PDA

View Full Version : [CLOSED] USER ABUSE : angel)slayer



nick_tountas2
14-06-2010, 09:51 PM
game name: ar125388
κατηγορουμενος user: angel)slayer
παραμπτωμα:με εβριζε συνεχως και με κατηγορησε ψευδως
me:admin name:nick_tountas2

Με κατηγορησε ψευδως o angel)slayer οτι ειχα γινει owner tou game autou se thread tou.
Me εβρισε επανελλειμενα.
Με εκβιασε οτι θα με κανει με κανει demote.
kai idou oi apodeikseis oti den eixa ginei owner tou game kanontas checkme entos tou game.ekana ekeinh thn wra !checkme giati ekeinh thn wra mou eipe pws tha me kanei report kai demote kai ekana printscreen na deiksw oti psedetai asystola.Ekton twn allwn na kai h apodeiksh oti me ebrize aneu logou kai ousias.





Aitoumai ban gia ton angel)slayer paradeigmatika gia ekeinous pou brizoun sto whisper kai kathgoroun ψευδως με σκοπο τα ιδια ωφελη.

ευχαριστω πολυ τον green noob που μου εδωσε σε προηγουμενο thread to programmataki gia metatroph twn screenshots se jpeg arxeia.

Davelis4
14-06-2010, 10:17 PM
game name: ar125388
κατηγορουμενος user: angel)slayer
παραμπτωμα:με εβριζε συνεχως και με κατηγορησε ψευδως
me:admin name:nick_tountas2

Με κατηγορησε ψευδως o angel)slayer οτι ειχα γινει owner tou game autou se thread tou.
Me εβρισε επανελλειμενα.
Με εκβιασε οτι θα με κανει με κανει demote.
kai idou oi apodeikseis oti den eixa ginei owner tou game kanontas checkme entos tou game.ekana ekeinh thn wra !checkme giati ekeinh thn wra mou eipe pws tha me kanei report kai demote kai ekana printscreen na deiksw oti psedetai asystola.Ekton twn allwn na kai h apodeiksh oti me ebrize aneu logou kai ousias.





Aitoumai ban gia ton angel)slayer paradeigmatika gia ekeinous pou brizoun sto whisper kai kathgoroun ψευδως με σκοπο τα ιδια ωφελη.

ευχαριστω πολυ τον green noob που μου εδωσε σε προηγουμενο thread to programmataki gia metatroph twn screenshots se jpeg arxeia.

Και που είναι τα screenshots είπες ? Γιατί εγώ εδώ δεν βλέπω τίποτα .

ROFLA_Ninja
15-06-2010, 08:16 PM
Oom, b omni, !checkme ,72 ms, όντως ban ton slayer για την ανάρμοστη συμπεριφορά του!!!!!Τα ss είναι ξεκάθαρα,o νικολάκης ήταν πιωμένος...btw end έδωσες ή κερδίζατε;

greekshadow
01-07-2010, 12:39 PM
Oντως απο το !checkme φαινεται πως δεν εισαι Owner του game.
Επισης δεν βλεπω καποιο SS να σε απειλει με demote, και στο δευτερο SS ενταξει δεν σε ειπε και κατι τρομερο...πανω στα νευρα του μαλλον το ειπε γτ νομιζε πως ειχες παρει !owner.

Εχεις δυο (2) μερες διορια να ανεβασεις το replay του game και καποιο SS που να φαινεται πως σε απειλει με demote.

nick_tountas2
02-07-2010, 01:08 AM
admin:nick_tountas2
νομιζα πως το να σε βρισει καποιος και να σε συκοφαντησει ειναι πιο σοβαρο απο το να σε απειλεισει με demote μαποτελεσμα να μην εχω φυλαξει τo αναλογο ss που με απειλει.το replay μετα απο τοσες ημερες δεν υπαρχει.ας κλεισει το θεμα.μια ερωτηση για κατι που αντιμετωπιζω καθημερινα οταν με απειλουν με ποστ και demote αν δεν bannarw καποιον που επεσε απο τυχον dc ή επειδη εβριζε καποιος και γω του τη χαρισα.και αυτοι με απειλουν...εχω δικαιωμα να την χαρισω σε καποιον και να κανω post autous pou με απειλησαν για ban?ειναι ικανος αυτος ο λογος (απειλη) για post-ban?

L3stat
06-07-2010, 12:35 PM
Εγινες admin για να φροντιζεις για την ομαλη ροη του παιχνιδιου.Θα πρεπει να δρας συμφωνα με τα rules και να μην κανεις εξαιρεσεις για κανεναν.Οσο για τις απειλες που λες,εχεις την δυνατοτητα να χρησιμοποιησεις την εντολη !mute για αυτους που ενοχλουν/απειλουν.Μην μεγαλοποιεις απλα πραγματα.

Τωρα εφοσον δεν δοθηκαν τα απαραιτητα στοιχεια που ζητηθηκαν.

Closed