PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : DeathMistress



jimkills
27-06-2010, 10:18 PM
* Accused Admin Account : DeathMistress

* Game Name :ap####

* Παράπτωμα του Admin :kick enan ally tou sto akiro kai end to game prin to 5 nmz

* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :stin arxi tou game to kick

SmD_TaZ
28-06-2010, 07:32 AM
as apologithi o admin gia auto..

ntopas
28-06-2010, 08:19 AM
mas douleveis?

* Accused Admin Account : dreamerous
(02:22) Angelkills.: fonikoampazour was kicked by player [DeaThMistresS].

deathmistress ton lene ton admin pou ekane kick ti dreamerous mas les?

oute ena threat swsto....kalitera min to kaneis re megale..

jimkills
28-06-2010, 10:48 AM
K re man ena la8os ekana skotose me dld to diorthosa ffs ante gogo more fail comments na anebasete ta posts sas mono o admin 8a milisei edo pera kaneis asxetos

DeaThMistresS
28-06-2010, 07:45 PM
Hello.Sto replay pou anebases den fenontai oi dialogoi twn *Sentinel* Epeidi eisai *Scourge*
Eipa e3`arxhs oti eimai lan me subaruWrx kai oti tha pame katw...kai gia auto pirame combo Cent/Doc.
Ksekinane ta creeps...Blepw ton typo na erxete katw me Chen kai ton lew *Chen pane panw man...Eimai lan me subaruWrx...>Den apantaei kai sunexizei na erxete pros to 3o tower...Ton ksanalew me caps *CHEN RE MAN GO PANW EIMAI LAN ME SUBARU* kanei telitses.Ton ksanalew allh mia Man pane panw eimai lan me subaru ti dn katalabes? Mou apantaei : Sta @@ mou...Pisteuw symfona me ta rulez auto pou kanei einai *Game Ruin* giati katastrefei to paixnidi mou kai ths filis epeidi erxete 3ple lane kai meta to kanw end epeidi einai 4v5 prin to 12 lepto,Tipota to mempton.

Korakius
28-06-2010, 08:09 PM
Hello.Sto replay pou anebases den fenontai oi dialogoi twn *Sentinel* Epeidi eisai *Scourge*
Eipa e3`arxhs oti eimai lan me subaruWrx kai oti tha pame katw...kai gia auto pirame combo Cent/Doc.
Ksekinane ta creeps...Blepw ton typo na erxete katw me Chen kai ton lew *Chen pane panw man...Eimai lan me subaruWrx...>Den apantaei kai sunexizei na erxete pros to 3o tower...Ton ksanalew me caps *CHEN RE MAN GO PANW EIMAI LAN ME SUBARU* kanei telitses.Ton ksanalew allh mia Man pane panw eimai lan me subaru ti dn katalabes? Mou apantaei : Sta @@ mou...Pisteuw symfona me ta rulez auto pou kanei einai *Game Ruin* giati katastrefei to paixnidi mou kai ths filis epeidi erxete 3ple lane kai meta to kanw end epeidi einai 4v5 prin to 12 lepto,Tipota to mempton.

pragmatika me ekapses...emena kai opoion allon eide afto to thread...
gameruin einai to spasimo items backdoor unpause askopo item sell eskemeno feed ktl..
oxi oti irthe sto lane mou tin stigmh p eixa combo me lan mou!an einai dynaton re file ti les twra..kai les kai tipota to mempton!ekei mas trelanes!
epishs an thimasai rules meta to kick prepei na epakolouthei ban..pragma pou den ekanes..kai an ekanes to reason tha itan gameruin dhladh...?
aporw...

DoNt_CaRe
28-06-2010, 10:38 PM
Gia deite ligo auta: 1. http://www.mymgn.com/board/showthread.php?33315-SOLVED-Admin-Abuse-deathMistresS&highlight=deathmistress Ena abuse sto opoio o admin kanei akuroe end gia prolong kai kala sto opoio kerdizei epakseia lvl 2 warn.
2. http://www.mymgn.com/board/showthread.php?34918-SOLVED-Admin-Abuse-deathmistress&highlight=deathmistress Abuse gia kick kai ban xwris logo panta sto opoio o admin ginetai demote epidh ftanei ta 4 lvl warn.
3. http://www.mymgn.com/board/showthread.php?38074-SOLVED-Admin-Abuse-deathmistress&highlight=deathmistress Ban gia leave apo 5v2. Opa? Ti egine? O admin den eixe ginei demote? Mhpws ksanaekane application?? Oxi. Mhpws eixe kanei pote application? Oxi. Kai telospanton kerdizei allo ena lvl 2 warn enw kanonika 8a eprepe na htan demote. Twra h istoria me ta kicks epanalamvanetai mono polu xeirotera. Ap' oso eida autos o admin exei diapraksei sxedon ka8e abuse kai exei lvl 6 warn xwris demote. Na shmeio8ei oti ekane ban staff member kai oti exw paiksei mazi tou kai eida ton tropo pou diaxeirizetai to game (mutes gia to paramikro) Ap'ola auta ti sumpairenoume?

