Log in

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : p1z_ban_m3



Fors4keN
22-06-2010, 11:49 AM
Κατηγορούμενος User : p1z_ban_m3
Game name:ap2***
Hostbot dA-HB-O1 nomizo

lipon eimaste sto game me ton pz_ban_m3 se antipales omades....kai sto telos tou game dld 20 sec prin liksi kani ban ton dominator_ apo tin omada tou gia noobplay........dite kai moni sas.....kai gw admin eimai apo oso kserw den iparxi ban gia noobplay.....

Luck]sto[NoLag
22-06-2010, 12:16 PM
Loipon.
TO game einai 4vs5.O yourn 1on den mas boi8aei alla pame parakatw.
To palikari stis maxes den patage ulti pote...
Tou leme ulti mas elege den exw kai tetoia enw blepame oloi oti exei cd 0.
Eixame aganakthsei gia paizame 3 vs 5 ousiastika.
Kai to ban to ekana sto telos tou game gia na mhn epireasei tpt.
Balte to replay kai deite to game tou yournero apla.ty

GameRuin is bannable not Noobplay . Eleos is a public channel such as Nol Αυτό σημαίνει ότι επιτρέπεται να παίζουν παίκτες καλοί η όχι στο κανάλι . +1 Για το Abuse

Fors4keN
22-06-2010, 12:26 PM
Loipon.
TO game einai 4vs5.O yourn 1on den mas boi8aei alla pame parakatw.
To palikari stis maxes den patage ulti pote...
Tou leme ulti mas elege den exw kai tetoia enw blepame oloi oti exei cd 0.
Eixame aganakthsei gia paizame 3 vs 5 ousiastika.
Kai to ban to ekana sto telos tou game gia na mhn epireasei tpt.
Balte to replay kai deite to game tou yournero apla.ty

lipon to game itan 4v5 gt leavare ena apo emas...kai meta leavare kai allos enas apo tin omada tou p1z_ban_m3 kai miname 4v4.......kai mallon o p1z_ban_m3 den kserei ta rules.....

p1z_ban_m3
22-06-2010, 12:45 PM
Diegrapsa to proigoumeno post gt ekana la8os den htan 4vs5 htan odws 4vs4.
Paradexomai to la8os mou.As to dei ena armodios kai as mou dwsei thn phnh mou opoia kai ean einai
warn h' akoma kai demote.An kai eixe 0 games zhtaw to unban tou...
Ty

MeJi_^pEw^
22-06-2010, 01:28 PM
Neos admin o p1z_ban_m3.
2h eukairia ofc. Afou paradexete to lathos tou ti treleneste?.
Eimai sigouros pws dn tha to 3anakanei.
Mn treleneste omws me to paramikro.
Gf.

Filika DeRty Aka MeJi_^pEw^

Die.

Fors4keN
22-06-2010, 01:37 PM
Neos admin o p1z_ban_m3.
2h eukairia ofc. Afou paradexete to lathos tou ti treleneste?.
Eimai sigouros pws dn tha to 3anakanei.
Mn treleneste omws me to paramikro.
Gf.

Filika DeRty Aka MeJi_^pEw^

Die.

prota apo ola den trelathika....kai mazi tou pou milisa tou ipa oti apla tha to postaro kai as apofasisoun i armodii...episis...omos kati tetia einai pou xalane to onoma ton admin..kai den mas sevete kanis....gia auto kai to post....kai den eixe simasia an imastan 4v4 alla oti ekane ban gia noobplay.....!!!kai go admin eimai den kano ban omos opote thelo....!!!!

erwtas_
22-06-2010, 01:42 PM
I apopsi mou einai na dwthei ena warn. Demote tha itan skliro an kai prwfanws den exei apostithisei tarules, pisteyw meta to abuse tha to kanei. Aptin alli man den pezeis sto dota pride oute eixes antipalo ton 13aby, xalarwse ligo me to skill. Public channel einai, prwfanws kai thanai tiga apo noobs.

p1z_ban_m3
22-06-2010, 02:12 PM
As kleisei to 8ema.To paradexthka xefiga apo ta oria mou alla ok zhtaw sry...

