PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse: Bad-3_J



bad-3_j
14-05-2009, 03:30 PM
name dn 8ymame postarw replay tous leavers kai tous noob tous katalavenetai apo xiliometra koitaxte sto 30-31 lepta mirana arrow pou rixnei se emena treant protector egw se afto to game dn epeza ephdh htan kolozwa sto team mou mporeite na deite apo to replay... apla mia matia mexri ta 35 lepta deite..

zimba
14-05-2009, 04:01 PM
*Arateradiltore (opos legete) Admin pou den xerei tis edoles gia ban,iparxei auto?
Malista kapia stimi apilei legontas:Otan ma8w tis edoles 8a se kanw ban....
Apo mena ksero demote....An einai dinaton na iparxoune admin pou den xeroune na kanoune ban...

*J3r0n1m0 den usare mh,den ixes s.scroll otan s ekane t stun....

*Bad-3_j apo mena eisai ban gia tous exeis logous:
1)Ka8ese afk gia poli megalo xroniko diastima kai den pezeis...Katastrefeis to team sou kai to pexnidi genikos....
2)Les den se niazei ama gineis ban mias kai 8a se kanei unban o koukounara...
3)Ironeuese tous sibextes sou....
4)Sinexizeis to afk sou legontas oti esu paizeis mono koftes hero k den boreis na pexeis to tree...
5)Spamareis sto all all the time...
6)Usareis ton leaver(goblin) vazontas sinexia narkes...

An kapioi prepei n ginoune ban edw einai oi leaver kai esu!

wtfmejt
14-05-2009, 04:26 PM
o ara den ine admin akomi ara den tithete thema peri demote lol. oso gia ton bad itan banned epi 2 mines logo manners ke de me pirazi na ksanafai

zimba
14-05-2009, 04:32 PM
o ara den ine admin akomi ara den tithete thema peri demote lol. oso gia ton bad itan banned epi 2 mines logo manners ke de me pirazi na ksanafai

O ipnos p pernei ta pedia....
Soz exeis dikio gia ton al...
Anyway as doune oi alloi ipeu8inoi admin to olo skiniko edw kai ton tropo pou epraxe o Bad...!

bad-3_j
14-05-2009, 04:57 PM
ephdh eida to game htan sketh katastrofh dn ginetai na ka8omai na aftoktonw giati oi alloi einai noobs kai asxeto me to treand pou eipa ama epeza me players pou enio8an dn prokite na to xaname to... ephdh exw paixei polla - apeira games dota mporeis na rwthseis posa atoma gia to gameplay mou pou dn sygrinetai me afto edw..

wtfmejt
14-05-2009, 07:46 PM
provlima sou afto, min benis se game me atoma pou de kseris ama thes na ta apofeugis afta

Aniw8able
14-05-2009, 11:15 PM
Zimba Diafwnw ston 6o logo sou p les na faei o bad ban gt (den exw dei kanena kanonismo mesa sthn clan NOL p na leei <<APAGOREUETAI H XRHSH TOU LEAVER>>)

bad-3_j
14-05-2009, 11:29 PM
Zimba Diafwnw ston 6o logo sou p les na faei o bad ban gt (den exw dei kanena kanonismo mesa sthn clan NOL p na leei <<APAGOREUETAI H XRHSH TOU LEAVER>>)

proton dn evaza egw ta mines .... allo afto ena zwo pou eixe ursa to ekane.

bad-3_j
14-05-2009, 11:30 PM
o wtfmejt-koukounara etsi kialios to xerw dn me sympa8ei idiaiteros... alla pistevw pws xerei oti paizw kala dota.

araterantilore
15-05-2009, 12:15 AM
*Arateradiltore (opos legete) Admin pou den xerei tis edoles gia ban,iparxei auto?
Malista kapia stimi apilei legontas:Otan ma8w tis edoles 8a se kanw ban....
Apo mena ksero demote....An einai dinaton na iparxoune admin pou den xeroune na kanoune ban...

*J3r0n1m0 den usare mh,den ixes s.scroll otan s ekane t stun....

