" στο φορουμ που τα λεει αυτα...Αλλα μαλλον γινονται μισες δουλειες...


Ευχαριστω
Απο τον:
ZHSE Καπετανιο
BaLoR
για εσας!

Dave]
17-05-2010, 06:18 PM
Loipon exoume kai leme.
To replay me thn mirana to eida mexri to 10 lepto.Kala last hit alla htan 2v2 replay kai den boroume na kseroume pws boreis na apadeksel8eis se 5v5 maxes etc.
To allo replay me morph,metrio last hit sthn arxh(eftege kai ligo o pudge).Etrwges kati torrent p boruses na ta apofugeis.Htan 4v5 apo thn arxh kai epaizes vs noobs.
Den me ikanopoihsan apoluta ta replays.
A kai mhn patas to wave tou morph panw sta heroes, pata to pio brosta =]

PS:Vale ena kalutero me cw(me to team s to ZHSE).Ta idia peripou tha s poun kai oi vouchers =]

Hard|Mate
17-05-2010, 08:34 PM
xaxaxaxa....edo gelame...

rtmssoul
17-05-2010, 08:36 PM
rejected!
closed!