PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : dian(a)



sLap[qq]
11-06-2010, 08:46 AM
Accused Admin Account : dian(a)
Game Name : ap119205
Παράπτωμα του Admin : Me ekane ban epeidi dn ithela na kanoun switch me ton teleuteo leaver.
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Panw apo to 20

Itan 2 ligoteroi kai ithelan switch. Enw itan pio ntimenoi autos patouse na switch me ton teleuteo leaver. Egw patousa no kai tou elega na kanei me ton prohgoumeno. Alla kai pali i diafora items stous 2 leavers dn itan poli megali. Tote autos me ekane ban. Zitaw na ginei banned autos o admin kai na ginei to name m spike-0-pro unban me to opoio kai epeza se keinw to game.

gianninho
11-06-2010, 09:04 AM
ena replay filos ..oposdipote...

BlaCk)SouL
11-06-2010, 12:14 PM
File no replay no abuse..

FtN|
11-06-2010, 12:22 PM
Accused Admin Account : dian(a)
Game Name : ap119205
Παράπτωμα του Admin : Me ekane ban epeidi dn ithela na kanoun switch me ton teleuteo leaver.
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Panw apo to 20

Itan 2 ligoteroi kai ithelan switch. Enw itan pio ntimenoi autos patouse na switch me ton teleuteo leaver. Egw patousa no kai tou elega na kanei me ton prohgoumeno. Alla kai pali i diafora items stous 2 leavers dn itan poli megali. Tote autos me ekane ban. Zitaw na ginei banned autos o admin kai na ginei to name m spike-0-pro unban me to opoio kai epeza se keinw to game.

den exeis apodiktika stixeia....pige na kanei switch me allo atomo apo afto pou itheles esu giauto patouses -no?
lol...

ksaplostras
11-06-2010, 12:24 PM
2 μέρες διορία να δοθεί κάποιο replay.

ToGeTheR_PaiDeS
11-06-2010, 10:33 PM
File m an paei o alos na kanei switch (na swsei kapws t game) kai ecu patas sunexeia no, fusiko einai afou xalas tn omali dieleusi t game na timwritheis. Den eiparxei abuse kata tn gnwmi m alla prepei na doume k replay. An i periptwsi einai auth p s eipa (pou mallon etc einai) tote dikaios kata tn gnwmi m efages t ban kai den exeis douleia sto admin abuse section.

InHumanity
11-06-2010, 10:56 PM
iremiste ligo re paidia epeidi kanei veto sto switch ban??poios to leei auto??to xete dei na to leei kana rule??ine sto dikaiwma t kathe paixti na mn thelei n kanei switch...auto p thelw panw ap ola ine to reason p exei valei o admin..+1 gia demote

FtN|
11-06-2010, 11:45 PM
Enw itan pio ntimenoi autos patouse na switch me ton teleuteo leaver. Egw patousa no kai tou elega na kanei me ton prohgoumeno.

isnogood switch ithele na kanei alla me allon..pou eixe ta perisotera item...alla to thema einai no replay no abuse.den exei apodiksis=no abuse.

SiC)Sp3
12-06-2010, 01:56 PM
iremiste ligo re paidia epeidi kanei veto sto switch ban??poios to leei auto??to xete dei na to leei kana rule??ine sto dikaiwma t kathe paixti na mn thelei n kanei switch...auto p thelw panw ap ola ine to reason p exei valei o admin..+1 gia demote

+1 για το demote?? Ενας παιχτης θελει switch και επειδι θεωρει ο φιλος μας οτι θα το εχανε παταγε ακαταπαυστα και ανευ προηδοποιησης -no. Εκανα οτι θεωρουσα σωστο να γινει αλλα και να εχει δικιο στο abuse? πρεπει να γινω demote?....
Οπως θα δειτε και στο replay (αν μας το δωσει) ο user SPIKE-0-PRO εβριζε (allies chat) και κατα τη γνωμη μου ηταν game ruiner. Δηλαδη επειδη ενας παιχτης δεν θελει switch πρεπει να γινετε αυτοματα το δικο του? ας μιν παταγε καθολου -οκ ουτε -no. Δεν τιθετε θεμα προσωπικης κοντας. Αυτα απο μενα.

nikos47
12-06-2010, 02:21 PM
to ban me liga logia einai epeidi patouse no sto switch? an einai etsi to ban einai teleios akuro. file together_paides kaneis dn einai upoxreomenos n dextei kanena switch. k fusika i omali dieuleusi t game dn einai to switch. mi lete oti na nai plz

DotAddicteD
13-06-2010, 03:25 AM
Οι απόψεις των 2 πλευρών είναι αλληλοσυγκρουόμενες και δεν παρουσιάστηκε κανένα αποδεικτικό στοιχείο παρά τη διορία που δόθηκε.

Admin Abuse denied.


Topic Closed.