PDA

View Full Version : Σχετικά με τα admin application.



O_Kalyteros
01-07-2010, 06:39 PM
Δεν θα σας κουράσω πολύ με αυτό το "ανούσιο" ποστ.
Απλά σκεφτομουν για αρκετή ώρα μια ιδέα που μου κατέβηκε στο μυαλό.
Πιστευω πως θα ήταν πολυ σωστό μέσα στην φόρμα να υπήρχαν κανα δυο replay που να επαληθευουν τα MANNERS και το SKILL ετσι ώστε να μπορέσουν να αποφύγουν και τα 2 κανάλια eleos και NoL αντίστοιχα τα "ατυχήματα" που έχουμε τώρα τελευταία.
Σας παρακαλώ πολύ προσπαθήστε να αποφύγετε τα εριστικά σχόλια καθώς εξέφρασα μια ιδέα σαν άνθρωπος και εγώ. :)

Με εκτίμηση Δημήτρης.

greekshadow
01-07-2010, 06:42 PM
Πρωτα πρωτα δεν ειναι το skill αυτο που μας νοιαζει για εναν admin.
Kαι δευτερον αυτο που λες να βαζουμε 2 replays για τα manners......μπορω να σου βαλω 2 replays στα οποια ειμαι τυπος και υπογραμμος και στα υπολοιπα 20000 games που εχω παιξει να βριζω τους παντες και τα παντα. Δεν γινεται αυτο που λες :p

O_Kalyteros
01-07-2010, 06:48 PM
Πρωτα πρωτα δεν ειναι το skill αυτο που μας νοιαζει για εναν admin.
Kαι δευτερον αυτο που λες να βαζουμε 2 replays για τα manners......μπορω να σου βαλω 2 replays στα οποια ειμαι τυπος και υπογραμμος και στα υπολοιπα 20000 games που εχω παιξει να βριζω τους παντες και τα παντα. Δεν γινεται αυτο που λες :p

Δεν διαφωνώ καθόλου με αυτό που λες . Απλά έτυχε να δώ πως για να γίνεις vouched σε μερικά Ch βάζεις και ένα replay να δούνε τι ακριβώς παίζει με σένα. Το θέμα είναι πως κάποιος μπορεί να κάνει το καλύτερο app και να είναι τόσο ΖΩΟ -σορρυ κι'όλας για την έκφραση- τελικά και μετά απο 2 βδομάδες να φάει 200 admin abuse. :mad:

Ekkentr0 ._.
01-07-2010, 06:59 PM
Ισως ειναι λαθος αυτο που λεω, αλλα αν παρατηρησεις καμια φορα στο τελος του αpplication το comment του head admin ειναι: ''try harder next time'', ''poor application'' κλπ ισως checkarei ta stats του παικτη και ειναι ασχημα..υποθετω εγω τωρα

Jok3rak1
01-07-2010, 07:17 PM
Ισως ειναι λαθος αυτο που λεω, αλλα αν παρατηρησεις καμια φορα στο τελος του αpplication το comment του head admin ειναι: ''try harder next time'', ''poor application'' κλπ ισως checkarei ta stats του παικτη και ειναι ασχημα..υποθετω εγω τωρα

den exei na kanei me ta stats exei na kanei me to application kai to pos ine grammeno kai ti leei . kai oso gia tin alli aporia einai public channel dn ginete kaneis vouch exi diafora me ta alla ch p les . dn pistevo oti 8a xi kamia diafora to na vali replay kaneis ^^ apla afu kapios exi ginei admin otan kani kapio paraptoma timorite simfona me ta rules

InHumanity
01-07-2010, 08:36 PM
Δεν διαφωνώ καθόλου με αυτό που λες . Απλά έτυχε να δώ πως για να γίνεις vouched σε μερικά Ch βάζεις και ένα replay να δούνε τι ακριβώς παίζει με σένα. Το θέμα είναι πως κάποιος μπορεί να κάνει το καλύτερο app και να είναι τόσο ΖΩΟ -σορρυ κι'όλας για την έκφραση- τελικά και μετά απο 2 βδομάδες να φάει 200 admin abuse. :mad:

file m sovarepsou ligo edw dn ine kana closed channel-league sto opoio paizoun players me pro skills k aptaista manners..ine ena aplo league sto opoio paizei opoios thelei k oi admin dn prepei na ine pro ta manners k i antikeimeniki tou krisi metrane..

Kitethrower
01-07-2010, 08:37 PM
Tι stats τι λετε τωρα???? Αν ηταν ετσι δεν θα γινομουν ποτε admin! :P Δεν εχει να κανει με αυτο φιλε μου. Manners και καλο επιπεδο συννενοησης ειναι αυτα που μετρανε. Το ποσο καλα εκφραζεσαι φαινεται στο appl. Τα manners δεν μπορουν να ειναι ποτε σιγουρα! :)
Όμως ενας bad mannered δεν θα αντεξει πανω απο μηνα σαν admin...

Picher
01-07-2010, 09:19 PM
Einai megalo provlima ta manners sta games me Ellines players kai oi admins ta aparavlepoun tis perisoteres fores.
Genika aporo gt pezoun meriki dota,gia na vgazoun tin magia tous meso enos online game.....

K[a]ne
01-07-2010, 10:36 PM
Τα replays που ζητάνε στα vouches συνήθως αφορούν το gameplay/skill. Σε διαβεβαιώ από προσωπική πείρα ότι αυτό δε μας αφορά όταν επιλέγουμε admins.

SaRDaNaPaLoS_QQ
01-07-2010, 11:23 PM
exw egw protasi...tin pio e3ypni...

pane oloi demote kai ginomai egw o monos admin :o

giati? den me empisteyeste?!?!

O_Kalyteros
02-07-2010, 06:27 AM
Okey :D Fail Thread.
Delete it at once!
Graveyard :rolleyes:

FrOzen_GhOst
02-07-2010, 12:16 PM
ta replay sto apply einai i diafora twn private apo ta public leagues efoson edw einai public replay dn mporei na sou zhth8ei opws eipe kai o kane apo to replay vlepoun to gameplay sou.