PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : D3athKniGHT



D3athKnight
08-08-2009, 05:49 AM
Personal Info
--------------------------------------------------------------------------

Your name: Alex

Age: 19

Your country: Greece

Occupation: Foithths

Spoken languages: Ellinika , agglika , germanika , kai ligo italika (tora ma8ainw)

--------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


-Battle.Net Account: D3athKniGHT

-Former experience and/or safelisted channels: Eimai safe stis clan NiHL,GrC,IGC,PGC,DCE kai apo garena eimai sto NiHL kai sto idec opou paizw kai me kaliterous paixtes sto kosmo ekei sto idec :)

-Your activity and average playtime each week: Paizw ka8e mera as poume thn hmera 7-8 wres

-How long you have been playing DotA: Paizw 6 xronia

-Your ability to communicate with others:Ola ta filarakia m edw kiapo grc oloi kaloi :) mia xara games ginontai sto nol

-Have you read the rules and agree to follow them?nai bebaiws

-How do you react/behave when you're under pressure? Eimai eugeniko atomo alla kamia fora tsantizomai otan m ti dinoun atoma me vrisieskai etc alla auto gia na mi to pa8ainw uparxei to mute.Epishs maresei na ka8odhgw to team dldh to teamplay panw apola ..Kata talla d enoxlw kanenan eimai kalo paidi :) D maresei na sxoliazw to ka8e ena kai loipa sauto to nol ipoti8ete erxontai atoma gia na ma8oun na paizoun dota d to kathgorw to ktlvainw kiegw o idios olh apo kapou 3ekinhsame na paizoume ..

-Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) :D exw problimata np

-Is there anyone who can vouch for you? Anyparkt0s,malakismeno7,anwnimos,konami_gr kai loipa kai loipa exw arketous filous...

-Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) : Exw ventrilo kai micro iam ok
Final Thoughts

-Why do you want to be an Admin:Gt 8elw na paizw games wste na min uparxoun leavers dldh estw na uparxei enasleaver na to n bannarw na organwnw as poume kala games me to ban tou ka8enos p 8a leavarei auto paizei megalo rolo ousiastika ka8arizei apo leavers to nol kai 8a nai megalh m xara na paizoume oraia games mexri telos Eimai kai 8elw mesa apo ti kardia m na voi8isw to nol.

-Why should we pick you and what can you offer to us: Ka8omai s pc polles wres Na voi8aw sta nol games kai sto forum na mai active kai na boro na antape3el8w sauto p kanw san admin dldh 8a boh8hsw para polu

-A few things about yourself: Eimai 19 xronwn katagomai apo tin ellada spoudazw logistikh 1o etos twra 8a 3ekinhsw Maresei h vodka Asxoloume me to volleu paizw stin omada tou hraklh sti 8essalonikh kai panw apola paizw dota :)
-Additional information: Nomizw pws oti eixa na pw to eipa.. auta apomena

Yours D3athKniGHT ;)

Andro
08-08-2009, 02:23 PM
Hmm loipon +1 apo emena poli kalos paixtis kai aparadexto manners aksizei omws gia admin.

basilakis3000
10-08-2009, 07:26 PM
+1 kai apo emena good player!! Gl re aleko (;

Sn0w_BL4cK
10-08-2009, 08:01 PM
exw pe3ei mz t games k einai pl kalo "paidaki" :p
!support apo mena sto na ginei admin ;)
good luck m8..!!!

D3athKnight
11-08-2009, 08:15 PM
Bump ^^

DiSaStRouS
12-08-2009, 04:59 PM
+1 kalos player...Exw pai3ei arketa games me to paidi...
gL

KiTz
28-08-2009, 02:08 PM
welcome!