*Bad-3_j apo mena eisai ban gia tous exeis logous:
1)Ka8ese afk gia poli megalo xroniko diastima kai den pezeis...Katastrefeis to team sou kai to pexnidi genikos....
2)Les den se niazei ama gineis ban mias kai 8a se kanei unban o koukounara...
3)Ironeuese tous sibextes sou....
4)Sinexizeis to afk sou legontas oti esu paizeis mono koftes hero k den boreis na pexeis to tree...
5)Spamareis sto all all the time...
6)Usareis ton leaver(goblin) vazontas sinexia narkes...

An kapioi prepei n ginoune ban edw einai oi leaver kai esu!




zimba egw den eimai admin egw apla 8elw game na hostarw sto nol kai na paizw....paizw nol 2-3 fora pws 8es na xerw ta comands,,,

sto sigekrimeno nauagisame epidh itan unplaible apo meros m.

gia ton bad-3 skasila m kai na faei ban me einai pagera adiaforo.

auta apo mena,.,

araterantilore
15-05-2009, 12:16 AM
o wtfmejt-koukounara etsi kialios to xerw dn me sympa8ei idiaiteros... alla pistevw pws xerei oti paizw kala dota.

to oti den se simpa8ei isxei alla den drepese na les psemata .
akou ekei paizw kala dota.,.xout noompa.

Vercis
15-05-2009, 01:23 AM
zimba egw den eimai admin egw apla 8elw game na hostarw sto nol kai na paizw....paizw nol 2-3 fora pws 8es na xerw ta comands,,,

sto sigekrimeno nauagisame epidh itan unplaible apo meros m.

gia ton bad-3 skasila m kai na faei ban me einai pagera adiaforo.

auta apo mena,.,

Δεν μπορεις ουτε να hostareis ουτε να κανεις ban αν δεν εισαι admin, και απ'αυτα που ειπε ο κουκουναρας δεν εισαι!

j3r0n1m0_
15-05-2009, 12:05 PM
loipon bad-3_j mila kalitera gia tous simpaiktes kai tous enemies sou..mipws tn exeis dei kapws ??
sas kaname xavale sto game,gelousame mazi sas..min ka8esai kai les lalakies gia mh noobplaying etc..gt simfwna me to game prepei na fas kai esi ban..
auta apo mena..

bad-3_j
15-05-2009, 06:38 PM
koita filarako esena 1 shmeio mh eida gameplay kala ta pas gia tis malakies ta items pou legate malevo ston flech einai 1 apo ta kalytera items... treand ton ekana yasha giati hdh eixa parathsei to game kai ekova voltes sto map... etsi kialios esy eisai o monos pou dn me endiefere toso gia to post... giafto shut up ... plx


YOU HAVE BEEN WARNED FOR 10 DAYS BECAUSE YOU USED AN INAPPROPRIATE LANGUAGE (THIS WARNING APPLIES TO YOUR OLDER POSTS TOO)

j3r0n1m0_
15-05-2009, 07:21 PM
wraia ola auta alla mila kalitera...toso aplo..

zimba
15-05-2009, 07:23 PM
Mages 8a sa sparakalousa na kopsete ligo to spam mexri na vgei i teliki apofasi !!
Xerw oti 8elete na pite tin gnomi sas ma pisteuw oti ixame na poume to ipame,etc den einai? :)

An kai to topic prepei na klisei xoris na faei kaneis ban/warn!
Oti egine egine panw ston anvrasmo apo tous 2 user!
Mages vriteta metaxi sas,min tsakoneste gia ena game pou poso mallon usarete in bnet...
Apo mena na klisei t 8ema edw,vriteta metaxi sas k pigente gia kamia bira...

bad-3_j
16-05-2009, 12:24 AM
tous leavers ban omws 8a tous xosete ok?

AtSuNaKaToN
18-05-2009, 01:16 PM
Exete skopo na to epilysete to thema?

bad-3_j
21-05-2009, 10:38 PM
kalytera kante delete to post afto afou tzampa yparxei..

zimba
21-05-2009, 10:45 PM
Delete oxi!
Just closed topick!

MasteR[KM]
07-06-2009, 10:35 PM
Ban stous akolouthous users:
xristophorakis Leaver
trask]blade.pan Leaver
p-for-partouza Leaver
araterantilore Noobplay-eirwnia-apeiles (+demote)
Bad-3_J Badmanners + afk

Topic Closed