PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request: Proktoxronia



PrOkToXrOnIa
22-06-2010, 09:03 PM
Το Battle.net account σας : Proktoxronia
GameName : den thimamai
Hostbot : Eleos HB
Admin Name : Skoul.Style
Reason : eipa to shmeio pou itan sto all kai ton fagane eno o m8 tou eixe pei .."elate"
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : 47 minute


Apo to 17 lepto os to 47 pou egine to peristatiko o sigekrimenos admin mazi me ton axe mas ekanan to pexnidi kolasi mesa sto game se emena kai ston filo mou pou eimastan lan(pudge)(steal kraximo kai doulema follow pano stous heroe mas kai genika eixan eristiki stasi kai oi 2) ospou ekana tin kafrila kai eipa sto all se pio meros einai( o enas apo tous 2 axe eipe oti den ton peiraze kiolas...) exo 600 game kai den exo dosei dikeoma kamia fora pera apo simera pou me ebgale apo ta rouxa mou o sigekrimenos admin. parakalo poli na mou figei ayto to ban.parakato vazo kai to video.
eyxaristo poli ek ton proteron.

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

distixos video den boro na postaro giati eimoun se net cafe kai den mou dinete h dinatotita na kano copy paste to replay.. exalou oti itan na po kai oti mlkia ekana tin eipa... to video to exo kane save sto sigekrimeno pc kai boro na steilo eikones apo oti mou zitithei...

PrOkToXrOnIa
24-06-2010, 12:45 AM
Pedes epidi avrio feygo gia tin poli pou spoudazo(exo exetastiki 3 mathimata gia ptixio) kai den me pernei na to kathistero tha to rixo ligo sto diavasma.kitakste ligo tin ipothesi mou.
eyxaristo kai pali

SkouL.StyLe
24-06-2010, 08:23 PM
Loipon to paidi to ekana ban gia ton aploustato logo oti sta mesa tou game arxise kai egrafe sto all pou eimaste kai fwnaze fate tous dn tous boithaw otan ton ekana ban mou eipe oti to ekane gt tou eixame spasei ta neura sta steal. Meta to game milhsame kai m fanhke metaniomenos dn exw prob gia unban kai apo oti eida exei arketa games +1 file apo emena sto unban s.Alla prosexe ligo ta manners sou GL

small_H0uz0uris
30-06-2010, 05:48 AM
Λοίπον μιας που δίνει θετική ψήφο ο admin θα σου δώσω την ευκαιρία που ζητάς αλλά φρόντισε να μην ξαναπροκαλέσεις με την συμπεριφορά σου η ξαναεπαναληφθεί κατι τέτοιο

Αccepted
Topic Closed