PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse: Iek.KaRieRa



zimba
12-05-2009, 06:33 PM
Gamename :Nltasos
Katigoroumenos:Iek.Kariera
Logos tou post:Noobplay

*Se kanena simio tou pexnidiou den epikinonouse!
T game dierkise 80 min,sto sinolo ta 60-70 min farmare woods,den simetixe sta gank,tou elega na xo8ei k m elege istories gia agrious...
Kaname epi8eseis kai autos varouse kreeps pou parolo dipla tou ginotane amxi...
Psofage amaxiti...
Iparxoune kai ta rpg game pou den xriazete na xalas to game allonon!
Na kai to replay:

ReiJiN_
12-05-2009, 06:41 PM
Loipon gia alli mia fora tha pw ta idia,fainete de se episa prin,na doume ti tha poune kai oi alloi.To paidi dn asxoleite me dota(pezei wow) kai mpenei pou kai pou gia kanena game.To skill tou einai eleos fasi kai antapokrithike mia xara sto parapanw game xwris na feedarei,farmare kai ekane oti mporouse.Se kamia periptwsi dn mas xalase to game kai efoson to pirame dn briskw logo na kaneis post.Kai gia alli mia fora tha pw oti efoson ta games spamarontai eleos me pio kritirio kaneis post gia noobplay?Me to diko sou skill? Fisika dn einai san kai sena.Tote thewreite noob?

tas0s
12-05-2009, 06:46 PM
O Furion ekane tin diafora pistevw !!!

zimba
12-05-2009, 07:40 PM
Adelfe epidi den pezei dota den simenei oti den prepei na kanei ta vasika!
Opos den simenei kati kai to oti nikisame telika!
Edw ixere tis onomasies apola ta skill,pos den pezei dota?
Anyway,as min sinexistei to topic,exei mia 2ri eukeria na kanei toulaxiston ta vasika adelfe!
Dld na voi8aei to team kai na min pezei rpg game epi 65 min!
Anyway,isos na imouna k egw kapos austiros!
Apo ti stigmi p kapios einai filos mas prepei na tou leme kai na t ma8enoume pos prepei na siberiferete in game etc oste na ma8ei na adapexerxete kalitera kai pros diko tou ofelos alla kai pros ofelos tou team!
Go on,ma8e tou dota twra pou xekinaei :P

Playlandos
12-05-2009, 09:05 PM
Imoun paron sto game kai eida ta xalia tou ... (iek)

wtfmejt
12-05-2009, 10:03 PM
leeepooon guys to bot 3 opos kserete exi spam sto eleos to bot 4 den exi :) apla pramata?

kante game sto 4 spammarete to monoi sas sto kanali gia na min simvenoun tetia ego de protino ban (xoris na exo di to replay) mono k mono apo tis perigrafes sas sta post.

S0ulSick
16-05-2009, 01:13 PM
To paidi paizei apo to net pou douleuw kai ton kserw proswpika.
Den asxoleite me dota idiaitera apla bike sto game epeidi bikan
kapoia alla paidia lan.Den exei idiaitero skill alla tha mathei.Eseis genithikate
me ena hook tou butcher sto xeri ?

Soz alla as ksekatharisoume 5 pramata giati kai egw mallon san admin ta
exw pareksigisei.Egw san admin loipon tis nol prospathw na mazepsw kosmo
sto channel kai oxi na diwksw.Prospathw na ferw kosmo sta games,na lisw
oti apories exoun ktl ktl.Twra an i swsth taktikh einai na bannaroume kosmo
apo to eleos gia noobplay mou fenete oti tha meinoun poloi ligoi na paizoun.
Toulaxiston etsi katalava egw.

