PDA

View Full Version : [RETIRED] Korakius



Korakius
01-07-2010, 04:23 AM
Όνομα : Δημήτρης
Βnet account : korakius
Email : mitsosthedalikieris@hotmail.com

Έτος γέννησης : 1990
Τόπος γέννησης : Πατρα
Τόπος διαμονής : Ναυπακτος, Πατρα, Αθηνα, Ιταλια

Επάγγελμα :Φοιτητης Αρχιτεκτονικης

Θέση στο staff : Moderator


Σχετικά με την dota :
Να το πω απλα,με θεωρω NOOBA !
Θυμαμαι τον εαυτο μου οταν ειμουν μικρος σχετικα και εγω επαιζα LINEAGE II να βλεπω τον αδερφο μου να παιζει DotA και του ελεγα παντα,τι ειναι αυτα που παιζεις!?
Θεωρουσα οτι εχει απαισια γραφικα και δεν το ειχα ακουμπισει ποτε,μια φορα εγινε ομως το λαθος...
και επειδη δεν υπηρχε ουτε ενα παιχνιδι που να μην ειχα τερματισει,επαιξα WAR3..
Τοτε αρχισαν ολα,το λιωσιμο που λεμε,το σπιτι με εχασε,οι φιλοι με ψαχναν για κανα μηνα!
Τελoς παντων απο τοτε αγαπησα αυτο το παιχνιδι και παιζω πια πανω απο 5 ωρες την μερα...
οπως ειπα και πιο πανω με θεωρω noob...αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας,καθως περναω καλα με ολους οσους εχω γνωρισει στο Bnet και αυτο μου αρκει!


Σχετικά με εμένα : Γενικα ειμαι ενα ηρεμο και λογικο (θελω να πιστευω) ατομο και εχω τρελα με την κοινωνικοτητα!Αυτα ειναι τα 2 βασικα χαρακτηριστικα μου, εχω απειρους φιλους (οχι γνωστους, φιλους) και παντα η φιλια ηταν ειναι και θα ειναι απο τις πιο σημαντικες αξιες για μενα!

Εχω αρκετα χομπυ οπως τα σκετς σε μικρα βιβλιαρακια (tacquini),DJing σε Rock-Nu Metal-Ellectronica μουσικη κυριως, ασχολουμαι ερασιτεχνικα με την φωτογραφια, λιωνω στο internet συνεχως οσο βρισκομαι στο σπιτι και λατρευω να πηγαινω για cafe και να καθομαι στην καφετερια οσο περισσοτερο γινεται (μιλαω για 5ωρα-10ωρα,αν χρειαστει αλλαζω και 3 καφετεριες no prob:) αρκει να υπαρχει ταβλι η χαρτια!
Σιχαινομαι την διασκεδαση στα club και λατρευω ρεμπεταδικα,αλλιως αν ειναι καλοκαιρακι αραγμα στην παραλια με σουβλακια και μπυρες ,ο μ****** της παρεας να παιζει κιθαρα και οι κοπελιες να χορευουν (οπα εδω ξεκιναει η φαντασια μου.. )
Επισης οταν βαριεμαι και ειναι νυχτα θεωρω ο,τι καλυτερο και χαλαρωτικο μια βολτα με το αμαξι, το που δεν εχει σημασια, οπου να'ναι!

Anyway se oti afora to forum ελπιζω να κανω καλη δουλεια οσο θα βρισκομαι σε αυτη τη θεση:)

DoNt_CaRe
01-07-2010, 09:45 AM
Nai einai noob, to epivevaionw k egw pou ton exw dei na nauagei :p
Ante na doume pws 8a ta pas :)

S.L.I.C.E
01-07-2010, 10:21 AM
Axristos anikanos spamer. Pios 3erei poses katourimenes podies filise gia na parei auti ti thesi!
Sovara tora Gl stin nea sou thesi,tha ta pas perifima :D

FtN|
01-07-2010, 11:13 AM
kali sinexeia s euxomai.

