PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : mortician



InHumanity
26-06-2010, 06:18 PM
Posting Format:

* Accused Admin Account : mortician

* Game Name : ar2xxx

* Παράπτωμα του Admin : leaver - plugger

* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : 25

Λεπτομέρειες: loipon guro sto 25(exontas egw kunkka panta k autos unduying) k enw exw parei apo ton mortician 2 i 3 tower dn thimamai erxete k m trwei ta neutrals egw t eipa fuge k apantise eksis de gamiese re ta exeis klepsei ola eixame diamaxi p prospathisa na iremisw k ta katafera k molis stamatise na milaei trwei ksafnika disconnect...twra ti na sas pw dn mmpike stn kopo meta oute kan na rthei n m milisei k kala pws efage pragmatika dc..dn tn ekana ban epeidi ine admin to afinw se sas..na k to replay

b0mbastiC_
27-06-2010, 02:03 PM
Exw pe3ei kai egw me ton mortician kai etixe na koita3w ta stats t kai aporisa... Pws ginete na einai admin me 171 games ?

Chatrix
27-06-2010, 02:20 PM
swap account?

The4thAce
27-06-2010, 04:59 PM
Exw pe3ei kai egw me ton mortician kai etixe na koita3w ta stats t kai aporisa... Pws ginete na einai admin me 171 games ?

einai apo palia admin kai exoune ginei reset ta stats

DoNt_CaRe
27-06-2010, 06:13 PM
Oxi re den pisteuw oti htan plug. Mporei an sumvei ston ka8ena. Oso gia ta manners ekeinh thn stigmh eixe xasei thn psuxraimia tou. Den vriskw egw prosopika logo gia abuse. Eida kai to parel8on tou mortician einai apo tous palious admin kai ektws apo ena palio lvl 1 warn gia mikro flaming den exei tipote allo.

InHumanity
28-06-2010, 11:28 AM
Oxi re den pisteuw oti htan plug. Mporei an sumvei ston ka8ena. Oso gia ta manners ekeinh thn stigmh eixe xasei thn psuxraimia tou. Den vriskw egw prosopika logo gia abuse. Eida kai to parel8on tou mortician einai apo tous palious admin kai ektws apo ena palio lvl 1 warn gia mikro flaming den exei tipote allo.

k egw dn exw kanena prob me tn admin auto...apla polu perergo tou perneis ta tower se vrizei k plug..ntaks afou dn exei anaferthei pali as mn ginei k tpt afou dn ise pote 100% sigouros gia to plug(stn parousa periptwsi)

The4thAce
28-06-2010, 04:30 PM
k egw dn exw kanena prob me tn admin auto...apla polu perergo tou perneis ta tower se vrizei k plug..ntaks afou dn exei anaferthei pali as mn ginei k tpt afou dn ise pote 100% sigouros gia to plug(stn parousa periptwsi)

kala ntax to na kaneis plug epd s pirane to tower kai 2 kills kserw gw einai pl xazo kai dn pistevo oti o morti tha pesei se auto to epipedo tou 10xronou p tha klapsei kai tha kanei plug epd t pirane tower kai kills

InHumanity
29-06-2010, 06:53 PM
kala ntax to na kaneis plug epd s pirane to tower kai 2 kills kserw gw einai pl xazo kai dn pistevo oti o morti tha pesei se auto to epipedo tou 10xronou p tha klapsei kai tha kanei plug epd t pirane tower kai kills

ntaks dikio exeis afou ine k admin pistevw tha ine polu orimos..ala an deis chat i replay akoma kalutera tha deis pws t pernw k alo tower erxete paei na m faei neutrals me vrizei k kapaki trwei dc..dn nomizw pws tha t ekselthei kapoia poini..ala kapoios na tn eidopioisei gt ap oti fenete ine apo autous p ftiaxnoun acc st fotum ginontai admin k ta paratane..hf!

mortician
01-07-2010, 08:33 AM
kalimera pedia apla efaga fatal error sto pexnidi simvenei kamia fora sto spiti mou teleftea gia afto pezo ekso sinithos se net den eixa kana logo na figo oso gia ton tipo pou me ekane post malon aftos einai pitsirikos den eksigite alios pos ebgale siberasmata gia to pios eimai ego apo 2 faseis.gia na ksereis filos eimai 32 eton kai pezo pano apo 6 xronia me kapoies diakopes teleftea kai apla afina ta towers na ta parei kapios random kai si ekanes last hit sinexeia kai spastikes pou sou pirame 2 creepakia mikra.btw ida oti xarikes otan efaga dc malon to xeis dei poli psila ego pezo posa xronia kai tetoia pramata de ta xo pei pote oute tin exo dei pro kai pistepse me exo peksei xiliades pexnidia dota.xalarose ena game einai ala to na to vlepeis kapios kai kala opos eipes ego boro kai si de boreis einai thema xaraktira. sinelthe ligo kai mi krineis viastika tous antropous dipla sou afto exo na sou po kai de sou kratao kamia kakia afta .elpizo tin epomeni fora pou tha kaneis post na to skefteis kalitera kalimera