Fors4keN
22-06-2010, 05:08 PM
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?40735-Admin-Application&highlight=p1z_ban_m3 lipon ameso demote....paidia....o tipos simera ekane application gia admin dld molis ekana to report amesos meta ekane application...zito grigora i ipeuthini na drasoun.....gt mallon den einai proti fora pou kani kati tetio....

p1z_ban_m3
22-06-2010, 06:03 PM
File mou einai edelos diaforetika channels...
Gia auto alloste ginete admin 2 fores :P
Paizw dota 6 xronia kai 1 la8os to dikaioume pisteuw.
Exei fanei oti exeis ena koblex prosopiko me mena alla den krataw kakies...
Kai oso gia to aplication mou to kana 5 to prwi prin xekinisw gia games...
As dei enas armodios to admin abuse kai na kleisei to 8ema den borw alla post ty.

Fors4keN
22-06-2010, 11:46 PM
File mou einai edelos diaforetika channels...
Gia auto alloste ginete admin 2 fores :P
Paizw dota 6 xronia kai 1 la8os to dikaioume pisteuw.
Exei fanei oti exeis ena koblex prosopiko me mena alla den krataw kakies...
Kai oso gia to aplication mou to kana 5 to prwi prin xekinisw gia games...
As dei enas armodios to admin abuse kai na kleisei to 8ema den borw alla post ty.

pragmatika fenete to an exw koblex mazi sou apo ti stigmi pou sto game den exw milisi katholou sto all....episis den iksera oti to na kanis report enan admin einai koblex kai einai prosopiko,...episis kai gw admin eimai...kai telos mpori na mou eksigisi kapoios pos ginete egw na exw kani to report Today 09:49 AM kai o p1z_ban_m3 na exei kani application Today 12:57 AM kai na to exei kani prin apo emena?

p1z_ban_m3
23-06-2010, 01:42 AM
To koblex pou blepw einai oti enw exeis kanei to post (kala ekanes) sunexizeis me posts..
Pou den se endiaferei amesa to ban pou ekana...Den lew oti exeis koblex pou me ekanes post pros 8eou...Kai mallon 8a sunexhseis me post :S
Egw allo post den kanw.As mou dwsei enas armodios thn pinh mou.
Egw zhthsa sugnwmh paradexomai to la8os mou alla o player pou ekana ban den boh8ouse sto team phge na parei ta items apo ton leaver ton stamathsa phre mono ena alla den eipa tpt...Eixe 0 games kai den phge kan na kanei unban ean leei kati auto...
Elpizw na fanite megalokarfoi kai na arkesteite mono se warn.. Ty :D

small_H0uz0uris
23-06-2010, 04:22 AM
ksapla or dota έκανα checkban τον user και όντως είναι banned για noobplay όπως θα διαπιστώσετε και σεις !

Επίσης δεν έκανε κάποιο gameruin οπότε και αυτό το ενδεχόμενο απορρίπτεται ! ! !

Ξεκάθαρο λάθος του admin που έκανε ban(noobplay) + kick , κάτι που παραδέχτηκε άλλωστε ! ! !

p1z_ban_m3
23-06-2010, 10:23 AM
Ean borousate na mou dwsete mia 2rh eukairia 8a to ekthmousa ty !!

