PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Stfu_pls



tzioumakas94
24-06-2010, 07:10 PM
1 admin onomati:Stfu_pls ekane ban 3 atoma epidei leei oti kaname back door!olo to team p paizame isxirizetai oti ekane ban epidi exane kai epsaxne eukairia na kanei ban!3erw kapoious p boroun na poun oti ekane ban giauto to logo

Demian
24-06-2010, 07:15 PM
Prin kaneis to post diavase kapoia rules...Replay??...

tzioumakas94
24-06-2010, 07:34 PM
dn 3erw pws na kanw upload alla an boreseis na m peis 8a eimoun kati parapano apo ikanopoiimenos!!!

The_Green_Noob
24-06-2010, 08:14 PM
dn 3erw pws na kanw upload alla an boreseis na m peis 8a eimoun kati parapano apo ikanopoiimenos!!!

Otan grafeis to post, katw katw exei mia epilogi pou leei "Manage Attachments". Click ekei gia na kaneis upload to replay

Luck]sto[NoLag
24-06-2010, 09:04 PM
Συμπλήρωσε τη φόρμα αυτή
Posting Format:
Accused Admin Account :
Game Name :
Παράπτωμα του Admin :
Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :

Καθώς κάνε και αυτά που σου είπαν οι υπόλοιποι δηλαδή go manage atachments και ανέβασε το replay

stfu_pls
27-06-2010, 12:29 PM
da3 pragmatika an kapoios katsei kai asxoli8ei me t post auto 8 xasei t xrono tou..to palikari einai apla pathetic anti n pei oti ekane mlkia kai n kanei unban rqs apo t stigmi pu ts proidopoiisa 1 fora oti an 3anavaresun tw ts vasis xwris creeps kai profanws enw dn exun mpei m ipostiri3i ts 8 kanw ban..autoi 8ewrisan swsto afu mas killaran na mpun kai st vasi kai n t kanun ola b****lo..g auto asto agorina..

Ti_Me_Les_Twra_
28-06-2010, 02:46 AM
Stfu_plz se 8imame ...prin gino kai egw admin 8imame ixame pai3i ena game kai epidi eprepe na figis to edoses end 8imame kai akrivos ton xiro mirana ixes mazi imastan sto lane ... TO THIMAME 5ka9ara
ala epidi to 3erw oti den exw apodi3is ayto pou leo einai san na min to egrapsa apla egw leo ayta pou ida kai pou 3erw oses fores se exw dei se game i 8a to paizis anoteros me apiles kai tetia. (episis 8a sou 8imisw den se ekanan admin gia na to paizis magas) admin se kanane giati se empisteytikan ... pistevoun oti gia na se kanan admin 8a ginonte kalitera games exw akousi pola atoma na lene "OLOUS TOUS BLAKES KANOUN ADMIN" kiomos se merika pramata exoun dikio...

stfu_pls
29-06-2010, 12:03 PM
bravo eisai megalos magkas..eipes tin paparia s twra, m apokaleses vlaka xwris logo kai kati egine..pwww dn tn paleuete re..koita man..eimai 1 xrono admin kai dn exw dwsei pote dikaiwma..to oti eimai apolitos st game kai lew oti an kaneis auto exei ban dn simainei oti t paizw anwteros..g auto akrivws eimai ekei..kai pistepse m ta atoma pu 8ewrun oti eimai zwo einai to 1/100 ap auta pu m kanun add kai /w ka8e ligo kai ligaki..kai auto kati leei man..opote prosexe pws milas kai pws krineis..auto t gegonos ute p t 8imamai..profanws..alla pistepse m kai n t ekana 8 t eixa kanei prin t 10o lepto me aformi ena post pu eixe ginei tote.oti enas admin to eixe kanei kai afu itan prin t 10o lepto eixe ka8e dikaiwma..an t psa3eis 8 t vreis..btw dn prz pu dn asxoliosun KA8OLU me t forum tote..alla pls min les mlkies kai ta 8ewreis kai spudaia..kai btw PU kolluse auto pu eipes m t ipoloipo post..

re NIWSTE..kai pistepse m meta apo toso kairo pu eimai admin exw dei elaxista pragmata parapanw apo sena opote i io8etisi tou apolitou style dn einai logw pswniou..alla logw tou oti DEN mporeis n tn palepseis alliws..alla profanws 8a eisai poli pathetic an nmzeis oti exw anagki n t pai3w magkas apo t pc..

kai mia filiki simvuli no offence apo mena.. GRAB a life.. ;)

Anwnimos
29-06-2010, 11:03 PM
Οπως προαναφερθηκε και απο αλλους, πριν κανεις ενα abuse χρειαζεσαι αποδειξεις.Εαν δεν ξερεις πως να τις βαλεις στειλε μου ενα pm να σε καθοδηγησω!
2 μερες διορια να τις βαλεις!

stfu_pls
30-06-2010, 03:54 PM
kai emena n m ekane /w 8 t elega..alla dn nmzw n 8elei..arketa rezili egine

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

btw g n deis oti les mlkies.. me ton agapimeno m char (mirana) den 8 ekana pote end apo monos m.kai apokleietai dis n pigaina se lane kai oxi mid ;) opote...astoo

Prince3
02-07-2010, 07:17 PM
Me ton stfu_pls exoume paiksei polla paixnidia kai pote den ekane ton anwtero kai tis alles mpourdes pou lete.....Einai kalos admin kai kalo paidi!!!

S.L.I.C.E
02-07-2010, 07:41 PM
Stfu_plz se 8imame ...prin gino kai egw admin 8imame ixame pai3i ena game kai epidi eprepe na figis to edoses end 8imame kai akrivos ton xiro mirana ixes mazi imastan sto lane ... TO THIMAME 5ka9ara
ala epidi to 3erw oti den exw apodi3is ayto pou leo einai san na min to egrapsa apla egw leo ayta pou ida kai pou 3erw oses fores se exw dei se game i 8a to paizis anoteros me apiles kai tetia. (episis 8a sou 8imisw den se ekanan admin gia na to paizis magas) admin se kanane giati se empisteytikan ... pistevoun oti gia na se kanan admin 8a ginonte kalitera games exw akousi pola atoma na lene "OLOUS TOUS BLAKES KANOUN ADMIN" kiomos se merika pramata exoun dikio...

Alos o stfu_pls alos o stfu_plz.
O 1os eine admin o 2os exei 10 games :D

konops
03-07-2010, 02:56 PM
Εδώ θα βρείς οδηγίες πως να ανεβάσεις το replay. http://www.mymgn.com/board/showthread.php?1392-Guide-Uploading-files

Έχεις δύο μέρες χρόνο να ανεβάσεις το replay.

stfu_pls
07-07-2010, 12:20 PM
den endiafer8ike na anevasei replay..mallon katalave to la8os t..

konops
08-07-2010, 01:38 PM
Λόγω έλειψης αποδεικτικών στοιχείων

ADMIN ABUSE / DENIED