PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Dark_Assasin_XV



qqstand
03-07-2010, 02:22 AM
•Κατηγορούμενος Admin Name User hansaplast15
•Το Battle.net account σας : Dark_Assasin_XV

Tha sas parakalousa na m bgazate t ban apo t acc p egine xwris logo....Otan epeza game kai teleiosa kanonika diapistosa oti t acc exei ban..Den 3erw ti egine alla egine ban xwris logo kai o suggekrimenos admin na epimenei oti ekana leave enw den eisxuei kati tetoio gt epeza kanoniko game kai den suni8izw na eimai leaver opws tous allous ...T acc auto exei konta sta 300 games kai paizw kairo me skopo na mporesw na ginw admin..To acc m legete Dark_Assasin_Xv....8a sas parakalousa na kanete kati amesa euxaristw pl...

FtN|
03-07-2010, 02:36 AM
vres ton admin kai pes tou na erthei na pei ti akrivos sunevei gia na kerdiseis xronno.

Hansaplast15
03-07-2010, 02:49 AM
re ton palikaro ekane telika loipon ekana ban ayton paixth dioti leavare kai eimai sigouros giati panta blepo ama leavarh i ton petaei to pc elege ksekathara left the game me eprikse mia ora giati kai giati ton ekana ban mia ora me milouse kai ebrize mexri kai stin clan mou mpike kai exo apodeikseis tha deite w8

qqstand
03-07-2010, 03:12 AM
nai file m ekana telika post opws s elega...Ektos oti eimaste stin idia clan mallon den t exeis prosexei akoma...Tha se parakalousa para poly na m edeixnes to video pou egine t leave opws les kai esy..

Hansaplast15
03-07-2010, 03:18 AM
file ego den exo na po tipota allo an den ebrizes isos na prospathousa na kano kati an kai den allazo gnomi den kano ban ama den leei left the game sto eipa 100 fores den kano stin tixy ban kai esy sinexizes kai ebrizes kai mes stin clan to idio loipon ego termatizo as milisoun oi armodioi

qqstand
03-07-2010, 03:22 AM
Ti paei na pei den exeis na peis tpt???To oti egine stin clan einai ektos 8ematos...An ginotan se game na t eleges...dei3e mou replay se parakalw para poly

small_H0uz0uris
03-07-2010, 03:23 AM
Το stay rate σου δεν είναι και το καλύτερο που έχω δει => 89 %

Θα σου δώσω την ευκαιρία να μας αποδείξεις ότι δεν είσαι leaver αλλά να είσαι προσεχτικός
απο δω και πέρα

Αccepted
Topic Closed