PDA

View Full Version : [CLOSED]iSvO- :D



iSvO-
30-07-2009, 11:19 AM
""User abuse Isvo-
Acused user : IsvO-
Reason: Trabh3e kalwdio
Hostbot : to 1 nomizw da-inh-01
pezame kai eixe necro me scor 4-8 kai molis ton efaga leavare amesws kai egrapse oti htan Connection error me to pou pe8ane mesa se 1sec....to gegonos egine sto 37min
oriste kai to replay einai hdh banned dioti brhka post pou zhtaei unban me ena tromero tropo grafwntas Unban me kai kleinei to post wraios o typos""

An thelete me pistevete to pc exei provlima kamia fora kanei mono tou epanakinisei i petaei error kai se avto to sigekrimeno game otan pethana varese me dinami to thranio ;D kai ekane epanakinisi LOL ^^( o pirgos einai pano sto thranio....)

Sn0w_BL4cK
30-07-2009, 12:10 PM
""User abuse Isvo-
Acused user : IsvO-
Reason: Trabh3e kalwdio
LoL...???
Katigoreis ton eayto s..???
pff...!!!
vale:
Acused User:(name t oxi to diko s..)

t3k1ll3r
30-07-2009, 12:40 PM
LoL τι γίνεται εδώ...μπερδέυτηκα...εκτός και αν μπερδέυτηκες ο ίδιος. :)

iSvO-
30-07-2009, 02:18 PM
oxi apla den prolava na kanw post sto alo epidi egine closed ;S

Sn0w_BL4cK
30-07-2009, 06:42 PM
oxi apla den prolava na kanw post sto alo epidi egine closed ;S

zZzZzZzZ
ennow egw me ayto p egrapsa pws prepei na grapseis ayton p katigoreis gia aythn thn pra3h...

iSvO-
30-07-2009, 07:25 PM
Ma se lew emena katigoroune apla to post ekino pou me katigorouse o alos egine closed prin prolavw na stilw post.

Mohawk
01-08-2009, 01:24 AM
isvo postares epeidi bariousoun i epeidi itheles na mas dwseis doulitsa?milas sto 3o proswpo gia esena,grafeis accuse : trabikse kalwdio kai apo katw les ama thelete pisteuete oti kanei mono tou rr?dld egw twra san manager tou section ti prepei na labw ipopsi?kalwdio i rr?

re paidia sas parakalw toulaxiston postarete sobara pragmata kai diatupwste ta kala.diabasa 3 fores to report sou gia na katalabw p anaferosoun kai ti paraptwma ipirxe telika.

telws pantwn auti ti fora dn tha fas ban.alla tin epomeni dn tha ime toso anektikos.to oti ama kopaniseis to grafeio sou auto kanei rr dn me apasxolei.kai dn apasxolei tous upoloipous 9 pou katastrefeis to game tous.