PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Takis_o_Tigris



Kaseropita
22-05-2010, 06:08 AM
* Accused Admin Account : Takis_o_Tigris

* Game Name : nltiger

* Παράπτωμα του Admin : prin arxisei to game mas lene se 10mins tha pate gia upno tha exei liksei..
afto akoustike sto "2" tou "!start ---> 5..4..3..2..1"
telos pantwn egw den parakolouthisa ti egine sto chat kai egine muteall afta liste ta metaksi sas..
egw kanw to post gt sto 38-40 o Takis_o_Tigris, enw xanei me polu efkola to game "tou" kanei end to game xwris na kanei unmute kai na pei kati.. deite to replay kai vgalte ton apo admin den einai afti simperifwra admin! eleos dld.. :/
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : sto 38-40 den thumamai akrivos.. deite an ekane kicks i end den kserw, eida to replay akoma :/

Korakius
22-05-2010, 06:39 AM
to eida to replay kai egw.
meta apo ena 10-52 sta kills twn omadwn..
..prwta kanei kick tin venge(reason dn katalava, kai xwris na epakolouthei ban)..
kai meta kanei end sto 39'...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

BANNEDRUNTAPLAN
22-05-2010, 09:12 AM
demote ban sinoptika...... a pote ksana admin tade efh

Takis_O_Tigris
24-05-2010, 07:41 PM
paidia ena borw na pw me to dikio sas me banarate to thema oti o takis_o_tigris den itan o real, itan enas filos m kai swsta kanate kai banarate, to lathos itan diko m p edwsa to acc na kanoun games oi filoi m, hmoun parwn otan egine ayto to game kai parolou p sto telos eida thn olh katastash itan arga na tin diorthwsw, den zitaw unban apla mia katanoish ws pros to name m gt opios me kserei kai exoume paixei game kserei oti den to paizw exousia kai tirw tous kanones, eyxaristw kalh sunexia.

janaQi
24-05-2010, 07:44 PM
paidia ena borw na pw me to dikio sas me banarate to thema oti o takis_o_tigris den itan o real, itan enas filos m kai swsta kanate kai banarate, to lathos itan diko m p edwsa to acc na kanoun games oi filoi m, hmoun parwn otan egine ayto to game kai parolou p sto telos eida thn olh katastash itan arga na tin diorthwsw, den zitaw unban apla mia katanoish ws pros to name m gt opios me kserei kai exoume paixei game kserei oti den to paizw exousia kai tirw tous kanones, eyxaristw kalh sunexia.

Exoun apagorevtei aftes oi DIKEOLOGIES.
Sthn ka8e m*****a pou kanei o ka8enas afto 8a skeftei prwto , den eimoun egw htan enas filos mou.

Takis_O_Tigris
24-05-2010, 07:46 PM
ama diavases ti egrapsa den zutaw oitko gia unban apla efoson den ksereis pragmatika ti egine min lerwneis to name m .

ksaplostras
24-05-2010, 07:53 PM
Ban δεν προκειται να γίνεις. Αλλά επειδή το acc σου το ξέρουν πλέον και άλλοι το nick με admin rights Takis_o_Tigris γίνεται demote.