Fors4keN
23-06-2010, 12:21 PM
To koblex pou blepw einai oti enw exeis kanei to post (kala ekanes) sunexizeis me posts..
Pou den se endiaferei amesa to ban pou ekana...Den lew oti exeis koblex pou me ekanes post pros 8eou...Kai mallon 8a sunexhseis me post :S
Egw allo post den kanw.As mou dwsei enas armodios thn pinh mou.
Egw zhthsa sugnwmh paradexomai to la8os mou alla o player pou ekana ban den boh8ouse sto team phge na parei ta items apo ton leaver ton stamathsa phre mono ena alla den eipa tpt...Eixe 0 games kai den phge kan na kanei unban ean leei kati auto...
Elpizw na fanite megalokarfoi kai na arkesteite mono se warn.. Ty :D

teleuteo post m-ou gt polla mou ta ipes....lipon ola ta post mou apantoun se post allon user..kai se dio dika sou an den kano lathos...lipon kopse auto to paramithi.....+1 gia demote....erxete kathe magas kai nomizi oti einai pio eksipnos apo tous ipolipous kai tha einai panta admin.....!!!!auta apo mena gia sas.....

InHumanity
23-06-2010, 12:37 PM
teleuteo post m-ou gt polla mou ta ipes....lipon ola ta post mou apantoun se post allon user..kai se dio dika sou an den kano lathos...lipon kopse auto to paramithi.....+1 gia demote....erxete kathe magas kai nomizi oti einai pio eksipnos apo tous ipolipous kai tha einai panta admin.....!!!!auta apo mena gia sas.....

ksekatharo kompleks oxi me to paidi ala me olous tous admin...s exw petixei s game k epeidi exanes eleges tha se kanw post k to na k t alo(me reason fagame varia itta k n mporw na tn xonepsw-s dwsa k ena 3lepto mute epidi paraponiotan to team s) en tw metaksi ixes taisei pali k oi dikoi s paraponiountan oti evrizes...egw omws dn imoun sto chat sas na kanw kati...stamata na ise toso epitaktikos to paidi zitise siggnomi g auto p ekane ena 1 or 2 lvl warn na to parei ala oxi k demote ine poli neos san admin akoma...tespa file m an thes na sinexiseis na exeis auto to name sto b.net stamata na t rixneis ola stous admin

L3X)
23-06-2010, 01:52 PM
pedia nta3ei o p1z_ban_m3 ekane ena la8os ekane vlakeia ala ok toulaxiston ena lvl 2 warn oxi demote me tin mia.kai p1z eides pos den einai kai toso eukola na eisai admin kai kapies fores prepei na skeftese kala prin pareis kapoies apofasis kai 8imase poso to eixes travi3ei me emena ;) tespa perasmena 3exasmena gl.

Fors4keN
23-06-2010, 01:54 PM
ksekatharo kompleks oxi me to paidi ala me olous tous admin...s exw petixei s game k epeidi exanes eleges tha se kanw post k to na k t alo(me reason fagame varia itta k n mporw na tn xonepsw-s dwsa k ena 3lepto mute epidi paraponiotan to team s) en tw metaksi ixes taisei pali k oi dikoi s paraponiountan oti evrizes...egw omws dn imoun sto chat sas na kanw kati...stamata na ise toso epitaktikos to paidi zitise siggnomi g auto p ekane ena 1 or 2 lvl warn na to parei ala oxi k demote ine poli neos san admin akoma...tespa file m an thes na sinexiseis na exeis auto to name sto b.net stamata na t rixneis ola stous admin

eisai sovaros???proton kai go admin eimai...deuteron to team tou p1z_ban_m3 exase kai ekane ban atomo apo to team tou....kai diavase kai to chat...apla exo varethi sinexia na vlepo admiin na min tiroun tous kanones kai na nomizoun oti einai auti kai kanis allos apo ti stigmi pou egw prospatho na eimai oso to dinaton pio dikaios kai sigratoume panta kai den vrizo kai den kano akira ban....ena ban ekana katalathos kai amesos meta to game ekana etisi gia na gini unban sto paidi...kai file prota diavase ola ta post - to chat kai replay tou game kai min les istories pseftikes....ektos kai an exeis replay pou na apodiknioun auta pou les....elpizo na se kalipsa....
ma kala an einai dinaton aketses kai skeftikes olokliri istoria???akou leei me ekanes mute kai mete sinexisa na vrizo kiolas....xaxaxaxax...ti na po.....ti nomizis oti eimai kanena 10 xrono kai beno dota gia na kerdiso mono kai na vriso???pragmatika lipame gt mpenoun atoma ta opoia erxonte kai lene psemata gia na stiriksoun filous tous katigorontas adika alla atoma.....kai sto ksanalew kai go admin eimai apo ton septemvrio.....

