PDA

View Full Version : [Rejected] : Unban Request - IlIlIl



IlIlIl
15-08-2009, 02:26 PM
Geia sas paidia... to reall account m einai killeRuNa kai thelw na zitisw na ginw unban me to killeRuNa !! einai banned edw kai polu kairo epeidi den eixa gurisei akoma apo tin KAVALA ( tin poli pou spoudazw ) opou epaiza se ena parakmiako net cafe trwgwntas discs kai trwgwntas bans... Zhtw tapeina sugnwmi gia ta games pou xalasa me to killeRuNa kai sas zitw na ginw unban ! euxaristw

Lazin
15-08-2009, 02:36 PM
!support
den nomizw na exei logo na pei psemmata mias kai me to allo tou account (ililil)
dn exei dosei pote dikaiomata

Anwnimos
15-08-2009, 02:42 PM
oxi.....nomizw me to allo account tou pou les drunk hater...to ililili exei faei ban....kai nomizw apo mena kiolas....Gia leave i gia bad manners....To 8ymamai pantws oti ekana ban s ililili(Ektos kai ean itan allos admin..pantws me auto to account pou anafereis exei dwsei dikaiwmata!!!)

IlIlIl
15-08-2009, 02:49 PM
me to iLiLiL exw kanei se ola ta inhouse bots toulaxiston 150 games.. epeidi se ena game efage to net fruki kai epese to reuma ftaiw egw? kai oso gia to brisimo pou les... oso brizei enas normal anthrwpos brizw kai gw.. logiko akougete.. pote den exw blasthimisei pote den exw brisei manes

Sunrise.moon
15-08-2009, 02:53 PM
+1 kai apo emena mias kai kserw to palikari edw kai kairo...Den kserw ti ekane me to killeruna alla me to ililil den edwse pote dikaiwmata kai aksizei na parei to unban(oloi dikaiountai mia ddeyteri eykairia)

Anwnimos
15-08-2009, 03:13 PM
Den eipa pws den dikaioute mia 2i eukeria....to mono pou tonisa einai oti me to ililil pou eipe o drunkhater exei dwsei kapoia dikaiwmata...(2i eukairia gia olous :D)

The_Green_Noob
15-08-2009, 03:54 PM
Oloi aksizoun mia 2h eukairia. EIdika an efage dc apo to net. Vevaia an einai to ban gia manners...alli kouventa

D3athKnight
15-08-2009, 04:39 PM
oMg support a3izei mia deuterh eukairia :)

Aderew
15-08-2009, 08:44 PM
Αυτό πριν λίγο καιρό:


Geia sas paidia.. thelw na zitisw prwton mia sugnwmi apo ta problimata pou dimiourgisa mesa sta games.. giati sas to lew egw o idios << eftaiga >>!! zitaw twra to unban m se osa hostbot eimai banned gia ena kainourgio kai swsto xekinima!! sas euxaristw polu!

Είπαμε να σου δώσουμε μια και μοναδική ευκαιρία γιατί είχες παντού ban ... λυπάμαι άλλα αυτή την φορά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι ...


Request Rejected

Topic Closed