PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Dian(a)



Just(wiNner
02-07-2010, 09:13 PM
* Accused Admin Account : Dian(a)

* Game Name : apxxxxx

* Παράπτωμα του Admin : afise 2 leave xwris ban

* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : dn thimame soz


REPLAY: http://www.mediafire.com/?tmgnnmtmqy1 (einai to idio game sto opoio efaga ban gia manners xwris kamia eidopoihsh parepiptontos)

SiC)Sp3
02-07-2010, 09:21 PM
H απαντηση μου θα ειναι η ιδια με την απαντηση στα unban.

Τα παιδια ζητησαν αδεια να φυγουν απτο game γιατι κατι τους ειχε συμβει απο οτι καταλαβα. Επειδη μου εχουν τυχει και μενα διαφορα απροοπτα τους εδωσα την αδεια και οπως αποδειχτηκε απτη συνεχεια του game ακομα και με το αριθμητικο μειονεκτημα που ειχαν χασαμε..Και οχι εξαιτιας μου. Ο ιδιος ο A_No0b_Arak h Bl4ck13e4rd οπως ηταν στο game μου ελεγε στο skype οτι αυτος failare. Τελος παντων για να σου δειξω οτι εχεις κατι προσωπικο μαζι μου σου τονιζω το εξης Ο Sven ειχε 1-16 kill-deaths και δεν του ελεγες τιποτα. Δεν ευθυνομαι εγω για το game παρολο που και αν ειμαι εγς η αιτια που χασαμε δεν ειναι λογος να με βριζεις. Αυτα απο μενα.

P.S Ξερεις οτι ειμαι αντμιν και με βριζεις επιτηδες δε νομιζω οτι χρειαζεται warn

Just(wiNner
03-07-2010, 12:05 AM
Egw failara? ENAS ENAS P KSEREI DOTA ENA ATOMO MONO P NA KSEREI PRAGMATIKA DOTA NA DEI TO REPLAY KAI NA MAS PEI? otan les failara? ennoeis oti dn ekana 25-0 na to parw monos? tote nai failara. Otan pas se push kai xwnese MONOS otan oi alloi varame tower tote borw na sou pw oti FAILARA teleiws

SiC)Sp3
03-07-2010, 12:22 AM
Egw failara? ENAS ENAS P KSEREI DOTA ENA ATOMO MONO P NA KSEREI PRAGMATIKA DOTA NA DEI TO REPLAY KAI NA MAS PEI? otan les failara? ennoeis oti dn ekana 25-0 na to parw monos? tote nai failara. Otan pas se push kai xwnese MONOS otan oi alloi varame tower tote borw na sou pw oti FAILARA teleiws

Διαβαζε σωστα

Just(wiNner
03-07-2010, 07:12 AM
Διαβαζε σωστα

ennoeis oti sou eipe oti failare o idios? auth th fora prepei na sou pw soz gt parexhghsa

EDIT: as mi spamaroume ospou na to doun oi armodioi epi tou 8ematos

konops
03-07-2010, 12:32 PM
Ο admin δεν έκανε κάτι λάθος. Αυτοί που του ζήτησαν άδεια απο την αντίπαλη ομάδα δεν είχαν λόγο να φύγουν διότι είχαν καλό score σχετικά. Οπότε πιθανόν κάτι να τους έτυχε και έπρεπε να φύγουν πράγμα που είναι κατανοητό και πάνω απ'ολα ανθρώπινο. Ο άλλος που έφυγε απο την ομάδα του admin χωρίς να πει τίποτα δικαίως έφαγε ban. Όσο για σένα Just(wiNner κατέβασες Θεία οπότε είναι στην κρίση του admin να σε κάνει ban για manners. Αν πιστεύεις ότι θύμωσες, έχασες έλεγχο κτλ διότι ήταν λίγο περίεργο game, μπορείς να κάνεις αίτηση στα unban requests.

ADMIN ABUSE / DENIED