PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request - giwta



giwta
18-08-2009, 01:16 PM
Your bnet Account: m4vr0s

Game name:nlm4

admin:Matrix3

Reason:leaver

Hostbot: da-inh-03

me ekane ban gia leave...den ekana leave efaga dc apla epeidi imastan malwmenoi apo to proigoumeno game vrike patima gia na me kanei ban kai malista xwris kan na skeftei oti prepei na kanei admin abuse kai oxi ban...tespa apla unban me ty

giwta
19-08-2009, 03:17 PM
tha dei kanenas upeuthinos to post i tzampa perimenw?????????????????

t3k1ll3r
19-08-2009, 06:27 PM
tha dei kanenas upeuthinos to post i tzampa perimenw?????????????????

Πρώτα απ'όλα το δεύτερο τόπικ θεωρείται σπαμ.Οι head έχουν και δουλειές.Δεν κάθονται όλη την μέρα να βλέπουν replay και να ξεμπερδεύουν το forum.
Επί του θέματος τώρα χωρίς replay δεν μπορείς να αποδείξεις αυτό που ισχύριζεσαι.Σε περίπτωση που ισχύει βέβαια το δικό σου λεγόμενο ο admin έκανε άκυρο ban και αποτελεί παράπτωμα για αυτόν.
Αυτά από μένα.....

Υ.Σ.1 Ίσως κάποιος head-admin όταν το κοιτάξει το συγκεκριμένο thread να μπορέσει να βρει και το replay μιας και το παιδί δίνει αρκετά στοιχεία εκτός ημερομηνίας.

giwta
19-08-2009, 07:04 PM
1) to thread einai edw klai 2 meres edw kai den exei apantisei kaneis

2) autos exei apodeikseis oti ekana leave?oxi opote auta pou mou les ta akouw verese kserw oti xwris rep den mporw na apodeiksw tpt...min to pareis proswpika den exw kati me sena apla thewrw xazo na faw ban kai eidika xwris na kanei kan post gia admin abuse epeidi efaga dc kai akoma perissotero to na spamarei kapoios sto thread mou kai na leei anousia pragmata pou idi gnwrizw

3) apla ithela na anevei pio panw to thraed gia na fainete

giwta
21-08-2009, 11:06 PM
i am still waiting...

xak
21-08-2009, 11:18 PM
i am still waiting...

Otan to dei kapoios armodios apo ta staff members mas 8a sou apanthsh, Den einai oloi twra edw kapoia atoma leipoun se diakopes.

giwta
22-08-2009, 11:19 PM
ti tha ginei re paidia tha dei to dei kanenas upeuthinos to req???exei 1 vdomada kai akoma den exw parei apantisi...

ProKabros
23-08-2009, 05:58 AM
fenete oi admins dn exoune xrono gt dn kserw kai gw ti kanoun toso kairo... eisai atyxi m fenete... kane lygo ypomoni akoma;)

moun1tsa
24-08-2009, 01:31 AM
polu spam
polu kakos prwin-admin k user sumfwna me ta parakatw
http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=4251
http://www.dota-alliance.com/board/showthread.php?t=5141

prwta ekane admin abuse gia na ekdikithei ton admin pou ton banare k epeidi efage akuro katefuge sto unban req (deite tin wra k imerominia)
(ws prwin admin iksere oti prepei na exei ena SS i Replay alla dn kratise tpt, mallon auto tha ton katestrefe,
ara pisteuw oti leei psemata gia to pws eginan pragmatika ta gegonota In game)

Aderew
24-08-2009, 10:44 AM
Εφόσον έχουν έτσι τα πράγματα θα σου δοθεί η ευκαιρία για unban



Request Accepted


Topic Closed