TheHEROofUrDrEaMs
01-07-2010, 12:40 PM
Καλη τύχη...Αν και εκπλησσομαι λιγο που σε βλεπω σε αυτη την θεση......:P

Korakius
01-07-2010, 01:22 PM
Καλη τύχη...Αν και εκπλησσομαι λιγο που σε βλεπω σε αυτη την θεση......:P

Etsi eimai egw..ekplhsw !aahhaha
Oxi sovara twra den tha uparksei kanena problima kai tha valw ta dynata mou tha prospathisw oso den paei allo..
Tha to diapistwsete kai oi idioi sto mellon:)

konops
03-07-2010, 01:32 PM
good luck, you'll need it :)

blah.
04-07-2010, 09:29 AM
gj re file ^^
ta leme sto clan xaxa ^^

gr0bis
04-07-2010, 02:55 PM
Good luck man

Obs.NinJaZz
05-07-2010, 01:58 PM
Καλώς ήρθες Μήτσο, καλή τύχη !

erwtas_
05-07-2010, 02:06 PM
GL k apo mena bro an k den exoume gnwristei akoma. Tha ginei kiauto omws sto 1o infraction gia spam pou tha m kaneis hahahahahahaha
Filakia roufixta

Saint[P]
06-07-2010, 04:12 AM
Mitsakos...ti na pei kaneis gi auto to paidi...kalos xrusos,agios alla NOOBAS..ti na kaneis den ginetai oloi na einai pro :P ektos tou oti eisai kai gamw ta paidia san xaraktiras pisteuw oti i thesi auti sou aksizei kai oti tha voithiseis arketa :D prepei na perimenoun polla apo sena kai to kserw den tha tous apogohteusis XD gl Mitsako kai to nou sou :D

FrOzen_GhOst
06-07-2010, 10:21 AM
kalh dunamh kai upomonh gt edw xwris auta dn antexei kaneis.....GL

mpakou
01-08-2010, 03:54 AM
Αγαπητέ δημήτρη αν και έχεις χαθεί τωρα τελευταια απο bnet πιστευω πως μόλις πιασει ξανα ο σεπτεμβρης θα σε βλέπω και πάλι πάντα on για να λες ην κλασσική ατάκα:καθίστε για chat ποιοσ παει game τώρα και στο τέλος να μας wisp κανε hold:P!Λοιπόν καλή επιτυχία αδερφέ αν και θα τα καταφέρεις!:-D

FuSiS_
01-08-2010, 05:27 PM
Noob είναι αλλα τι να κανουμε

πολυ καλα manners...

Gj friend...

Korakius
07-09-2010, 09:16 AM
Noob είναι αλλα τι να κανουμε

πολυ καλα manners...

Gj friend...

Αχ θα ερθει η στιγμη που θα φτιαξω και εγω video και θα τριβετε τα ματια σας.
Σας δουλευω ολους ρεεεε:)

BillyTheKid
07-09-2010, 10:10 AM
tha sou kanw ena psiloasxeto post me thn ousia tou thematos alla kathws diavaza to eida ti na kanw!ola kala me auta pou grafeis alla autos/oi pou paizei/oun kithara se mia parea den einai malakas/es!autoi ftiaxnoun kilma autoi borei na to anevazoun autoi na to katevazoun!

Korakius
07-09-2010, 07:27 PM
tha sou kanw ena psiloasxeto post me thn ousia tou thematos alla kathws diavaza to eida ti na kanw!ola kala me auta pou grafeis alla autos/oi pou paizei/oun kithara se mia parea den einai malakas/es!autoi ftiaxnoun kilma autoi borei na to anevazoun autoi na to katevazoun!

Ναι ρε παιδι μου, ετσι το ειπα με την λογικη οτι οι αλλοι αραζουν και αυτος παιζει..
Και εγω ειμαι ενας απο αυτους τους "μαλ****" που παιζουν κιθαρα την ωρα που θα μπορουσε να αραζει:)

V3noM)
10-09-2010, 06:46 AM
Καλά να περνάς , καθαρό μυαλό και χάρηκα παρα πολύ που σε γνώρισα "γοργονε" ! :)