PDA

View Full Version : Βρες το λαθος!(Σπαζοκεφαλια)



PaRDaLi_KaTSiKa
21-06-2010, 12:38 AM
Ειμαι συνταξιουχος,δουλευα ως επιστατης σε μια πολυ πλουσια οικογενεια τους Smiths.Ιδου η ιστορια μου.
Η κ.Smith ειχε 1 κομπλεξ οταν καβαλουσε μαυρο αλογο ηθελε να φοραει ασπρα γαντια και το αντιθετο ασπρο αλογο-μαυρα γαντια.
Mια μερα οι Smiths πηγαιναν στην εκκλησια με τα αλογα τους, η κυρια ομως δεν ειχε προσεξει οτι καβαλουσε μαυρο αλογο και φορουσε μαυρα γαντια ετσι λοιπον στελνει τον αντρα της πισω στο σπιτι να της παρει ασπρα γαντια.
Αυτη εντομεταξυ κατεβαινει απο το αλογο,καθεται σε 1 παγκακι και περιμενει τον αντρα της, ετσι οπως καθοταν την παιρνει ο υπνος.
Στο ονειρο της βλεπει να σκοτωνουν τον αντρα της. Εκεινη τη στιγμη την ακουμπαει 1 χερι στον ωμο και πεθαινει ακαριαια.

Σε αυτην την ιστορια υπαρχει 1 λαθος αν μπορειτε να την βρειτε ποσταρετε το :P

GreeK)MartyR
21-06-2010, 12:41 AM
Ειμαι συνταξιουχος,δουλευα ως επιστατης σε μια πολυ πλουσια οικογενεια τους Smiths.Ιδου η ιστορια μου.
Η κ.Smith ειχε 1 κομπλεξ οταν καβαλουσε μαυρο αλογο ηθελε να φοραει ασπρα γαντια και το αντιθετο ασπρο αλογο-μαυρα γαντια.
Mια μερα οι Smiths πηγαιναν στην εκκλησια με τα αλογα τους, η κυρια ομως δεν ειχε προσεξει οτι καβαλουσε μαυρο αλογο και φορουσε μαυρα γαντια ετσι λοιπον στελνει τον αντρα της πισω στο σπιτι να της παρει ασπρα γαντια.
Αυτη εντομεταξυ κατεβαινει απο το αλογο,καθεται σε 1 παγκακι και περιμενει τον αντρα της, ετσι οπως καθοταν την παιρνει ο υπνος.
Στο ονειρο της βλεπει να σκοτωνουν τον αντρα της. Εκεινη τη στιγμη την ακουμπαει 1 χερι στον ωμο και πεθαινει ακαριαια.

Σε αυτην την ιστορια υπαρχει 1 λαθος αν μπορειτε να την βρειτε ποσταρετε το :P

O k.Smith exei to koblex me ta gantia kai oxi i kiria !!!! Afto einai to lathos !!! hf

Ripper_Awakened
21-06-2010, 12:52 AM
Afto Pou Leei O Greek)Martyr Einai Simfono :D

ToGeTheR_PaiDeS
21-06-2010, 01:06 AM
kalo k e3upno!! gj m arese polu. An einai vazete tetoia, s 3upnane lg t mualo.

SiGnaTuRe
21-06-2010, 01:09 AM
Ston ypno tis pe9ane i real?

V3noM)
21-06-2010, 03:51 AM
Ειμαι συνταξιουχος,δουλευα ως επιστατης σε μια πολυ πλουσια οικογενεια τους Smiths.Ιδου η ιστορια μου.
Η κ.Smith ειχε 1 κομπλεξ οταν καβαλουσε μαυρο αλογο ηθελε να φοραει ασπρα γαντια και το αντιθετο ασπρο αλογο-μαυρα γαντια.
Mια μερα οι Smiths πηγαιναν στην εκκλησια με τα αλογα τους, η κυρια ομως δεν ειχε προσεξει οτι καβαλουσε μαυρο αλογο και φορουσε μαυρα γαντια ετσι λοιπον στελνει τον αντρα της πισω στο σπιτι να της παρει ασπρα γαντια.
Αυτη εντομεταξυ κατεβαινει απο το αλογο,καθεται σε 1 παγκακι και περιμενει τον αντρα της, ετσι οπως καθοταν την παιρνει ο υπνος.
Στο ονειρο της βλεπει να σκοτωνουν τον αντρα της. Εκεινη τη στιγμη την ακουμπαει 1 χερι στον ωμο και πεθαινει ακαριαια.