p1z_ban_m3
23-06-2010, 02:07 PM
pragmatika sixa8ika na blepw "eimai kai gw admin"

BGES GUMNOS STOUS DROMOUS KAI FWNAXE "EIMAI KAI EGW ADMIN !!! "

As kleisei enas armodios to 8ema edw den paei allo...

Fors4keN
23-06-2010, 02:13 PM
pragmatika sixa8ika na blepw "eimai kai gw admin"

BGES GUMNOS STOUS DROMOUS KAI FWNAXE "EIMAI KAI EGW ADMIN !!! "

As kleisei enas armodios to 8ema edw den paei allo...

pragmatika to thema mou den einai oti thelo na po oti eimai kai go admin...alla oti ta kritiria mou einai kathara antikimenika....kai oti den eimai kanenas user pou exo fai ban kai ta exo vali mou tous admin...to thema einai oti an emeis os admins den eimaste sovari kai den tiroume ta rules pos perimenoume apo tous allous na to kanoun....auto mono thelo na po....kai opoios exei parakolithisi tin poria mou sto forum tha dei oti kai se alla paromia post dika mou i allon lew panta auto to pragma....!!!!

InHumanity
23-06-2010, 02:20 PM
eisai sovaros???proton kai go admin eimai...deuteron to team tou p1z_ban_m3 exase kai ekane ban atomo apo to team tou....kai diavase kai to chat...apla exo varethi sinexia na vlepo admiin na min tiroun tous kanones kai na nomizoun oti einai auti kai kanis allos apo ti stigmi pou egw prospatho na eimai oso to dinaton pio dikaios kai sigratoume panta kai den vrizo kai den kano akira ban....ena ban ekana katalathos kai amesos meta to game ekana etisi gia na gini unban sto paidi...kai file prota diavase ola ta post - to chat kai replay tou game kai min les istories pseftikes....ektos kai an exeis replay pou na apodiknioun auta pou les....elpizo na se kalipsa....
ma kala an einai dinaton aketses kai skeftikes olokliri istoria???akou leei me ekanes mute kai mete sinexisa na vrizo kiolas....xaxaxaxax...ti na po.....ti nomizis oti eimai kanena 10 xrono kai beno dota gia na kerdiso mono kai na vriso???pragmatika lipame gt mpenoun atoma ta opoia erxonte kai lene psemata gia na stiriksoun filous tous katigorontas adika alla atoma.....kai sto ksanalew kai go admin eimai apo ton septemvrio.....

dn s eipa ps dn ise admin...apla ise kompleksikos k s ksanathimizw..dn exw skopo na pw psemmata k dota dn paizw me name isnogood ktlveto oso lipiro ki an ine gia sena(sto ksanalew)

small_H0uz0uris
23-06-2010, 02:28 PM
Δεν θα λύσετε τις διαφορές σας εντός του thread ! ! !

Όσον αφορά το abuse τα πράγματα είναι ξεκάθαρα κύριοι συμπεριλαμβανομένου και του γεγονότος ότι ο admin ζήτησε συγγνώμη

Δεν υπάρχει λόγος να μένει άλλο ανοιχτό το thread

So CLOSED

DotAddicteD
21-07-2010, 03:38 PM
Δεν βρέθηκε το Admin Application του user p1z_ban_m3, γι'αυτό και γίνεται demote.

Ban για noobplaying δεν υφίσταται εκτός από ακραίες περιπτώσεις όπου μετατρέπεται σε gameruin, γι'αυτό και ο user DoMiNaToR_ γίνεται unban.


Case Solved