Darkbreath
29-06-2010, 03:29 AM
Hello.Sto replay pou anebases den fenontai oi dialogoi twn *Sentinel* Epeidi eisai *Scourge*
Eipa e3`arxhs oti eimai lan me subaruWrx kai oti tha pame katw...kai gia auto pirame combo Cent/Doc.
Ksekinane ta creeps...Blepw ton typo na erxete katw me Chen kai ton lew *Chen pane panw man...Eimai lan me subaruWrx...>Den apantaei kai sunexizei na erxete pros to 3o tower...Ton ksanalew me caps *CHEN RE MAN GO PANW EIMAI LAN ME SUBARU* kanei telitses.Ton ksanalew allh mia Man pane panw eimai lan me subaru ti dn katalabes? Mou apantaei : Sta @@ mou...Pisteuw symfona me ta rulez auto pou kanei einai *Game Ruin* giati katastrefei to paixnidi mou kai ths filis epeidi erxete 3ple lane kai meta to kanw end epeidi einai 4v5 prin to 12 lepto,Tipota to mempton.

Ας υποθέσουμε ότι το kick δεν είναι abusable (άσχετα που δεν μπορείς να το υποστηρίξεις με κάποιο τρόπο). Παρόλα αυτά όταν το game έγινε 4v5 δεχτήκατε να το παίξετε αντί να κάνετε end επι τόπου.
Το end έγινε 4min αργότερα ενώ ήδη είχατε ανακοινώσει πως θα παίξετε 4v5.

jimkills
29-06-2010, 03:58 PM
DeaThMistresS me afta p les apla mou deixneis kai apodiknieis taytoxronos oti oxi mono eisai anikanos gia ti 8esi tou admin alla simfona me ta proigoumena abuses sto proswpo sou dn eprepe na eisai kan admin afou exei faei tosa warn.Apo to tropo p skeutese de paizei na eisai panw apo 15 xronon.Mou les oti eitan game ruin to oti enas player de dextike na fygei apo to lane sou epeidei eisastan lan kai afto ton ekanes kick???Prota apo ola meta apo ka8e kick o user prepei na ginete banned.Akoma kanodas kick kapion prepei na dineis to reason gia to opoio ton ekanes kick pragma p oute afto isoun anikanos na ma8eis.Loipon,epeidei kserw tin istoria logika 8a xeis kapion filo,ksaderfo de m noiazei ti, arketa psila sti NoL kai krataei sto posto sou apla zita tou na sou ma8ei ta rules.Ante bb

TheHEROofUrDrEaMs
29-06-2010, 04:50 PM
Εδω νομιζω πως συζηταμε κατι το ανουσιο...Αυτος το admin κανονικα θα επρεπε να ηταν user και οχι να συνεχιζει να εχει δκαιωματα που δεν του ανοικουν....Πιστευω πως ειχε γινει καποιο λαθος και δεν ειχε γινει demote ή ο death.... εχει καποιο " κονε" και δεν τον ενδιαφερει τοσο το τι θα υποθει στο forum..

chriskills
29-06-2010, 04:50 PM
kai giati as poume re file dn ekanes ec gameruin kai ekane o chen giati dn efiges ec dld dn katalaba epeidi eisai lan 8a kaneis oti 8eleis ? eleos dld kai episis apo oso 3erw otan kaneis end ena game to les kai meta to kaneis ec ipes play kai ekanes end otan katalabes oti 8a xaseis :S

Anwnimos
29-06-2010, 11:05 PM
Closed μεχρι να το δει ενας υπευθυνος!

meepeises
21-07-2010, 01:19 PM
Το account αυτο το ειχαν κλεψει και τα abuses αυτα τα πηρε το παιδι γιαυτον τον λογο.. Επειδη τον ξερουμε και σιγουρα δεν θα ελεγε σε μας ψεματα τον συγχωρεσαμε και ειπαμε οτι απο δω και στο εξης θα μετραει το τι θα κανει με το account του.
Στην περιπτωση αυτη μπορει να ειχε εν μερη δικιο ο admin λογω του οτι ο user χωρις κανεναν λογο εκανε οτι εκανε αλλα απο την αλλη ισως και λιγο τραβηγμενη η αποφαση του να κανει kickban.
Γιαυτον τον λογο ο admin θα δεχτει lvl 1 warn και του συνιστω αλλη φορα να ειναι λιγο ποιο ψυχραιμος στις εν θερμο αντιδρασεις του.


Topic Closed.