PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Koukounara



phoenix(btr)
01-08-2009, 01:19 AM
Paides epeidh den yparxei analogo thread grafw edw p einai paraplhsio kai soz gi ayto. Me ekane demote ena palikari prin apo kana misawro gt ekana muteall, afou spammare sto all apo ta prwta lepta . Profanws den exei kanei post gia admin abuse apla exei conne kai nootropia fasistikh . Btw To bnet account tou einai Tooth, parakalw na diorthwthei to provlima .

Ty .-

Epeishs milisame me wisps . Exei pollapla accounts . Kurio account Koukounaras. vazw edw to screen shot na deite oloi ti trexei . An den brw to dikio mou tha ginei xamos .http://www.imageshack.gr/view.php?file=friggs2kxihkq55o9cp7.jpg

sunexizei pio katw kai lei spaxnw admins gia delete ktl ktl . Den endiaferomai kan gia thn ilikia tou upopteuomai omws kai opws katalavenete eimai ektos eautou. Se theoroumena sovara channel den nomizw oti auta prepi na epitrepontai kai enas chief prepei na elegxetai aliws uparxei xounta. Se peritwsh p diagrapsei ta post mou sto forum opws me apeilhse exw na pw apla , krima .

Ty

wtfmejt
01-08-2009, 01:41 AM
48:40 player 11 tooth "Templar Assassin" All sas protino na to liksete :)
49:25 player 11 tooth "Templar Assassin" All to rule gia prolong anousia to kserete eh?;o
49:42 player 1 PhoeniX(btr) "Priestess of the Moon" All Global chat muted (allied and private chat is unaffected).

heh apo tin arxi tou game? se olo to game ipothikan 5-6 minimata sto all prin gini afto pou egine :) kai ta misa itan apo simbektes sou :)

esi diladi kanis mute akiro k otan sou protino me whisper na to bgalis vazis dnd?

kala les na krinoun oi aloi :)

phoenix(btr)
01-08-2009, 01:45 AM
exei pei kai alla e3arxhs . Den milisa oute evrisa oute eipa tpt. M apeuthine ton logo panw sth maxh . Exontas diavasei ta rules den pisteuaoti xreiazomoun kapoia epishmansh kai ekana mute all gia thn maxh . To evgala meta , ayta apo mena den kanw allo replay afinw tous upoloipous na krinoun apo monoi tous .

Mohawk
01-08-2009, 01:49 AM
Paides epeidh den yparxei analogo thread grafw edw p einai paraplhsio kai soz gi ayto. Me ekane demote ena palikari prin apo kana misawro gt ekana muteall, afou spammare sto all apo ta prwta lepta . Profanws den exei kanei post gia admin abuse apla exei conne kai nootropia fasistikh . Btw To bnet account tou einai Tooth, parakalw na diorthwthei to provlima .

Ty .-

o koukounaras pou anafereis parakatw ine o project leader.dn exei conne,gt dn to xreiazetai.ine o idrutis tis Dota-Alliance.ara gia na eprakse etc eixe logo.

phoenix(btr)
01-08-2009, 01:50 AM
den gnwriza to real account mexri p m eipe oti exei polla . gi auto to eipa .

Ty

Black.Lady
01-08-2009, 05:11 PM
den ti8ete 8ema admin abuse :) o kurios koukounaras opws les eixe bei gia na elenksei admins :)

Topic Closed

Devil'sAdvocate
05-08-2009, 01:37 PM
Request denied.