PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : FuSiS_



FuSiS_
24-06-2010, 08:56 PM
Το Battle.net account σας :FuSiS_

GameName :ap...

Hostbot :da-hb-02

Admin Name :greekshadow

Reason :Πριν αρχησει ακομα το game στο lobby εκανα ενα swap τον greekshadow χωρις να ξερω οτι ειναι admin γιατι εχω ξαναπεξει μαζι του και ιταν με εναν friend και δεν προλαβε να γραπσει και τ πεχνιδι ξεκεινισε , αμεσως μετα μου ειπε τι κανω και τ λεω '?' και μου λεει οτι θελεις κανεις και επειδει ειχα νεβρα του λεω ναι ειμαι πουστης admin και μετα απο 2 λεπτα του λεω φιλε εχεις δικιο εκανα λαθος και μετα απο 10 νομιζω λεπτα επεσα εφαγα dc και μολις ξαναμπενω bnnet του στελνω σε p.m φιλε ειχες δικιο συγνωμη εκανα λαθος τ ξερω οτι εκανα μαλακια και τ παραδεχομαι επειδη ειχα νεβρα αν μπορειτε να μοθ το βγαλετε σας παρακαλω

Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Δεν θυμαμαι ακριβςσ

gr0bis
24-06-2010, 11:40 PM
O greekshadow είναι απο τους HeadAdmins λογικά δεν θα έχει άδικο.....Τεσπα gl με το Unban σου

FuSiS_
25-06-2010, 09:56 AM
O greekshadow είναι απο τους HeadAdmins λογικά δεν θα έχει άδικο.....Τεσπα gl με το Unban σου

αυτο λεω και εγω ειχα αδικο εκανα λαθος πως το λενε επραξα απερισκεπτα.

InHumanity
25-06-2010, 11:30 AM
xwris na exw provlima mazi s..ala tha ithela na pw pws dn ise upodigma admin ...dn kaneis gia admin oxi epeidi eise low skills ala epeidi se 500 games posa exeis...exeis 82% stay........-1 unban

JusT_Be
25-06-2010, 12:26 PM
-1 kai egw..exo paiksei mazi tou k den itan sunergasimos

gr0bis
25-06-2010, 03:41 PM
Εντάξει το 82% μην το κατηγορείς μπορεί απο dc ή ακόμα και να έχει κάνει leaves θα ήταν πριν γίνει admin.....Οπότε δεν μπορείς να το κρίνεις εσύ αυτό....Για να τον κάναν Admin θα το checkaran....Gl απο μένα φίλε μου

FuSiS_
25-06-2010, 03:43 PM
Εντάξει το 82% μην το κατηγορείς μπορεί απο dc ή ακόμα και να έχει κάνει leaves θα ήταν πριν γίνει admin.....Οπότε δεν μπορείς να το κρίνεις εσύ αυτό....Για να τον κάναν Admin θα το checkaran....Gl απο μένα φίλε μου

ty man makari alla den to vlepw edaxi ekana ena lathos kai twra t plirwnw pfffffffff....

gr0bis
25-06-2010, 07:02 PM
Βασικά σε έκανε Ban για dc????Εντάξει ότι έγινε έγινε με τα swap's στο κάτω κάτω και αυτός Admin είναι μπορούσε να διορθώσει το λάθος σου......Αν τώρα σε έκανε Ban απο τα νεύρα του που του μίλησες άσχημα το θεωρώ λάθος......Αλλα δεν έχω καταλάβει γιατι ακριβώς σε έκανε ban μπορείς να εξηγήσεις λίγο...?

FuSiS_
26-06-2010, 11:27 AM
Βασικά σε έκανε Ban για dc????Εντάξει ότι έγινε έγινε με τα swap's στο κάτω κάτω και αυτός Admin είναι μπορούσε να διορθώσει το λάθος σου......Αν τώρα σε έκανε Ban απο τα νεύρα του που του μίλησες άσχημα το θεωρώ λάθος......Αλλα δεν έχω καταλάβει γιατι ακριβώς σε έκανε ban μπορείς να εξηγήσεις λίγο...?

pluger...

---------- Post added at 09:27 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

Μολης πατησα το checkban ειδα pluger δηλαδη ρε φιλε αμα τραβαγα καλωδιο θα ειχα τα .... να το πω δεν φοβαμε .... εχει ξαναγινει το ιδιο σκινικο με τον small_malakas οταν δεν ειμουν admin και ειχα ξαναφαει dc σας παρακαλω αν γινετε να μου το βγαλεται . Ευχαριστω πολυ.

blah.
27-06-2010, 01:14 PM
kalos players o fusis k kalo paidi
oses fores exoume pai3ei mazi dn exei kanei leave

k 3erw oti exei problem me to net tou ... gi auto exei toso a.p.

+1 sto unban

www.return.gr
27-06-2010, 01:17 PM
+1 gia to unban exw pai3ei game mazi tou kai einai good player kai den kanei leave...twra gia to dc an8rwpoi eimaste simvainoun afta...

FuSiS_
30-06-2010, 01:11 AM
καταλαβαινω οτι το dc ηταν σε κρισιμο σημιο αλλα επεσα ...

Korakius
30-06-2010, 01:24 AM
pantws +1 kai apo mena gia to unban tou fusis_

btw κλειδωνει προς το παρων μεχρι να το δει καποιος αρμοδιος

greekshadow
01-07-2010, 02:29 PM
Λοιπον οκ μπορει να γινει unban. Μιλησα μαζι του και μου εξηγησε.

+1.

small_H0uz0uris
01-07-2010, 11:11 PM
Aφου και ο admin δίνει θετικη ψήφο θα πάρεις την ευκαιρια που επιθυμείς ! ! !

Το ban θα βγει ! ! !

Αccepted
Topic Closed