PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : Just(wiNner



Just(wiNner
02-07-2010, 08:49 PM
* Το Battle.net account σας : Just(wiNner
* GameName : apxxxxx
* Hostbot : dunno
* Admin Name : dian(a)
* Reason : manners
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : apo thn stigmh p arxisan na feedaroun

Nai dax parafer8hka kai evrisa xristopanagies mpas kai katalavoun ti prepei na kanoun sto game + oti esteila wisp ston admin oti einai ilithios gt xasame exetias tou to game alla ama deite to replay tha katalavete thn aganaxthsh mou kai ta nevra p mou prokalese to sugekrimeno game. EPISHS THA POSTARW GIA ADMIN ABUSE TON ADMIN P DN EKANE BAN SE 2 LEAVERS TOU ANTIPALOU TEAM P TOUS AFISE EPITIDES NA LEAVAROUN GIA NA EXOUME ARITHMHTIKO PLEONEKTHMA -> admin abuse section soon

SiC)Sp3
02-07-2010, 09:07 PM
Τα παιδια ζητησαν αδεια να φυγουν απτο game γιατι κατι τους ειχε συμβει απο οτι καταλαβα. Επειδη μου εχουν τυχει και μενα διαφορα απροοπτα τους εδωσα την αδεια και οπως αποδειχτηκε απτη συνεχεια του game ακομα και με το αριθμητικο μειονεκτημα που ειχαν χασαμε..Και οχι εξαιτιας μου. Ο ιδιος ο A_No0b_Arak h Bl4ck13e4rd οπως ηταν στο game μου ελεγε στο skype οτι αυτος failare. Τελος παντων για να σου δειξω οτι εχεις κατι προσωπικο μαζι μου σου τονιζω το εξης Ο Sven ειχε 1-16 kill-deaths και δεν του ελεγες τιποτα. Δεν ευθυνομαι εγω για το game παρολο που και αν ειμαι εγς η αιτια που χασαμε δεν ειναι λογος να με βριζεις. Αυτα απο μενα.


Oσο για το request που εκανες δε νομιζω οτι σου αξιζει 2η ευκαιρια.

small_H0uz0uris
03-07-2010, 03:39 AM
Τέτοιοι χαρακτηρισμοί , οπως αναφορές(ασχρολογίες) στα θεία δεν είναι αποδεκτά σε αυτό
το community για κανέναν απολύτως λόγο....Tα manners είναι ο βασικότερος τομέας για μας ! ! !

Rejected
Topic Closed