PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin Abuse : Matrix3



giwta
18-08-2009, 05:16 AM
Acuused Acount: Matrix3

game name: nlm3

Your bnet Account: m4vr0s

Hostbot: da-inh-03

Reason: 1) me ekane ban enw efaga dc 2) ekane ban admin xwris na kanei post sto forum


loipon efaga dc kai o kurios matrix3 epeidi sto proigoumeno game eixame diafonies me ekane ban...apo pote enas admin kanei ban enan allon admin xwris post sto forum?kai ektos autou efaga dc kai den ekana ban...apla o sigekrimenos kurios epeidi itan spasmenos apo to proigoumeno game me ekane ban kai meta otan se wisp tou eipa oti efaga dc mou leei ''ase re allou auta''!!!rep dustyxws den kratisa gt den perimena tetoia aparadekti simperifora apo ton Matrix3

auta apo mena ty

auta apo mena ty

xak
18-08-2009, 05:20 AM
Anevase kapoio REPLAY h' SCRINTSHOT gia na exoume kai emeis antikeimenikh apopsh peri tou 8ematos. Mono me auta pou les den mas voh8as!

giwta
18-08-2009, 05:22 AM
opws eipa kai parapanw den exw tpt apo ola auta gt polu apla den perimena na ginei kati tetoio...

xak
18-08-2009, 05:25 AM
opws eipa kai parapanw den exw tpt apo ola auta gt polu apla den perimena na ginei kati tetoio...

Etsi kai dikio na exeis to xaneis. Emeis den mporoume na kanoume kati xwris apodei3eis, kalos h kakos etsi leitourgoume. Zhta apo kanena allo atomo sto game mhpws krathse to replay. Alliws to vlepw gia closed to topic!

P.S An den exeis na peis kati ousiastiko mhn kaneis reply.

hf

MatriX3
18-08-2009, 06:50 AM
1on : Pezame mazi 5ada kai imastan oloi ventrilo o opios m4vr0s mas ebrize (olo to team) kai mas ironevotan kai mas xalase to game,dioti ka8otan oloi tin wra farm eksipitides kai den erxotan pote mazi mas. Itan kai autos 1 logos giati xasame to game..Telos padon den tou dwsame kai polli simasia.
Meta sto rmk pou eftiaxa mpike k autos kai epexe sto adipalo team.
Epidi wmos giro sto 27min. ixame spasi sxedon ola ta towers kai to score tous itan xalia...
Kai epidi oloi tin wra exane o m4vr0s (opos kai to ipolipo to team tou).
Travikse kalwdio i ekane restart ( Kai epidi ton kserw polli kairo den einai prwti fora pou kanei leaver(restart-kalwdio) epidi xani to game).
Kai egw to 8ewrisa swsto na gini banned.
2on : Den ton ekana amesws ban perimena kana 5lepto. Kai autos den mou egrapse kan . meta ton ekana wisp , kai rwtisa egw prwtos ti egine , pou den ime ypoxreomenos, na rwtao ton kathenan pou trwi dc / leave ( kai kala ) , alla aftos ine stin thesi na me wispari kai na mou pi ti egine...

mouse7
18-08-2009, 10:10 AM
1.7 Έξοδος από game
οποιαδήποτε ύποπτη αποσύνδεση από το game (plugging) μπορεί να τιμωρηθεί κατά την κρίση του εκάστοτε Admin λαμβάνοντας υπόψη τα γεγονότα πριν την αποσύνδεση (π.χ αποσύνδεση αμέσως μετά απο death το οποίο κάνει φανερό ότι ο παίχτης αποσυνδέθηκε εσκεμμένα).


dn imoun sto game gia na kserw ti egine, alla epeidi eisai admin dn simenei oti dn borei na se kanei k ban... k epeidi exw peksei polla game me ton matrix3 dn pisteuw na ekane tou kefalioutou se kamia periptwsei..

MvP-
18-08-2009, 10:40 AM
e enta3i re paidia pisteuo prepi na tou dosete mia 2ri eukairia kai as travi3e kalodio opws leei o matrix3

Black.Lady
18-08-2009, 10:41 AM
m4vr0s exeis 2 meres na para8eseis kapoio stixeio gia ta osa les :) alliws dn ti8ete 8ema admin abuse.

euxaristw

giwta
18-08-2009, 11:58 AM
prwton den travika kalwdio opws leei o matrix3 gt polu apla to game teleiwne deuteron den exw kapoio stoixio gt polu apla den perimena na ginei kati tetoio opws eipa...triton matrix3 an thimasai kala o aderfos sou itan auto pou ksekinise na me vrizei sto vt kai oxi egw opote min les anupostata pragmata mono kai mono gia na kalupseis to lathos pou ekanes

giwta
18-08-2009, 11:59 AM
kai btw mouse7 an den ksereis min milas den kaneis ban admin apla pas kai kaneis admin abuse den xreiazete o kathe asxetos me to thema na spamarei gia na anevasei to activity tou...

Black.Lady
18-08-2009, 01:07 PM
Xoris apodikseis dn ti8ete 8ema admin abuse.

PS : Admins na kanoun abuse admins k oxi bans. ty...

~Topic Close~

D0MeNiCa
25-08-2009, 09:49 AM
Topic closed,mi eparki stoixia.