PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Skoul.Style



SiC)Sp3
15-06-2010, 11:52 AM
* Accused Admin Account : Skoul.Style

* Game Name : ARXXXX

* Παράπτωμα του Admin : Leaver

* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Ειμαι σε net και δεν προλαβαινω να το ξαναδω....Στην αρχη παντως γυρω στο 10-15.

Δεν ηξερα οτι ηταν admin και ετσι bannara. Ομως εμαθα απο ενα lan μου οτι ειναι admin και ετσι ζητω το unban του και ενα lvl warn

Replay: http://www.mediafire.com/?dmme4ndvlkg

SkouL.StyLe
15-06-2010, 12:03 PM
oti nanai ..... sto dc esy kaneis ban ? xwris na deis average stay? 600 game 94 % eixa oti nanai kai sigoura 3ereis oti eimai admin exoume pai3ei polla game mazi kai sto replay fenete ka8ara to dc
trwme tn allon mid kai les na ton trwme kai na kanw leave? oti nanai to lvl1 warn dn prp na to faw egw omg.... dn nmz na ftew egw gia to dc gt ta paidia sto nolnol fwnazan epesan ta bot

BlaCk)SouL
15-06-2010, 12:18 PM
1 lvl warn gia dc? xaxa LOL
apla unban SkouL kai ola ok..

Demian
15-06-2010, 12:28 PM
Ena fail abuse...Unban to pedi!

SkouL.StyLe
15-06-2010, 12:31 PM
aaa alh8eia to elege to lvl1 warn? nmz oti to eipe gia plaka :))))) axaxaxaxaxax

Da_SkiLL
15-06-2010, 12:43 PM
Wraios o dian(a) (leme twra) . Kata tin gnwmh moy megalo lathos na kanei ban to dc kai poso mallon megalitero na min dei kan ta stats toy sigkekrimenoy pexti pou tixainei na ine admin .Moy fenetai !banlast leaver kai opoion parei o xaros borei kai to lan tou na banarei apo tin mania ...to poio tragiko tis ypothesis to lvl1 warn ...xaxaxaxax

konops
15-06-2010, 12:58 PM
Προτείνω να συγκεντρωθούμε και να κάψουμε τον Skoul. He is a wiiiiitch!

http://www.youtube.com/watch?v=zrzMhU_4m-g

SiC)Sp3
15-06-2010, 01:31 PM
Δεν θυμαμαι να ηταν DC...δειτε replay οι υπολοιποι και πειτε...αν ηταν DC ζητω συγγνωμη για το λαθος μου.

ToGeTheR_PaiDeS
15-06-2010, 04:14 PM
DC?? Sto replay dixnei kathara oti den einai dc. O kathenas mporei na afisei 10 sec tn hero t se ena safe place kai na patisei qq legontas oti einai dc. Ta dc omws fenontai.


Edit---> A kai ta filarakia tou skoul prepei na vlepoun to replay prwta kai meta na lene thn apopsi tous, oxi oti tous leei o arxigos. M aresei p m theorite kai tragiko to 1 lvl warn. Kanoniko demote kai ban thelei afou einai ena leave xwris reason etc epeidi apla varethike na paizei.

SiC)Sp3
15-06-2010, 04:36 PM
oti nanai ..... sto dc esy kaneis ban ? xwris na deis average stay? 600 game 94 % eixa oti nanai kai sigoura 3ereis oti eimai admin exoume pai3ei polla game mazi kai sto replay fenete ka8ara to dc
trwme tn allon mid kai les na ton trwme kai na kanw leave? oti nanai to lvl1 warn dn prp na to faw egw omg.... dn nmz na ftew egw gia to dc gt ta paidia sto nolnol fwnazan epesan ta bot

Eisai gia luphsh file eilikrina sou milaw.....To replay einai ksekatharo kaneis leave sto 5 xwris logo...mi les twra gia disconnect..Ta filarakia sou ti ta eferes? pes m ena logo...na poun ena fail abuse h ena bravo diana pou spammareis sto forum ? demian da_skill kai opoioi alloi grapsate prepei na exete proswpikh apopsi kai oxi na eiste ta tsirakia tou skoul. Dhladh ti perimeneis na ginei me to na les psemata? na sinexistoun kanonika ta pragmata? ginese admin gia na boi8as sthn kalh dieksagwgh twn games (opws logika 8a egrapses sto application sou) kai leavereis..To abuse mou htan <filiko> xwris na se prosvalw opws eides giati katanohsa oti kati mporei na sou sinevei, kait proswpiko h oikogeneiako kai na prepei na figeis apto game opws exei sumvei kai se mena kai se olous tous users alla twra me ta psemata afou eida ksana to replay zhtw na paraminei to ban ws exwn kai o user demote. Ksanaskepsou tis kiniseis sou

