PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : komborimon



komborimon
17-05-2010, 06:12 PM
Personal Info

Your name:Στρατής

Age:19

Your country:Ελλάδα

Occupation:Φοιτητής ΗΜΜΥ

Spoken languages:Ελληνικά και σε ικανοποιητικό επίπεδο Αγγλικά και ελάχιστα Γερμανικά

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:komborimon

Former experience and/or safelisted channels:παίζω σχεδόν μόνο στο eleos και έπαιζα παλιά και garena

Your activity and average playtime each week:Είμαι αρκετά active,μπαίνω σχεδόν κάθε μέρα.Συνολικά την εβδομάδα περίπου 30 ώρες.

Which time of the day you usually play:μεσημέρι και απόγευμα από 13:00 μέχρι 20:00 με ενδιάμεσες παύσεις

How long you have been playing DotA:Περίπου 4 χρόνια, αλλά τον τελευταίο χρόνο παίζω πιο συστηματικά λόγω περισσότερου ελεύθερου χρόνου(φοιτιτική ζωή και αραρηλήκι ;) )

Your ability to communicate with others:Μπορώ να επικοινωνώ με πολλά άτομα με ευκολία ακόμα και αν είναι εντελώς διαφορετικοί χαρακτήρες και διαφορετικής φιλοσοφίας άτομα από μένα.

Have you read the rules and agree to follow them?Ναι , συμφωνώ με όλους

How do you react/behave when you're under pressure?Είμαι αρκετά έως υπερβολικά ήρεμος και ψύχραιμος σαν χαρακτήρας.Όταν δημιουργηθεί πρόβλημα προτείνω να πέσουν οι τόνοι και να επέλθει ηρεμία για το κοινό καλό.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)
Απολύτως κανένα, γιατί πιστεύω ότι οι ανώτεροι ιεραρχικά (θέλω να πιστέυω αξιολογικά) με την εμπειρία και τις γνώσεις τους βοηθούν αρκετά τα νέα μέλη.
Is there anyone who can vouch for you?Φιλαράκια από lan games κυρίως . Άλλα όποιος άλλος που έχουμε παίξει μαζί μπορεί να post :)

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)
Το κατέβασα το Ventrilo (δεν έχω όμως εμπειρία στη χρήση του) αλλά άμα θέλετε μπορώ και μέσω Skype,Msn

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Πολλές φορές μπαίνουν άτομα σε games που είτε με leave είτε game ruin είτε με βρίσιμο(χριστοπαναγιές και βρίσιμο οικογενειών κοινώς μανών) δε σε αφήνουν να ευχαριστηθείς ένα game και σε εκνευρίζουν. Θα ήθελα να γίνω admin για να πείσω αυτά τα άτομα να καταλαβουν ότι έχουν άδικο αρχικά με διάλογο και αν δεν καταλαβαίνουν με κυρώσεις(mutes,bans)

Why should we pick you and what can you offer to us: Πιστεύω ότι μπορώ να βοηθήσω αρκετά ώστε το channel eleos να ανέβει επίπεδο, μιας και πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει τουλάχιστον ένας admin σε κάθε game και ο τωρινός αριθμός admin δεν έιναι αρκετός.

A few things about yourself:Είμαι γενικά καλοπροαίρετο,συμπαθητικό και σχετικά κοινωνικό άτομο:D Μου αρέσει η μουσική(new rock κυρίως) και το μπασκετ σε ερασιτεχνικό επίπεδο

Additional information:
Ανυπομονώ να γίνω admin και ελπίζω να με δεχτείτε :)

asisisisi
20-05-2010, 08:09 PM
Personal Info

Your name:Ζαφείρης

Age:20

Your country:Λήμνος

Occupation:Φοιτητής

Spoken languages:Ελληνικά και σε ικανοποιητικό επίπεδο Αγγλικά

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:asisisisi

Former experience and/or safelisted channels:παίζω μοναχα στο eleos game και όταν πέφτουν τα bot πίκρα:(:(:(

Your activity and average playtime each week:Είμαι αρκετά active,μπαίνω σχεδόν καθε μερα περιπου 2

Which time of the day you usually play:συνηθως μπαινω μεσημερι και βραδυ

How long you have been playing DotA:παιζω 5 χρονια τα τελευταια 2.5 ομως ειναι πιο εντατικα

Your ability to communicate with others:Μπορώ να επικοινωνώ με πολλά άτομα με ευκολια δινω ιρεμια στην ομαδα

Have you read the rules and agree to follow them?Ναι , συμφωνώ με όλους

How do you react/behave when you're under pressure?Είμαι αρκετα ψυχραιμοσ και οταν γινονται teamate καυγαδεσ και γενικα φασαριεσ στο chat προσπαθω να ηρεμισω τα πνεθματα ωστε να συνεχιστη το game kanonika

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)
Απολύτως κανένα, γιατί πιστεύω οτι αφου ειναι περισσοτερο καιρο εχουν πιθανοτατα και περισσοτερεσ γνωσεισ οποτε ακολουθω τισ υποδειξεισ τους

Is there anyone who can vouch for you?Φιλαράκια από lan games κυρίως . Άλλα όποιος άλλος που έχουμε παίξει μαζί μπορεί να post :)

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)
Το κατέβασα το Ventrilo (δεν γνωριζω καλα την λειτουργεια του) αλλά άμα θέλετε μπορώ και μέσω Skype,Msn, και ακομα με facebook ::)

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: θελω να γινω admin επειδη υπαρχουν αρκετα leave στα games οποτε να τιμορουνται αυτοι που βγαινουν με ban.επισης πολλοι spamaroun sinexeia sta chat βριζοντασ πολυ ασχημα τα θεια και συνηθωσ οτι πιο ιερο για ενα ατομο τν μανα.πιστευω αυτοι πρεπει να δεχονται mute.γι αυτουσ τουσ 2 λογουσ κιριωσ επισης οταν ειναι ενασ admin σε game γλιτονονται πολλα leave επειδη θελουν να αποφυγουν το ban

Why should we pick you and what can you offer to us:νομιζω οτι μπορω να βοηθησω στην καλητερευση των παιχνιδιων καθωσ μου προσφερονται δινατοτιτεσ αν ειμαι admin Που θα τις χρησιμοποιω μονο οταν ειναι απαραιτιτο και για το κοινο καλο

A few things about yourself:Είμαι γενικα κοινωνικο ατομο μου αρεσει το basket η μουσικη οι βολτεσ με το αμαξι και οι καφεδεσ με τν παρεα....ωστοσο μεγαλη αγαπη dota;)

Additional information:
Ανυπομονώ να γίνω admin και ελπίζω να με δεχτείτε

komborimon
21-05-2010, 12:42 AM
prepei na kaneis ksexwristo thread ksereis gia na kaneis to aplication sou.
As to metaferi kapoios apo to staff to post sto swsto meros

asisisisi
22-05-2010, 10:39 AM
sz guys lathos mou, pls kante to delete ekana new thread

KiTz
03-06-2010, 03:30 PM
accepted