PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin Abuse : i_sir



mouse7
07-08-2009, 03:57 AM
* Accused User Account :i_sir
* Game Name :gg276
* Παράπτωμα του User :apilei na me kanei report.
* Hostbot :da-priv-02

http://www.mediafire.com/file/liydmnmgmtm/LastReplay.w3g

dite kai krinete eseis. ola ginode sta 10 prwta lepta tou game. exei proigithei ki'allo apo to looby.. m elege na to kanw unlock to game.. otan ton rwtisa gt dn m elege. etsi loipon apofasisa na mn to kanw unlock. me apilise (etsi to pernw egw) oti tha me kanei report gia abuse. na se rwtiso kati kirie i_sir. gia poio logo bikes sto game? gia na pekseis dota? i gia na kaneis oti thes sto game me ta commands? k se eniaze toso poli na to kanw unlock.. (mono k mono gi'auto dn to ekana unlock). deite ta prwta 10 lepta k deite to ifos k ton tropo me ton opoio simperiferete o kirios gia na ginei unlock to game. k na peis oti ekana kamia m....ia na pw ok... alla etsi xwris logo?...

Sn0w_BL4cK
07-08-2009, 01:04 PM
1)Ο I_siR σε όσα games έχουμε πέξει μαζί δέν είχε τέτοια απαράδεκτη συμπεριφορά....
μήπως προηγήθηκε κάτι άλλο...???
στο Loby τι έγινε...???
μάλλον ήθελε να πάει στο μπλέ χρώμα με swap, η να αλλάξει και να μπορεί να use τα commands...
2)ο I_siR νομίζω πως είναι Admin στα DA-PRIV-01,02,03,04 Hostbots...
οπότε το threat έπρεπε να γραφθεί στο section με τα Admin abuse...

Υ.Γ.:Οι απειλές πού "κολάνε"..??? :p

Andro
07-08-2009, 01:46 PM
Ana bravo auto to theard ine lathos valto sto Admin Abuse...etC nomizw kai egw..

I_siR.
07-08-2009, 01:52 PM
:D mouse7 s eipa eygenika kane to game unlock efoson den einai diko s...kai esy m les gt?ti tha pathaines?2 admin eimastan...eleos..den aksizeis kan abuse filos..an einai dynaton!!proti fora m tyxainei na po se admin 'eimaste oi 2 mas sto game kane unlock den trexei gia to kalo olon gt den eisai teleiopoiimenos admin file alla oute kai gw..alla prepei na ksereis oti yparxei enas sevasmos se enan admin kai eidika an s milaei kala..!eixa filo mesa kai mporei na epefte apo syndesi kai na ton bannares..p na kserw egw ti kaneis esy?alla tespa den asxoloume..pantws deite games t mouse7 gt den to vlepo to paidi... :(

spermatodoths
07-08-2009, 03:07 PM
egw sto replay poy kayebasa gt de blepw kapion i-sir mesa de xerw.

Mohawk
07-08-2009, 03:10 PM
ti na auta pou les re i_sir?sobara milas twra?

1)epeidi to game dn ine diko tou dn mporei na kanei lock prokeimenou na parei to "game" sta xeria tou san admin kai na iparxei organwsi?

2)episis o sebasmos twn admin pou kollaei?egw me filous na pezw,gnwstous mou sto NoL,dn iparxei periptwsi na kanw unlock to game ama dn thelw.kai sinithws pote dn thelw...

3)mporei na epefte o friend sou apo sundesi kai na ton bannare?ara itheles to unlock gia na tous prostatepseis?kathe admin krinei katallila kai ama bannare kapoion pou eixe error connection tha to postare sto unban kai ola tha itan ok.

mouse7 to replay auto ine lathos.anebase to swsto.an kai stin periptwsi pou o i_sir telika dn ine admin alla user sta sigekrimena bots,tha dextei kurwseis gt mono i "omilia" tou sto thread auto m arkei.

mouse7
07-08-2009, 03:33 PM
oriste to replay. ola ginode sta pwta 8 min tou game. oso gia to mute to ekana gia na stamatisei olo auto.

http://www.mediafire.com/file/wzwulwwyyrj/LastReplay.w3g

meepeises
07-08-2009, 04:47 PM
dld an epefte kai ton ekane ban esu ti tha kanes an itan unlocked?? unban?

mouse7
07-08-2009, 05:14 PM
gia na se prolavo i_sir. an epefta egw to game tha ginotan automata unlock. opote mn rwtiseis ti tha ginotan stin periptosei pou epefta egw..

I_siR.
08-08-2009, 01:37 AM
Mohawk ot krineis esy man..ti n s pw..eimai admin se ola ta bots na ksereis..kai tha ekana unban request gt tha iksera oti itan apo syndesi...den exw provlima gia tis kyrwseis p tha dexto...mporei i omilia m na itan kapws alla mn sygrineis emena me sena mohawk...eisai game nol manager kai vip opws grafei ara eisai 'anwteros' na to to pw...kai den trexei...alla leo to eksis yparxei thello kai den thello???opa t m les twra?prepei na exeis logo gia na trekseis kapoia commands...mn akouw tetoia...tou to zitisa eygenika..alla tespa ligei to thema kai kante oti thelete..kales diakopes tn kanw nauplio bb :D

Mohawk
08-08-2009, 01:52 AM
to topic kleidwnei mexri na metaferthei sto swsto section kathws o i_sir ine admin.

KiTz
08-08-2009, 09:54 AM
μεταφέρεται και ξεκλειδώνει

mouse7
08-08-2009, 03:25 PM
aptin stigmi p bika sto game k dn ipirxe allos admin to ekana lock gia na to trekso opos pisteuw egw kalitera. 2on. an den to zitouses toso epimona tha to ekana kai 3on. auto p eipes oti tha me kaneis report dn to exw katalavei akoma.. epeidi dn thelo na kanw unlock to game einai abuse?? an eimai lathos se auto as to pei kapoios...

spermatodoths
08-08-2009, 05:01 PM
epitelous anebases to swsto replay..:p
loipon egw yposth rizw to mouse se oti ekane.den eixe kanena dikaiwma na epimenei gia unlock o i_sir kai den yparxei thema abuse.eleos dld.

mouse7
08-08-2009, 05:32 PM
to post dn tha to ekana. alla me peirakse pou m eipe ( tha se kanw report gia abuse).... k meta o allos p m eipe oti kanw mlkies.... k ksana lew. deite to replay k an kanei kati paranoiko as to peite..

Black.Lady
09-08-2009, 11:12 PM
to oti apilei na se kanei report dn eine logos abuse.oute oti sou zitaei na kaneis unlock.epishs dn eisai ipoxreomenos na kaneis unlock. opote dn ti8ete 8ema admin abuse.

~Topic Closed~

D0MeNiCa
23-08-2009, 12:49 PM
O admin den ginete demote,alla oi apiles den mou aresoun,gia sobareutite sas parakalw,kanete les kai eiste sto nipiagogeio,to game einai giana diaskedazoume :).