Demian
15-06-2010, 04:50 PM
Ontos diana exis dikaio itan leave alla epidh ton kserw tha tou etixe kati...Dn exw logo na sou pw psemata!Mporis episis na deis kai ta stats tou.Twra oso afora to demote pistevw ine ipervoliko..Afta apo mena

BlaCk)SouL
15-06-2010, 05:08 PM
Den eimai tsiraki tou LOL.. opws kserw autona kserw kai tous upolipous edw mesa me vasi ta games pou exw paiksei mazi tous sto parelthon me auto to acount ite me to proigoumeno mou.. Ante kai ekane leave pou ontos etsi einai kai oxi dc apla sumfwnisa mazi tous xwris na dw to replay kai sugnwmi, den dikaioute mia deuteri eukairia? einai admin poso kairo,mannered kai skilled player pisteuw pws gia na kanei leave kati tha tou etuxe..

a! nai kai tougether exeis dikaio re o arxigos me evale na ton supportarw kai ontos epeidi varethike na paizei bgike mias kai to gam itane sto 5 ELEOS.. :/

SkouL.StyLe
15-06-2010, 05:20 PM
Eilikrina dwse m 1 logo gia leaver kai poia tsirakia m mwre !! oti nanai kai an h8ela na leavarw gt na paw ton hero se safe place ?

gr0bis
15-06-2010, 05:21 PM
ontos itan katharo leave opos dixnei sto replay...omos isos dn ftei to pedi isos ftene ta net pou epeze gt exi tixi kai se emena kati filarakia mou na gini malakia sta net kai anti na diksi oti egine disconect edikse oti ekane leave....apo to av stay tou kai sin oti ine admin dn nomizo na ekane leave....

SkouL.StyLe
15-06-2010, 05:28 PM
kai eilikrina an to ekanes auto gia tn prohgoumenh fora pou tsakw8hkame ti na s pw :S an einai na neuriazeis toso gia 1 game pou exases .... ti na pw eilikrina dn 3erw pws na to apodei3w alla dn leavara mou egrapse disconect ekana alt tab pathsa b m 3anaebgale disconext kai epese . kai an ennoeis oti trabh3a kalwdio ti na s pw apla gia luphsa ..... krima

---------- Post added at 03:28 PM ---------- Previous post was at 03:26 PM ----------

den 3erw an eftege to net :S genika dn polu paw se net alla kai to net na eftege bgazei time out kati telos pantwn 8a mporouse na perimenei na mpw kai na to e3hghsw ti egine ... egw pisteuw oti apla exei neura mazi m .... 3erei autos ....

prot0n0s
15-06-2010, 05:38 PM
ela fail abuse....eprepe na deis !stats na katalabeis peri tinos prolite ro 3erw to paidi...

SkouL.StyLe
15-06-2010, 05:57 PM
epeidh barethika na me krazoun ta lan tou damian trwme magnus farnarw creeps erxete kai ligo prin m kanei to wave trww dc ( g auto dn ekana stop na faw tn mhxanh) bazw to clarity kai pataw b na faw tree kai prin to faw m bgazei dc kanw alt tab tpt... den eixa kan logo na kanw leave ... pisteueis oti to ekana auto gia na mn parw loose? kai 8a riskara tosa gia 1 loose OMG....

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

diana*

ToGeTheR_PaiDeS
15-06-2010, 06:00 PM
ela fail abuse....eprepe na deis !stats na katalabeis peri tinos prolite ro 3erw to paidi...

Auto pou les den isxuei! Einai katharo leave xWris kanena reason kai xWris na pei tpt apolutos.
Episis den usxiei: BlaCk)SouL -->
Den eimai tsiraki tou LOL.. opws kserw autona kserw kai tous upolipous edw mesa me vasi ta games pou exw paiksei mazi tous sto parelthon me auto to acount ite me to proigoumeno mou.. Ante kai ekane leave pou ontos etsi einai kai oxi dc apla sumfwnisa mazi tous xwris na dw to replay kai sugnwmi, den dikaioute mia deuteri eukairia? einai admin poso kairo,mannered kai skilled player pisteuw pws gia na kanei leave kati tha tou etuxe..
a! nai kai tougether exeis dikaio re o arxigos me evale na ton supportarw kai ontos epeidi varethike na paizei bgike mias kai to gam itane sto 5 ELEOS.. :/

O idios prWtos prWtos eipe oti efage dc. Den milise gia alo logo ktlp eipe kathara gia dc. OmWs fenetai oti dc den uparxei alla uparxei 3ekatharo leave. Epeisis to poso kairo einai admin oso perisoteros einai auto leitourgei isvaros t opWs den exei sxesi kai to skill tou kai ta manners tou gia to leave.

