PDA

View Full Version : [CLOSED] Users Abuse : weed0r21r,timos



HrBill32
01-07-2010, 06:41 PM
•Κατηγορούμενος User : weed0r21r, timos
•Game Name : (den thimamai)
•Παράπτωμα του User : MapHack
•Hostbot : (den thimamai)
•Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : Stin arxi.

KoNaMiGr
01-07-2010, 07:03 PM
Φιλε Τραβα δες λιγο πως γινεται με control+c το συστημα γιατι μου φαινεται δεν εχεις ιδεα.Οταν βγενει ο Host τον κανει αυτοματα Click. Ποπο Fail Post.
2ον η γραμμη ειναι διακεκομενη που εχει δωσει Share ο Rhasta αρα θα μπορουσε να ειχε κανει καποιος αλλος Click και να δειχνει αυτον δες Περιπτωση Lazarosg. Που τον κατηγορησαν ενω ειχε δωσει Share αλλος Usare Maphack και ο λαζαρος κατηγορηθηκε λογω Share εδειχνε αυτον στο Click.

Btw αναφερομαι παντα για τον Weed0R21R Που εβαλες SS

HrBill32
01-07-2010, 09:27 PM
Φιλε Τραβα δες λιγο πως γινεται με control+c το συστημα γιατι μου φαινεται δεν εχεις ιδεα.

Gia ksanapes m ti enoeis edw.


2ον η γραμμη ειναι διακεκομενη που εχει δωσει Share ο Rhasta αρα θα μπορουσε να ειχε κανει καποιος αλλος Click και να δειχνει αυτον δες Περιπτωση Lazarosg. Που τον κατηγορησαν ενω ειχε δωσει Share αλλος Usare Maphack και ο λαζαρος κατηγορηθηκε λογω Share εδειχνε αυτον στο Click.

Btw αναφερομαι παντα για τον Weed0R21R Που εβαλες SS

Mporei ontos o Weed0R21R na min eixe mh an isxyei ayto. Kai basika iparxei k ss gia ton timo aplos k oi 2 fenontai otan mpaineis san member.



Οταν βγενει ο Host τον κανει αυτοματα Click.

Des to replay stin arxi k vale replay vision ston timo.


P.S.: KoNaMiGr, me poio name paizeis sto bnet?

TheHEROofUrDrEaMs
01-07-2010, 09:32 PM
Παιδια πιστευω πως αυτο το ποστ ειναι λιγο fail.....Ο,τι και να λεμε δικιο εχει ο konami aka weed0r21r..:D

KoNaMiGr
01-07-2010, 09:52 PM
Παιδια πιστευω πως αυτο το ποστ ειναι λιγο fail.....Ο,τι και να λεμε δικιο εχει ο konami aka weed0r21r..:D

Δεν ειμαι ο Λευτερης :)
Μπορεις να ρωτησεις φιλους του Λευτερη ( Ripper,Celin και αλλους).





P.S.: KoNaMiGr, me poio name paizeis sto bnet?

ΚοΝαΜι(Gr) (Inactive Ξεκινησα Cs :) )

Kοιτα αυτο το Post απο το οποιο εμαθε ολη Η Ελλαδα πως να ανιχνευει εναν Maphacker.
Maphacker (http://www.garena.com/forum/viewthread.php?tid=974431&extra=page%3D1)

TheHEROofUrDrEaMs
01-07-2010, 09:56 PM
Δεν ειμαι ο Λευτερης :)
Μπορεις να ρωτησεις φιλους του Λευτερη ( Ripper,Celin και αλλους).
ΚοΝαΜι(Gr) (Inactive Ξεκινησα Cs :) )
Μμμμμμμμμμμμμμμ...Σωστα λαθος μου.......Ρωτησα και Ripper και μου εξηγησε το μεγαλο λαθος μου.......:)

Obs.NinJaZz
03-07-2010, 02:26 PM
O user TiMOS είναι ήδη banned από εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?41565-SOLVED-User-Abuse-TiMOS).

Όσον αφορά τον WeeD0R21R δεν βρήκα ύποπτα clicks που να παραπέμπουν σε χρήση maphack.
Και στο screenshot που παραθέτεις από το view του WeeD0R21R, αν παρατηρήσεις, το κυκλάκι είναι διακεκομμένο, πράγμα που συμβαίνει λόγω του share που είχε δώσει για το courier.Δηλαδή αν κάποιος ο οποίος έχει ως shareable unit τον hero του WeeD0R21R κάνει target ένα unit, τότε θα βγει ένα διακεκομμένο κυκλάκι κάτω από το targeted unit που δηλώνει πως έγινε target από κάποιον ο οποίος έχει ως unit τον shareable hero.

Τέλος, θεωρώ αστείο να κατηγορείται για maphack ένας παίχτης της κλάσης του WeeD0R21R, ο οποίος έχει αποδείξει όλα αυτά τα χρόνια το ποιος είναι.


Closed.