PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Anuse : Areti



spidr
03-08-2009, 02:49 AM
Accused Admin Account :areti
Game Name : -
Παράπτωμα του Admin : έδωσε end στο game χωρίς εξηγήσεις έβαλε και κάποια mutes...

Γενικά δεν είχα σκοπό να μπω στη διαδικασία να "δίνω" άτομα που είτε έχουν κάνει leave είτε έχουν ανάρμοστη συμπεριφορά..

Πέρα από αυτό όμως έχω συναντήσει ανάρμοστη συμπεριφορά από admin λόγο της ιδιότητας τους. Σχόλια τύπου θέλεις και εσύ ban δεν νομίζω οτι αρμόζουν στο game.

Παρόλα αυτά στην προκειμένη περίπτωση ο λόγος είναι διαφορετικός και μου έχει τύχει ξανά, τι έγινε στο συγκεκριμένο παιχνίδι...

Παίζαμε απο την αρχή 4vs5 είμασταν και λιγότεροι δηλαδή αλλά κατά ένα τρόπο καταφέραμε και γυρίσαμε το game, ώσπου χωρίς εξηγήσεις και χωρίς ενδοιασμό ο admin πάτησε end.... δηλαδή πάτησε end στο game γιατί έχανε το team του..

Παίζω αρκετό καιρό dota και μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές στο team μου να υπάρχουν δύστροπα άτομα ή να μην συνεργάζονται ή να μην παίζουν καλά, αλλά μπροστά στο ενδεχόμενο να γίνω ban δεν έχω κάνει leave ποτέ από παιχνίδι.

τα συμπεράσματα δικά σας... και καλή αρχή!

D1StuRbeR
03-08-2009, 11:32 PM
Eida to replay kai apo pou na protoarxiso...oti oti epeidh exane aytos ekane ban kai mute aytous pou htan team tou...2on gt dn kanete lock afou eiste admin..? 3on to end..KARFOTO DEMOTE....sto ksekarfoto !END..LOL:potm:

spidr
04-08-2009, 02:40 AM
τα πράγματα είναι απλά. Χρειάζονται admins, η επάρκειά τους πρέπει να δοκιμαστεί σωστά και όχι να δίνεται στον καθένα φίλο του φίλου...

ΥΓ: θα ασχοληθέι κάποιος επί του θέματος ? ή τζάμπα ο κόπος και θα καταλήξουν τα games όπως τα έλεος games?

A_Bit_Sober
04-08-2009, 08:27 AM
τα πράγματα είναι απλά. Χρειάζονται admins, η επάρκειά τους πρέπει να δοκιμαστεί σωστά και όχι να δίνεται στον καθένα φίλο του φίλου...

ΥΓ: θα ασχοληθέι κάποιος επί του θέματος ? ή τζάμπα ο κόπος και θα καταλήξουν τα games όπως τα έλεος games?

Ti ennoeis <<Tha kataly3oun>>?Puplicades sto eleos puplicades sth nol.Hf.

Black.Lady
04-08-2009, 11:50 AM
τα πράγματα είναι απλά. Χρειάζονται admins, η επάρκειά τους πρέπει να δοκιμαστεί σωστά και όχι να δίνεται στον καθένα φίλο του φίλου...

ΥΓ: θα ασχοληθέι κάποιος επί του θέματος ? ή τζάμπα ο κόπος και θα καταλήξουν τα games όπως τα έλεος games?

just relax....k meis an8ropoi eimaste kai 8eloume xrono na doume replay/pios edose end/paraptomata/analisi chat/ekdosi apofasis kai polla alla :) 8eli ligi diergasia t olo 8ema.k pisteuw pws exoume apodiksei oti dn pane adika ta games dld boreis na deis solved/denied k locked abuses k 8a katalaveis oti tpt dn paei tzaba otan oi user 8eloun na voi8isoun kai autoi vlepodas ta la8h k legontas ta edw ... :)

PS : logika mexri to apogeuma 8a exei apadisi to zitima . tnx

Black.Lady
04-08-2009, 12:26 PM
eine fanero oti o admin areti ekane kataxrisi tis entolis !end
simeiosh:to game itan sta priv bots opote dn ginotan lock.

protinw lvl 2 warn gia kataxrisi tis entolis end kai an ksanakanei kati na ginei demote ka8ws k sto game dn boi8ouse k itan poli ora afk.

gia to 8ema tou ban k twn mutes dn ginete kati an dn kseroume ti exei ginei kai ti exei ipo8ei :)

Devil'sAdvocate
09-08-2009, 01:13 PM
Level 2 warn ston/sthn admin areti kai me to paramikro paraptwma sto mellon demote. H xrhsh ths entolhs !end xwris sygkekrimeno logo apagoreuetai rhta opws lene kai oi kanones.