PDA

View Full Version : [Rejected] : Unban Request - AnsweRzZz



FlowBeez
12-08-2009, 09:13 PM
Kala ti sto dialo ginete edw pera,epeza ena game ola comple,Admin htan o akiros87(lol) meta apo 65 lepta game skane mid oi alloi kai to kanoune gipedeo,Void htane mpouri ta espage ola mas exoune kai tous 5,Lew GG kai bgenw kai o admin me kanei ban,Epsaxa dn brika kana rule p upoxreonei tous pextes na katsoun mexri to kentriko...Ti ginete twra?

tas0s
12-08-2009, 09:23 PM
Kala ti sto dialo ginete edw pera,epeza ena game ola comple,Admin htan o akiros87(lol) meta apo 65 lepta game skane mid oi alloi kai to kanoune gipedeo,Void htane mpouri ta espage ola mas exoune kai tous 5,Lew GG kai bgenw kai o admin me kanei ban,Epsaxa dn brika kana rule p upoxreonei tous pextes na katsoun mexri to kentriko...Ti ginete twra?

prepei na kaneis plaka ...

Voluntary leave before the actual end of a game or before all 3 of the lanes have been completely destroyed ( aka. Mega Creeps) will be punished. In addition any suspicious disconnect ( “plugging”) might be punished by an Admin on his own judgment, regarding the facts prior of the disconnect.

prepei na epsaxes polu ta rules ap oti katalava.

FlowBeez
12-08-2009, 09:25 PM
Eseis prp na kanete plaka,pou kanete admin opion nane.

tas0s
12-08-2009, 09:29 PM
ok twra? ? Ikanopoihmenos twra ?

xak
12-08-2009, 09:34 PM
Egw hmoun o void, kai egw hmoun kai epishs o admin pou se banara. Eixes feedari trela (allo 8ema auto den me apasxolei). Eixame kanei ntou mid den eixame spasei alla lines. As einai kai 280 lepta game den exei shmasia mega creeps den egine pote. Kai se alla game mou exeis leavari kai se exw banari kai sto allo bot. Synexws leave vlepw apo esena opote den thn paleueis.. Sovarepsou den exeis kanei kalh arxh. Den pisteuw na 8es kai unban request twra...

Anwnimos
12-08-2009, 09:56 PM
Hm...Symfwnw me Tas0...Mia xara einai oi admins(Ws epi to pliston)Leavares prin kanoun mega...Kai perimeneis na min se kanei ban?Ean den exoun kanei mega mporei kai na to gyrnousate pou 3ereis?Midena pro tou telous makarize lene....

spermatodoths
13-08-2009, 02:37 AM
Eseis prp na kanete plaka,pou kanete admin opion nane.


omg filaraki pane paixe pacman kalytera re.h pane diabase ta rules prin beis se game.

Aniw8able
13-08-2009, 03:00 AM
Den nomizw na se douleuoume ka8olou.Unban apo mena den 8a xeis feugontas etsi aberta kouberta apo ena game epeidi sou spasane ena line. Topic closed

1)Diabase ta rules ligo prosektika kai 8a katalabeis