PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request - watevilurks_



WatEvilLurks_
11-08-2009, 09:45 PM
Game name: nlblack

Admin : black)panther

reason of bann : ?????????

reason of thread: unbann or bann

Eimaste 5 atoma lan sto idio net.Paizoume to game kanonika ospou se kapia fash briskomaste olo to team mazi me tous antipalous sto kato tower .egw eixa necrilyte, paaei na fugei o leviathan me ligo life k oloi fwnazoun na pathsw ulti,k auto kanw,epidh prohgoumenws o blackpanther me ton bloood eixe dwsei k autos ulti ston levi fwnaze gia steal. Afu me ebrize lipon arketh wra mesa sto net k ekraze , enw OLOI fwnazan k sumfwnousan oti dn einai steal, mou dinei bann. Tora to reason einai agnosto h anafer8hke "gia prosbolh tou admin chaos.zero".... Kanw auto to post lipon gia na pw oti pisteuw oti htan adiko bann giati dn exw IDEA pios einai o chaos.zero poso malista na ton exw prosbalei kiolas.

Tora dn 4erw th exoun kanonisei meta4u tous giati ws gnoston einai filarakia ekei oloi oi parea sto ventrilo k kanoun oti 8eloun....

Parakalw ton chaos zero na epembei k an ontws me 4erei k ton exw brisei k ton pira4e na to pei eilikrina k na mn mou bgei to bann.


8a prospa8hsw na balw to replay.

http://www.mediafire.com/?sharekey=1c831e8b85290b93bda4076e811714c8e04e75f6 e8ebb871

WatEvilLurks_
11-08-2009, 09:50 PM
sto panw tower sygnomh!*

Mr_Dr4g0n_FTW
11-08-2009, 09:59 PM
exoume kai leme...{Paizoume to game kanonika ospou se kapia fash briskomaste olo to team mazi me tous antipalous sto kato tower } 1 psema gt eitane sto panw to tower....{adiko bann giati dn exw IDEA pios einai o chaos.zero poso malista na ton exw prosbalei kiolas.}2 psema...gt eitane prosta kai o chaos sto vt otan pezame game kai ton prosvale kai ton evrize epita sinexiste o tsin0s (alla gia plaka)...{Afu me ebrize lipon arketh wra mesa sto net k ekraze , enw OLOI fwnazan k sumfwnousan oti dn einai steal, mou dinei bann}3 psema den eimasta kai oi 5 apo ta idia net...kai 8a anevasw to reaply apo ta net na deite pws apla tou eipa poso mlks einai gt o leviathan eitane me 1 hit kai apo oti kserw egw kaneis den ksefevgei apo to ton blood me tetio speed pou exei...4 psema pou lei oti ton evriza gia polles wres...{i moni ali8ia pou exei pei ws twra einai gia to ban kai to reason...


edite : apo oti mporeite na deite kai ta ban kai ta provlimata pou exei prokalesi gia ta net o sigkekrimenos player anaferomai sta ban pou exoune faei ta cd-key apo ton WatEvilLurks mporeite na deite kai ti simperifora tou...kai mporeite na katalavete episis polla alla pragmata...

afta eixa na pw kai as vgaloune oi staff ta simperasmata tous epita apo afta pou eipa...thx

mouse7
12-08-2009, 12:17 AM
nice manners. :S -1 mono k mono gi'auto..

EmperorGR
12-08-2009, 01:01 AM
Αν και δεν δίνω ποτέ warns στο forum ήταν η πρώτη φορά που ήμουν τόσο κοντά να δώσω warn και στους 2 σας , τα προσωπικά σας λύστε τα μέσω Pm, msn ή αφού πηγαίνετε στο ίδιο netcafe πείτε τα εκεί

Τελευταία φορά που είμαι επιεικής μαζί σας αν συνεχίσετε το spam και την ανταλλαγή κοσμιτικών επιθέτων θα αναγκαστώ να λάβω πιο αυστηρά μέτρα


Τώρα στο θέμα μας , θα εξεταστεί το Unban request σου από τους υπεύθυνους λίγη υπομονή και θα λύθει το θέμα σου με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο

Aniw8able
12-08-2009, 12:10 PM
To ban tou user bgainei logo reason pou DEN UPARXEI APLA. Topic closed