PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : Papillon, undeadwarrior, CoCo_BoY



xXxmakelioxXx
23-05-2010, 04:09 AM
o sygkekrimenos admin... tou zitagame end sto 3 logw leave tou silencer kai dn edine....telospantwn to paixnidi sinexistike kai afou dexthikame kapoies eirwnies apo ton lan filo tou to paixnidi gyrise kai otan arxisan na xanoun kanan leave
to onoma coco_boy

euxaristw gia to xrono sas :D

Deiser
23-05-2010, 05:34 AM
oute kan warn se tetoia themata.......2 apanota lathoi se ena game kai to ena xeirotero apo to allo eidika to leave!!!zhtan end apo to 3 kai den to dinei kai sinexizei kai meta afou vlepei oti girnaei kanei kai leave!aparadektos!

Oikonomologos
23-05-2010, 09:12 AM
Aparadekto. 1) o admin oxi mono den dinei end parolo p einai sto 3o lepto alla sti sunexeia o abba p arxizei n eirwneuetai ts adipalous me fraseis opws ''an thes vges'' ,''klapsomouni'',''pisteuw n sas arese auto''(meta apo ena double kill),dn kserw aporw me poia logiki egine admin autos...

alexic
23-05-2010, 10:43 AM
Re guys to ti leei oti einai admin den simainei oti einai, me ena proxeiro search pano deksia tha deite oti den exei application out iparxei sta admin promotions ara eixe personal banlist kai eprepe na ginei user abuse.

Kai ok o allos to kanei to thread den kserei oi ipoloipoi?

BaFs_BuNNy
23-05-2010, 01:49 PM
Re guys to ti leei oti einai admin den simainei oti einai, me ena proxeiro search pano deksia tha deite oti den exei application out iparxei sta admin promotions ara eixe personal banlist kai eprepe na ginei user abuse.

Kai ok o allos to kanei to thread den kserei oi ipoloipoi?

Ontws exei dikio .
Btw oso afora ton admin , gia arxh dn ekane ban ton user ''Papillon'' stin sunexeia zhtaei enas apo to team me ton leaver tin entolh ''!end'' kai o admin dn thn ektelei . Enas allos user arxizei na eirwneuetai me tis ekfraseis ''klapsomouni'' kai mia akomh tin opoia dn thn 8umamai , kai kati pou mou ekane edupwsh htan oti enas user eixe mia polu wraia idea kai dn kati kati allo apo na tin pei ''Giati na xalasoume game gia 1 atomo ? '' Ekei eprepe na peis ''ontws an einai dunaton twra na xalame game gia 1 atomo keep playing'' . Poso iq na exoun afta ta paidakia ? :confused:
EInai kai mia allh wraia idea ekei pou leei enas allos user ''lew egw , giati dn leavareis na kanoume switch ?'' Shkwnw ta xeria PSΗΛΑ , kai episeis klaiw apo ta gelia .
Exw kai alla na pw alla 8a afisw kanenan allon na ta pei etc wste na mi ginei kourastiko to post . H F

ksaplostras
25-05-2010, 08:13 PM
Δεν υπήρχε NoL admin στο game.

Users Papillon, undeadwarrior, CoCo_BoY banned για leave.

Ας μεταφερθεί στα solved του user abuse section.