PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : tailandi



tailandi
06-08-2009, 03:29 AM
Your name: Thanasis
Age: 19
Your country: Ελλάδα / Greece
Occupation: Μολις τελειώσα το Λυκειο
A language you can speak: Ελληνικά
Experience, playtimes and general info

Battle.Net Account: Egw_kai_Ekeines

Former experience and/or safelisted channels: GR,grc,igc,ocod, kai tora gia grc
Your activity and average playtime each week: Παίζω αρκέτες ώρες την ημέρα, μαλλόν για να πώ την αλήθεια αράζω στο Net από το βράδυ ( κατα της 10-11 ) μέχρι το μεσημέρι τουλαχιστον ( μπόρει και παραπάνω αμα έχει ενδιαφέροντα games )
How long you have been playing DotA: Παίζω Dota 4-5 χρόνια
Your ability to communicate with others: Καλή έχω να πιστεύω, εφοσον κάθε μέρα παίζω games με πολλά άτομα τα οποία πιστεύω περνάνε καλά και ευχαριστιούνται να παίζουν στα games.
Have you read the rules and agree to follow them? fisika
How do you react/behave when you're under pressure? Σπάνιο, αλλά έχει τύχει άτομο να με βγάλει εκτος ορίων. Με αυτο εννοώ οτι όλοι έχουν τα όρια τους.
Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Όχι κανένα, εφοσον σε ότι και να κάνεις στην ζωή σου .. θα υπαρχεί άτομο το όποιο θα σου δίνει καποιες έντολε
ς.Γιατί να εχουμε στην Dota?
Is there anyone who can vouch for you? Πιστεύω ότι τα ατομα τα οποία με εχουν δει σε games και με ξέρουν θα με Vouchαραν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις
Willing to discuss your application on Ventrilo? (optional) Ποτέ δεν παίζω game χωρίς να είμαι online στο Ventrilo.

Final Thoughts


Why do you want to be an Admin: Όπως και κάποια άλλα άτομα είμαι στο Channel από τις πρώτες μέρες του και ήθελα από τότε να κάνω ότι μπορώ για να μεγαλώσει οι οικογένεια της NoL με υπέροχα games .
Why should we pick you and what can you offer to us:Αυτό που μπορώ να προσφέρω είναι ωραία με ενδιαφέρον games, τα οποία θα έχουν κάποιο επίπεδο.Αυτά ειναι τα σίγουρα πραγματα που μπορώ να προσφέρω με την δυναμη που μπορώ να έχω ως Admin, δεν μπορώ να υποσχεθώ για τιποτα παραπάνω.
A few things about yourself: Είμαι ενα simple αγορι το οποίο λατρεύει την Dota όπως πολλα άτομα στην ηλικία των 20 το οποίο προσπαθεί να ευχαριστηθεί την καθε μέρα που έρχεται έτσι οπως ευχαριστιεται το κάθε game στην Dota ( ητε χανει ήτε κερδιζει ). Για παραπάνω πληροφορίες: Ask my friends and the guys who are playing NoL games with me

BoNGHoLE
06-08-2009, 11:39 AM
+1 apo emena Exei ola ta foda gia enan kalo admin apla ...

Bloodrose
06-08-2009, 12:57 PM
+support apo mena poli kalos kai aksizei gia admin

lazarosg
07-08-2009, 08:06 PM
+1 to my friend he is really good player .

KiTz
28-08-2009, 12:49 PM
welcome aboard