AmG-
15-06-2010, 06:07 PM
soz kiolas ..... apla me ton dian(a) to sizitousame auto kai prospa8ouse na ktlvei ti eixe gini > PROTONE esu krinis enan paixth apta [stats]? soz kiolas ala eleos paizis kai exeis stats opos les < :/// paizw ka8imerina me ton dian(a) kai ... panta prosexh prin kanei to > ban < simfono me ton dian(a) kai m ton filo m TOGETHER ,, sigoura omos . prepei na do8i mia akomi efkeria sto alo to palikari .... an einai etc opos ta leei ... [Made By AmG-]

gr0bis
15-06-2010, 06:27 PM
koita ego dn katigoro tn diana oute ksero ti exei proigithei metaksi sas....sosta eprakse o diana me to pou ide has left the game voluntary siga mn katsi na patisi kai stats....eki pai katefthian ban....episis meta zitise to unban sou kai na dextis kapio warn to opoio to vrisko kai afto apolitos sosto....omos kai apo tn plevra tou skoul na to deis exi ontos dikio dn ixe kanenan logo na kanei leave gt ta pigene kala.....kai episis afou iksere oti o diana ine admin logika me to na leavari xoris proidopiisi tha ipirxe kapia pini.....kai dn nomizo na ine toso xazos na xasei adika toso kopo pou exi kanei gia to account tou...pantos isos ftene kai ta net man sou leo oti exi tixi se filarakia mou pou pezame mazi....

SiC)Sp3
15-06-2010, 06:54 PM
koita ego dn katigoro tn diana oute ksero ti exei proigithei metaksi sas....sosta eprakse o diana me to pou ide has left the game voluntary siga mn katsi na patisi kai stats....eki pai katefthian ban....episis meta zitise to unban sou kai na dextis kapio warn to opoio to vrisko kai afto apolitos sosto....omos kai apo tn plevra tou skoul na to deis exi ontos dikio dn ixe kanenan logo na kanei leave gt ta pigene kala.....kai episis afou iksere oti o diana ine admin logika me to na leavari xoris proidopiisi tha ipirxe kapia pini.....kai dn nomizo na ine toso xazos na xasei adika toso kopo pou exi kanei gia to account tou...pantos isos ftene kai ta net man sou leo oti exi tixi se filarakia mou pou pezame mazi....

Den uparxei logos na pei psemata otan to game leei left voluntarily einai left voluntarily k.o.k


Akoma ta stats dn krinoun to eskemeno leave

Epishs (auto paei pros olous) giati na lete th gnwmh sas kai sthn periptwsh mas mia lan8asmenh gnwmh xwris na exete riksei mia matia sto replay????


Egw sthn arxi hmoun apolita normal zhtwntas to unban tou alla o filos mas exei ena yfaki pou ton ka8ista ypopto.

AmG-
15-06-2010, 06:57 PM
gr0bi < tora kaneis mas dn bori na apodi3i pia einai i ali8eia t an ftene ta net ... i an ekane 3era leave.... kai s mena eixe tuxh auto kai eixa faei ban apton (vlacoste_) ala li8ike i pare3igisi... pistevo prepei na gini ena unban..... kai oute o dian(a) oute egw kai oute kanenas alos ... dn 8a katsi tin wra pou paizei kanei leave o alos na ka8isi na patisi !statsdota ..... t na di an exei pola game .... as vgi to ban na li3i to 8ema ... 8a idopieiso an einai ton addicted [Made By AmG-]

SiC)Sp3
15-06-2010, 07:02 PM
gr0bi < tora kaneis mas dn bori na apodi3i pia einai i ali8eia t an ftene ta net ... i an ekane 3era leave.... kai s mena eixe tuxh auto kai eixa faei ban apton (vlacoste_) ala li8ike i pare3igisi... pistevo prepei na gini ena unban..... kai oute o dian(a) oute egw kai oute kanenas alos ... dn 8a katsi tin wra pou paizei kanei leave o alos na ka8isi na patisi !statsdota ..... t na di an exei pola game .... as vgi to ban na li3i to 8ema ... 8a idopieiso an einai ton addicted [Made By AmG-]

Unban kai lvl warngiati oi admins prepei na apoteloun paradeigma pros mimhsh.


Edit--->Apo oti blepw parolauta o admin egine unban xwris na exei grapsei kati kapoios armodios sto thread...

DotAddicteD
15-06-2010, 08:21 PM
5:08 [All] Dian(A) (Venomancer): SkouL.StyLe has left the game voluntarily.
5:08 SkouL.StyLe (0-0) has left the game.

Δίνεται στον admin SkouL.StyLe lvl 2 warn για leave και γίνεται unban.


Case Solved.