zimba
16-05-2009, 02:19 PM
Sevasti i gnomi sou alla otan kapios den xerei oute ta vasika kalitera na min erxete nol!
Den einai randmon chanel i nol,ma ena private chanel!
Den apetite trelo skill gia na pexeis nol,ma den 8a afisoume na pezei kapios pou den ton endiaferei na pexei swsti dota kai na katastrefei t game play ton allon!
Borousa na ton kanw ban apo tin prwti stigmi,ma to ekana me ton swsto tropo!
Parolo pou ama diavases ta parapanw(xlomo to vlepw) 8a ides oti ipa ok me to pedi!Omos ama ton xanapetixw se game kai paizei rpg game epi 60-70 min tote anagastika 8a ginei ban!
Den sou lew na kanei ta trela hook me ton xontro,apla ta vasika,dld gank,team play me oti auto sinepagete,genika na kanei oti pernaei apo t xeri tou oste na voi8isei to team na nikisei!
Oatn m pernei barathrum kai epi 67 min farmarei woods,den simetexei sta gank,den mialei k genika einai osin paron,tote signomi epivalete na faei ban!
Eg otan xekinsia na pezw den bika apeu8ias clan gr,epexa eleos games g kana xrono k meta bika clan gr!
Etc sinistw na kanei k o filos sou!
I pigente mazi game nol na tou les ti na aknei,gti ama ma8ei strava dota twra p einaia rxi,den 8a dior8o8ei pote!
Emo ola filika sta lew,apla s lew tin gnomi mou!Hf!

AtSuNaKaToN
16-05-2009, 03:14 PM
Sevasti i gnomi sou alla otan kapios den xerei oute ta vasika kalitera na min erxete nol!

Oi gnwmes einai panta sevastes, dimokratia ffs. Kapoios pou den cserei ta vasika paizei sta random bots tou eleos, edw tygxanei to bot-3 na spammarei kai afto eleos (as prosexate).


Den einai randmon chanel i nol,ma ena private chanel!
Den apetite trelo skill gia na pexeis nol,ma den 8a afisoume na pezei kapios pou den ton endiaferei na pexei swsti dota kai na katastrefei t game play ton allon!

H NoL einai public channel (den yparxoun vouches)!! Pragmati den apaiteitai trello skill gia na paizeis DotA genika. Sto channel mas epeidi akomi den leitourgei to systima ton pollaplwn bots pou epinoise o koukou sta opoioa tha mporoun oi paiktes na paizoun analoga me to rank tous tha prepei na ypomenoune (emeis oi empeiroi OMG :p ) kai mi empeirous paiktes.


Borousa na ton kanw ban apo tin prwti stigmi,ma to ekana me ton swsto tropo!

Oxi den mporouses na ton kaneis ban gia noobplay dioti:
1on Den yparxei tetoio rule
2on To game egine spam sto eleos (me oti simainei afto)


Egw otan xekinisa na pezw den bika apeu8ias clan gr, epexa eleos games gia kana xrono k meta bika clan gr!

To idio itan to clan gr me ti NoL re zimba? Kamia sxesei. I clan gr itan teleios private channel me poly kalous paiktes kata mesw oro alla kai me kati atoma pou sou legan mes sto game "poooo malaka aftos den ekane last hit to creepaki ricstou ena ban".


I pigente mazi game nol na tou les ti na aknei,gti ama ma8ei strava dota twra p einaia rxi,den 8a dior8o8ei pote!
Emo ola filika sta lew,apla s lew tin gnomi mou!Hf!

Symfwnw apolytos, an arxiseis strava tha synexiseis kai strava :cool:

HF guys sta games mas.
Respect Zimba.

P.S. Aaaaaa csexasa, DENIED to ban gia noobplay apo mena gia ton Iek.Kariera

ReiJiN_
16-05-2009, 05:43 PM
Oloi lete gia filosofies kai istories alla amfivalw an eide kaneis to replay.Dn uparxei logos kan gia noobplay.Opote opoios apadaei tha protimousa na to exei dei prwta.+1 se osa eipe o atsu

zimba
16-05-2009, 08:29 PM
To 8ema eprepe na ixe klisei kanonika!!
Kataligi se spam thrad :-)
Atsu i clan gr den itane private chanel,ka8imerinos ginodousan free vouch kai gia na gineis vouch ekei apla apetouse 2 support apo idi 2 safe members...
Ase p t skill itane apesio...
I dota file m ta 2 teletutea xronai exeia rxisei k anevenei(vlepe micro k last hit/deny)!
Kai pada filika adelfe i clan nol den einai publik chanel,einai private chanel!
Publik chanel eiani to eleos,opou o ka8enas borei na kanei oti 8elei!Apo ti stigmi pou sto channel "nol" iparxoune kanones einai private t chanel bro :-)

Klidonw egw to thread auto!
Opios 8elei na apadisei as mou milisei na to anixw!
To 8ema 8eorite lixan edw k arketo kero :-)