PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : milaw_monos_mou



oeo13
29-06-2010, 09:54 PM
* Το Battle.net account σας :milaw_monos_mou
* GameName :-
* Hostbot :eleos hostbot
* Admin Name :ag0ri_petalida
* Reason :leave
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :

wraia... den eixe plaka...mphka se game.... kai sunebei kati sobaro...kai epomenws eprepe na bgw... zhthsa votekick.... kai den patise kaneis....e telika eprepe na bgw polu grigora kai anagkastika na kanw leave... :/ to account milaw_monos_mou den eixe 95% pososto mesa sta games... kai eixe 340 games...epomenws... einai kapws akuro...


toulaxiston ena reply... na 3erw dld ama einai na mn perimenw adika... :/

small_H0uz0uris
02-07-2010, 06:34 AM
Έχεις 2 μέρες να βρεις τον admin και να του πεις να έρθει να μας πει την γνώμη του ! ! !

Αν σε αγνοήσει κράτα ss και κάνε post εδώ ! ! !

GoGOBOY
02-07-2010, 07:44 PM
Exw akousei polles dikaiwlogies ton teleutaio kairo autou to styl..Vevaiws den mporei kaneis na pei oti ontws den sou etixe kati sovaro,auto pou ipopsiazomai einai oti paei na ginei moda i dikaiologia oti kati mou etixe kai bgika!Ena replay mporei na apodeiksei arketa se autin tin periptwsh einai i gnwmh mou

Ag0ri_PeTalida
02-07-2010, 09:17 PM
eida shmera to post kai eipa na pw kai egw thn gnwmh mou...to peristatiko den to thimamai kala mias kai apo oti eida egine stis 26 tou mhna..Apo oti thimamai zitithike na ginei o idios votekick meta apo arketa deaths alla den patithike -yes apo kanenan sto game.Meta apo ayto epilthe to leave.Episis meta apo to leave sou apo oti thimamai brhkes ton xrono na mpeis me allo acc kai arxises na me brizeis.Ekei eixes xrono?Den mporw na kserw ean odws ekeinh tin stigmi sou etixe kati toso sobaro an kai den t nomizw..Alogisti xrhsh tis entolis ban den exw kanei pote mou oso eimai admin..ta 340 games pou aneferes den lene kati..atoma kai me 1000+ games exoun dexthei ban gia leave.

small_H0uz0uris
03-07-2010, 02:39 AM
Θα δεχτώ ότι έτυχε κατι σοβαρό και όντως έπρεπε να βγεις και πως o user που έβριζε τον admin ήταν άλλος ! ! !Οπότε θα σου δώσω μία δεύτερη ευκαιρία αλλα θα ήθελα να μην ξαναδώσεις δικαίωμα για παραβίαση των κανόνων ! ! !

Accepted
Topic Closed