PDA

View Full Version : (O_Trwlogiatr0s)



basilakis3000
09-08-2009, 12:37 AM
Your name:Vasilis

Age:14

Your country:Greece

Occupation:Student(pfff)

Spoken languages:Greek,English,and a bit german

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:O_Trwlogiatr0s

Former experience and/or safelisted channels:hmoun clan ODL k eimai safe se GR,GDB,GDC,ESC,pros

Your activity and average playtime each week:ka8e mera paizw dota apo 8-12 wres k pisteuw pws eimai active k sto site (mpainw ka8e mera)

How long you have been playing DotA:peripou 3 xronia

Your ability to communicate with others:Pisteuw pws mporw na sunenoh8w apsoga me allous toso sto bnet oso k real life :P

Have you read the rules and agree to follow them?nai kai dexomai na tous akolou8w

How do you react/behave when you're under pressure?antidrw me psuxraimia k mesa st oria tis logikhs xwris na vrizw i na kanw kati la8os

Do you have any problems in listening/following your superior's orders?Oxi dn exw apolutws kanena problhma na upalouw tous anwterous mou

Is there anyone who can vouch for you? y pisteuw pws uparxoun

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) nai an xreiastei


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:Gia kalutera kai perisotera games sto kalutera dunato epipedo

Why should we pick you and what can you offer to us:mpainw ka8e mera bnet k 8a mporw na proserw arketa k poiothka games

A few things about yourself:Paizw basket prp 4 xronia,eimai koinwnikous me pollous filous p eite phgainoume gia mpala k basket i bgainoume se barakia k se net (;

Additional information:3exasa na anaferw tin polh m,thn GIANNITSARA m :P

D3athKnight
09-08-2009, 10:43 AM
support +1 good player

Andro
10-08-2009, 01:57 PM
!Support --==>> +1 apo emena GL file m :D

DiSaStRouS
14-08-2009, 12:27 PM
+1 apo emena gL megale

The_Spartan
14-08-2009, 08:20 PM
+1 kai apo emena to paidi to exw petyxei 2 fores se game kai mporw na pw oti exei apsogi symperifora !! :D GL man !!

ProKabros
21-08-2009, 12:53 PM
+1 kai apo emena br0 gia na to lene oi alloi kati tha kseroune:) plaka kanw.. good player , apsofi symperifora ti allo theleis?|:) kaly synexia br0

basilakis3000
21-08-2009, 01:11 PM
Mipws enoeis apsoGi simperifora???? :P plaka.oloi kanoun or8ografika ^^

D3athKnight
21-08-2009, 01:13 PM
Mipws enoeis apsoGi simperifora???? :P plaka.oloi kanoun or8ografika ^^


Xaxaxaxa O daskalos o basilakis ^^ Xalarwse d eimaste sxoleio edw!! mhpws 8es na to grapsw etsi? "xalarose d hmaste sxolio aido" :p:p

jimkills
23-08-2009, 01:19 PM
Exo paiksei polla games me ton trwlogiatro panta einai iremos kai paizei gia tin omada kai oxi gia ton eayto t.Pisteuo 8a adapekselthei stis aperxomenes diskolies pou kata pasa pi8anotita 8a sinadisei sto diskolo.gemato eythines dromo na ginei admin stin filodoksh me polles iposxeseis clan NoL kai pisteyo 8a einai o sidelesths kai o xamenos krikos p eleipe gia na ginode syxnotera kai poiotikotera games defence of the ancients.Afta :magn::eart::sfie::D:D
AAA ksexasa +1 apo mena :P


+1 kai apo emena br0 gia na to lene oi alloi kati tha kseroune:) plaka kanw.. good player , apsofi symperifora ti allo theleis?|:) kaly synexia br0

apsofi siberifora=siberifora pou de psofaei :S

basilakis3000
23-08-2009, 01:57 PM
Exo paiksei polla games me ton trwlogiatro panta einai iremos kai paizei gia tin omada kai oxi gia ton eayto t.Pisteuo 8a adapekselthei stis aperxomenes diskolies pou kata pasa pi8anotita 8a sinadisei sto diskolo.gemato eythines dromo na ginei admin stin filodoksh me polles iposxeseis clan NoL kai pisteyo 8a einai o sidelesths kai o xamenos krikos p eleipe gia na ginode syxnotera kai poiotikotera games defence of the ancients.Afta :magn::eart::sfie::D:D
AAA ksexasa +1 apo mena :P

Re c jimm.. ena +1 eipame na grapseis,oxi tin istoria tis zwhs s... :P

strid3r
25-08-2009, 09:23 AM
support to paidi paizei polu kala kai aksizei mia eukairia oposdipote
+1 apo mena kali epitixia!

BoNGHoLE
25-08-2009, 09:27 AM
opws eipan kai ta paidia exei poly kali sumperifora sta games kai pisteuw pws 8a ta kataferei san admin GL.

WhizZeR)
25-08-2009, 01:38 PM
wraios player kai kala manners +1 to a3izei !

WiCkeDS0uL
25-08-2009, 05:30 PM
apo emena o trwlogiatros exei -1 den tou dinw to support mias kai ton exw petixei apeires fores sto vt na malakizete na mas enoxlei vazontas hxous dynatous kai geloious kathos kai mesa sto bnet na vrizei asxima...

basilakis3000
25-08-2009, 10:47 PM
apo emena o trwlogiatros exei -1 den tou dinw to support mias kai ton exw petixei apeires fores sto vt na malakizete na mas enoxlei vazontas hxous dynatous kai geloious kathos kai mesa sto bnet na vrizei asxima...

LoL dn exw kanei pote kati tetoio egw.... mporei na 8umasai la8os. Ektos k ama ekane kati o adelfos m...

telefteos
26-08-2009, 07:47 AM
ton ehw petixei se kapoia games.poli kalos player kai fenetai na ehei apsogi siberifora.+1 apo mena!

ViVa-LaS-VeGaS
27-08-2009, 09:00 PM
Ton kserw kai apo real life alla kai apo to BNet kai exei apsogi sumperifora kserei na paizei kai mporw na pw pws prospa8ei panta otan yparxoun entaseis na ta hremei ta pragmata... +1 kai apo emena re filaraki B-) KALI SYNEXEIA!!::sfie:

KiTz
28-08-2009, 12:09 PM
welcome aboard