---------- Post added at 06:33 AM ---------- Previous post was at 06:23 AM ----------

btw den boro na doso entoles opos spoofcheck ktl tin nixta pou ksipnisa borousa tora pou diokimasa den ginete tpt iparxei kapio provlima?thanks

SmD_TaZ
01-07-2010, 12:48 PM
kalimera pedia apla efaga fatal error sto pexnidi simvenei kamia fora sto spiti mou teleftea gia afto pezo ekso sinithos se net den eixa kana logo na figo oso gia ton tipo pou me ekane post malon aftos einai pitsirikos den eksigite alios pos ebgale siberasmata gia to pios eimai ego apo 2 faseis.gia na ksereis filos eimai 32 eton kai pezo pano apo 6 xronia me kapoies diakopes teleftea kai apla afina ta towers na ta parei kapios random kai si ekanes last hit sinexeia kai spastikes pou sou pirame 2 creepakia mikra.btw ida oti xarikes otan efaga dc malon to xeis dei poli psila ego pezo posa xronia kai tetoia pramata de ta xo pei pote oute tin exo dei pro kai pistepse me exo peksei xiliades pexnidia dota.xalarose ena game einai ala to na to vlepeis kapios kai kala opos eipes ego boro kai si de boreis einai thema xaraktira. sinelthe ligo kai mi krineis viastika tous antropous dipla sou afto exo na sou po kai de sou kratao kamia kakia afta .elpizo tin epomeni fora pou tha kaneis post na to skefteis kalitera kalimera



---------- Post added at 06:33 AM ---------- Previous post was at 06:23 AM ----------

btw den boro na doso entoles opos spoofcheck ktl tin nixta pou ksipnisa borousa tora pou diokimasa den ginete tpt iparxei kapio provlima?thanks


Den tithete kanena warn ban klp klp

Ala file mou afou les omos oti eisai 32 xronon tha eprepe na eisai pio sigratimenos sto game sou
idika afou paizeis 6 xronia tha eprepe na matheis na mi milas katholou mesa se game na sou stealre kill paei kai erxete ala towers kai na to kanete thema proti fwra tou akouw
kai pano apo ola den xriazete na vrizis....

InHumanity
01-07-2010, 04:07 PM
Den tithete kanena warn ban klp klp

Ala file mou afou les omos oti eisai 32 xronon tha eprepe na eisai pio sigratimenos sto game sou
idika afou paizeis 6 xronia tha eprepe na matheis na mi milas katholou mesa se game na sou stealre kill paei kai erxete ala towers kai na to kanete thema proti fwra tou akouw
kai pano apo ola den xriazete na vrizis....

auto lew k gw
...apla mesa apo to game dn fanike i ilikia s...dn mporw na se krinw mporei na ixes kapoio proswpiko provlima k na antedrases etsi apla na sigratisedn ekrina poios ise k ne xarika polu gt se perasa g kompleksiko meta eida sto forum pws dn exeis anaferthei k eipa tha etuxe g auto k dn zitaw kapoia poini!

mortician
01-07-2010, 06:02 PM
ego milisa mono otan mou tin eipes gia 2 neutrals eixes sikosei ta panta apo kill kai towers kai klaftikes gia 2 creepakia...

InHumanity
02-07-2010, 02:45 PM
ego milisa mono otan mou tin eipes gia 2 neutrals eixes sikosei ta panta apo kill kai towers kai klaftikes gia 2 creepakia...

k mono ap auta p les twra dn se kanw gia toso megalo oxi ilikiaka ala orimos mesa apo tn logo s dn ise...11 assisst ixa k mporeis k milas?s kana steal g auto mazepse tn glwssitsa s filarako m to na nevriazese epeidi o alos s pire 2 tower k epeidi epekse ena game kalitera apo sena mn klaigese k plugareis...twra ipa telos k tha s perakalousa na mn ksanapostareis gia na mn sinexistei auto....

PS.: orimase ligo kalo tha s kanei!tha parakalousa na ginei closed apo kapoion armodio mexri na to dei upeuthinos..

mortician
03-07-2010, 06:48 AM
pios plugare re megale ti les? plaka spas?

---------- Post added at 02:57 AM ---------- Previous post was at 02:57 AM ----------

esi klaftikes gia 2 neutrals kai mou les gia orimotita?

