PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Trelopistoli



N_for_NolaG
12-05-2009, 06:24 PM
Pezame se game pou les kai o Admin Trelopistoli arxise na vrizei epeidi exane kai opos itan fisiko efage ban gia manners....Sti sinexeia meta apo 1 min leavare kiolas k tou kaname new ban gia leave.Otan amesws meta to game mpika sto channel ekana !checkban kai opws itan fisiko dn eixe to ban..San xazos kai egw epeidh dn skeftika to unban dn kratisa to replay :/

An mporei o leonidas na mpei kai na checkarei to game gia na ginei kati me auton ton admin...

To game egine sto bot 4 gn:nl95 kai 3ekinise peripou stis 6:30

zimba
12-05-2009, 06:28 PM
Imouna paron pou ekane ton eauto tou unban!
Episis xerw apo f.list oti ekane leave meta apo manner mias k m elege in game me whisp to ti ginotane!
Apo ti stigmi pou ekane leave kai meta exei to 8rasos na benei mesa kai na kanei unban t euato tou apo mena demote!

SeNoR_wolf
12-05-2009, 07:06 PM
sto sigkikrimeno game egw eimoun autos p ekane ban gia manners/leave ton user me nick trelopistoli.exane opos eipe o nolag k evrize sunexos.....den ton edina sumasia mexri pou eipai "ante kante to end i telionete BASTARDOI" ton petaw xoreis deuteri skepsi to ban...k girnaei k m leei "twra meklases tarxidia malaka" k leavarei...ton petaw k to deutero banaki gia leavers.....molis ligi to game vgenw na dw to ban k opos eitan fisiko k epomeno eixe kanei !unban ton eauto t!!!!!!!!!!!!!!!: :/
mesa sto channel arxise na me whisparei k na m leei malakies ta evlepe olo to channel k sigkikrimena o nova)domenica...
twra kanoniste to eseis....tafinw pano sas!!!!

Playlandos
12-05-2009, 09:04 PM
Kai egw lew na ginei demote signomh tetoies prakseis den tis iothetoume

wtfmejt
12-05-2009, 10:00 PM
goustarete na mas taleporite eh? kratiste re guys ena replay :) i ena screenshot tha katso meta na psakso to replay pfff

SeNoR_wolf
13-05-2009, 12:34 AM
leonida soz man gia to replay alla opos anefere k o nolag sto proto post...den skeutike na kratisei replay giati den perimene na simvei to unban.... :(
k zito ektos apo to abush epanafora tou ban plz... badmanners/leaver.
euxaristw!

Shadowthief15
13-05-2009, 07:01 PM
αν βαλετε το war3 να αποθηκεύει αυτοματα τα replays δεν θα εχετε τετοια προβληματα

AtSuNaKaToN
13-05-2009, 09:51 PM
αν βαλετε το war3 να αποθηκεύει αυτοματα τα replays δεν θα εχετε τετοια προβληματα

Nai kai paizete 10 games tin imera, kathe mera einai 10 x 6 MB x 30 = 1.800 MB to mina se replay games sto disko, egw klain exw systixia 4 Tb :P

wtfmejt
14-05-2009, 09:03 AM
Nai kai paizete 10 games tin imera, kathe mera einai 10 x 6 MB x 30 = 1.800 MB to mina se replay games sto disko, egw klain exw systixia 4 Tb :P

NubonAtsuna kanis lathos mate :) stin xiroteri to replay ine 1.5mb (milame gia 60++ lepta game) opote 10 game ti mera to poli 15mb x 30 = 450mb to mina :p ego na dis klein pou pezo me 20tb storage ;p btw ta replays stous servers exoun ftasi ta 50000 k ine giro sta 19gb :p

Toska
14-05-2009, 10:28 AM
Mia boi8ia ston "xazo" p den kserei pos na to kanei? (auto save replays) thx pedes.!

N_for_NolaG
14-05-2009, 01:14 PM
E oxi re Toska plaka mou kaneis???apo kai kleietai....
Eleos re se net einai kai einai kleidomena ola apo ri8miseis dn mporoume na peira3oume tpt!Den eipa oti dn 3erw pws na to kanw..Eipa apla oti dn to ekana -.-
Sto 8ema mas twra guys ti 8a ginei me ton admin.....?????Oute kan mpike sto kopo na dei to oti ton postaran......kai tou to eipa kai sto bnet na mpei na dosei mia apantisi alla "@@"

Pynos
14-05-2009, 01:34 PM
Mia boi8ia ston "xazo" p den kserei pos na to kanei? (auto save replays) thx pedes.!

Μόλις ανοίξεις το warcraft θα πας στα options -> gameplay, τελευταία επιλογή αν θυμάμαι καλά

Toska
14-05-2009, 07:51 PM
N_For_NLag gia mena elega re adelfe...! Den se ekraksa..!! :D:D

Pynos thx poli trelo agori..! :D

D0MeNiCa
13-06-2009, 07:10 PM
Den exoume ta stixia pou xriazonte giana epiblithei kapia pini.to thread klinei.