Σε αυτην την ιστορια υπαρχει 1 λαθος αν μπορειτε να την βρειτε ποσταρετε το :P

Εγω νομιζω οτι το ψεμα ειναι οτι κανεις δεν ξερει τι ονειρο μπορει να ειδε η κ. Smith .

dav1on
21-06-2010, 05:23 AM
Ειμαι συνταξιουχος,δουλευα ως επιστατης σε μια πολυ πλουσια οικογενεια τους Smiths.Ιδου η ιστορια μου.
Η κ.Smith ειχε 1 κομπλεξ οταν καβαλουσε μαυρο αλογο ηθελε να φοραει ασπρα γαντια και το αντιθετο ασπρο αλογο-μαυρα γαντια.
Mια μερα οι Smiths πηγαιναν στην εκκλησια με τα αλογα τους, η κυρια ομως δεν ειχε προσεξει οτι καβαλουσε μαυρο αλογο και φορουσε μαυρα γαντια ετσι λοιπον στελνει τον αντρα της πισω στο σπιτι να της παρει ασπρα γαντια.
Αυτη εντομεταξυ κατεβαινει απο το αλογο,καθεται σε 1 παγκακι και περιμενει τον αντρα της, ετσι οπως καθοταν την παιρνει ο υπνος.
Στο ονειρο της βλεπει να σκοτωνουν τον αντρα της. Εκεινη τη στιγμη την ακουμπαει 1 χερι στον ωμο και πεθαινει ακαριαια.

Σε αυτην την ιστορια υπαρχει 1 λαθος αν μπορειτε να την βρειτε ποσταρετε το :P

H Ιστορια αυτη ειναι των Smiths οχι του επιστατη.Eκτος εαν εστειλε τον επιστατη να φερει τα γαντια
την ακουμπησε ο αντρας της ενω τον ειχε δει σκοτωμενο στον υπνο της και πηγε απο καρδια. :P.
(Πω εαν κανω λαθος , πρεπει να ακουγομαι πολυ ακυρος :D )
Ή μηπως το κομπλεξ=προληψη?. Αυτο με τον Κ.Smith πως το συμπερανατε ρε παιδια?

Korakius
21-06-2010, 07:32 AM
H Ιστορια αυτη ειναι των Smiths οχι του επιστατη.Eκτος εαν εστειλε τον επιστατη να φερει τα γαντια
την ακουμπησε ο αντρας της ενω τον ειχε δει σκοτωμενο στον υπνο της και πηγε απο καρδια. :P.
(Πω εαν κανω λαθος , πρεπει να ακουγομαι πολυ ακυρος :D )
Ή μηπως το κομπλεξ=προληψη?. Αυτο με τον Κ.Smith πως το συμπερανατε ρε παιδια?

giati tha eprepe na elege Η κα.Smith kai oxi Η κ.Smith

dav1on
21-06-2010, 10:39 AM
giati tha eprepe na elege Η κα.Smith kai oxi Η κ.Smith

Ξενερωσα.Οκ αν ηταν να ψαξουμε για γραμματικο λαθος,τοτε απο το κειμενο λοιπουν αρκετα κομματα,'να της παρει τα γαντια', λειπουν τονοι,το Κ. θα επρεπε να ειναι Mr.,και το εντομεταξυ εντωμεταξυ.
Δεν το λεω κακοπροαιρετα!(σιγα ουτε εγω βαζω τονους και κανω πολλα γραμματικα-συντακτικα λαθη)αλλα δεν συμφωνω με την λογικη του γριφου.

PaRDaLi_KaTSiKa
21-06-2010, 04:54 PM
Εγω νομιζω οτι το ψεμα ειναι οτι κανεις δεν ξερει τι ονειρο μπορει να ειδε η κ. Smith .

Σωστος!!! Εφόσον πεθανε ακαριαια κανεις δεν μπορει να ξερει τι ονειρο ειδε :/

V3noM)
21-06-2010, 10:14 PM
Σωστος!!! Εφόσον πεθανε ακαριαια κανεις δεν μπορει να ξερει τι ονειρο ειδε :/

Τι κερδισα? ποτε και πως θα μ το στειλεις ? :)

PaRDaLi_KaTSiKa
21-06-2010, 11:58 PM
Τι κερδισα? ποτε και πως θα μ το στειλεις ? :)


Κερδισες για 1 βραδυ την Ιταλιδα που εχεις στο pm σου , θα βρισκεται σπιτι σου σε 3 μερες . Have fun!

V3noM)
22-06-2010, 01:27 AM
Κερδισες για 1 βραδυ την Ιταλιδα που εχεις στο pm σου , θα βρισκεται σπιτι σου σε 3 μερες . Have fun!

ουαουυυ !! 1000 ευχαριστω φανταστικη παρδαλι κατσικα σου ειμαι υποχρεως!! πωπω ποσο καιρο την ονειρευομαι ουτε εγω δεν θυμαμε! :D