---------- Post added at 02:59 AM ---------- Previous post was at 02:57 AM ----------

an einai dinaton exeis iroa pou kolofarmarei na klegese gia 2 creepakia einai mlkia de nomizeis

---------- Post added at 02:59 AM ---------- Previous post was at 02:59 AM ----------

ego de sou eixa pei tpt mexri pou mou tin eipes kiolas ksanaleo

---------- Post added at 03:01 AM ---------- Previous post was at 02:59 AM ----------

kai oso gia ta steal ekanes arketed s fores 1 na pareis kill ego den ekana last spell katholou ala de me peirakse afto oute ta tower apla pou mou tin eipes me peirakse kai de ksero ti prospatheis na apodeikseis tora prin eleges den ebgala plug tora les ala pali malon ligo anisoropo se kovo

---------- Post added at 03:03 AM ---------- Previous post was at 03:01 AM ----------

ala malon alazeis diatheseis kai apopseis analoga me to ti se simferei

---------- Post added at 03:06 AM ---------- Previous post was at 03:03 AM ----------

stin teliki ego de se katigorisa gia kati apla se mia stigmi paraferthika oute peiraksean ksanaleo ta tower ktl esena se peirakse pou sou faga 2 creepakia

---------- Post added at 04:29 AM ---------- Previous post was at 03:06 AM ----------

gia na kseroume ti leme esi klaftikes oxi ego ego apla meta episimanea pos exeis poli perisotera fraga apo mena gia na klegese gia 2 creeps ala malon thes esi na gamas kai oi aloi sto team den kegonte poli omadiko se vrisko

---------- Post added at 04:31 AM ---------- Previous post was at 04:29 AM ----------

kai tis apeiles alou filarako esi katigoreis ton kosmo esi mazepse tin glossa sou ego oute se apeilisa oute se katigorisa

---------- Post added at 04:36 AM ---------- Previous post was at 04:31 AM ----------

kai to pios einai koblexikos fanike ap tin adidrasi sou molis efaga fatal error esi xerese na gamas opion den simfonei mazi sou tous ksero kati tipous san esena opote ase ta polla kai klapsou gia 2 creep gia na apodeikseis poso orimos eisai,maresei pou katigoras kai tous alous.otan klegaese gia kati toso asimanto pos katigoreis ton alon pou sto kato kato sou apantaei mono gia na iperaspistei ton eafto tou?

---------- Post added at 04:48 AM ---------- Previous post was at 04:36 AM ----------

btw i katigoria sou einai asteia an de to xeis katalavei ala malon to exeis katalavei kai to paradextikes kai si proigoumenos otan eides to parelthon mou ala sto telefteo post arxises na les pali gia plugs kai tetoia malon epeidi nomizes pos se katigorao de ksero kai de me endiaferei pos skeftesai provlima sou ego den katigorao kanenan ektos an kanei kati sovaro oxi gia asteia pramata i epeidi eixe mia diamaxi mazi mou ego pios eimai dld o telios? ala den einai dinaton na mou epithithete kapios kai na min milao.

InHumanity
03-07-2010, 12:17 PM
to teleutaio s post ine toso gelio oso k i simperifora s ekeini tn stigmi egw mesa sto game dn stealara tpt apla esu klaigese filarako m dn exw oreksi na ksanapostarw gia to kathe anousio paidaki p egine admin k piran ta muala tou aera apla orimase gt dn tha s vgei se kalo.....hf

PS.: to na kaneis 15 edit se kathe post ine ligo gelio..

xak
03-07-2010, 12:32 PM
Posting Format:
Λεπτομέρειες: loipon guro sto 25(exontas egw kunkka panta k autos unduying) k enw exw parei apo ton mortician 2 i 3 tower dn thimamai erxete k m trwei ta neutrals egw t eipa fuge k apantise eksis de gamiese re ta exeis klepsei ola eixame diamaxi p prospathisa na iremisw k ta katafera k molis stamatise na milaei trwei ksafnika disconnect...twra ti na sas pw dn mmpike stn kopo meta oute kan na rthei n m milisei k kala pws efage pragmatika dc..dn tn ekana ban epeidi ine admin to afinw se sas..na k to replay

Μια χαρά παιδί είναι ο mortician, μπορεί να στο είπε αυτό πάνω στα νεύρα του. Ολοι έχουμε άτυχες στιγμές. Οσο για το dc, δεν ηταν leave . ERROR έφαγε το είπε και στο message. Γενικά δεν κρίνουμαι ενα admin απο 1 game μόνο αλλά απο όλη την πορεία του. Ξαναλέω μια χαρά παιδί είναι σε όλα και παλίος Admin.

mortician
03-07-2010, 01:30 PM
kala ok oti peis pios einai gelios fenete

meepeises
06-07-2010, 10:43 PM
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41576-metafora-dikeomaton-admin
Εχει κανει swap request ο mortician . Το admin account einai mortician. με τελεια και στα nol και στα ελεος bots.

DotAddicteD
08-07-2010, 12:11 AM
Ο admin mortician είχε 4-3 score και νικούσε το team του, συνεπώς δεν συνέτρεχε λόγος να βγει. Είχε προηγηθεί μια μικρή αντιπαράθεση με τον GrStallion η όποια σε καμία περίπτωση δεν δείχνει ότι το connection error του accused admin ήταν εσκεμμένο.

Admin Abuse denied.


Topic Closed.