PDA

View Full Version : [SOLVED] Αdmin Αbuse : stfu_pls



ntopas
04-07-2010, 12:51 AM
Accused Admin Account :stfu_pls

Game Name :ar****

Παράπτωμα του Admin : 1) bad manners
2) mute xwris logo
3) end xwris na to zitisei kaneis kai xwris o idios na rwtisei
4) den ekane ban ton leaver ante_geia2


apo oti tha dite o admin exei bad manners kai me KANEI MUTE XWRIS LOGO! (04:39) BIASTHS: eisai range
(04:42) BIASTHS: mexri na paw
(04:52) Stfu_pls: kai gt na faw tooooso dmg?
(04:58) Stfu_pls: pwww
(04:59) Stfu_pls: da3
(05:00) Stfu_pls: sks
(05:06) BIASTHS: ti sks re blaka?
(05:11) Stfu_pls: kane slow
(05:12) Stfu_pls: re
(05:37) Stfu_pls: re eisai zwo
(05:38) Stfu_pls: apla
(05:42) Stfu_pls: ZWO
(05:45) BIASTHS: nai ok
(05:53) DirLan: Player [BIASTHS] was muted by player [Stfu_pls].
(05:53) Stfu_pls: !mute bia


OSO gia to end...to kanei xwris 1)na to zitisei kaneis
2) xwris na rwtisei
3)xwris na proidopieisei

entometaksi o admin einai sto team pou DEN exei leaver...kai to team pou exei leaver apo tous tesseris player oute ENAS DEN anaferei oti thelei end...

SmD_TaZ
04-07-2010, 06:30 AM
To manners ok den einai kai toso spoudew alla to end game xoris na to zitisi to team me tous 4 paixtes einai akiro.

ntopas
04-07-2010, 06:40 AM
To manners ok den einai kai toso spoudew alla to end game xoris na to zitisi to team me tous 4 paixtes einai akiro.

simfwnw mazi sou file m alla den m eipes tin apopsi sou gia to mute kai gia to leave pou den ekane ban
(to lew auto mias kai sxoliases auto to post kai sxoliases apo ta 4 ta 2)

SmD_TaZ
04-07-2010, 06:58 AM
exeis ena dikio ksexasa na anafero oti den ekane ban leaver = 1 lvl warn

an kai opos lei kai to sto chat omos paei gia to ante_gia3 opote ti to kanoume to ban ti den to kanoume to idio einai shmera ekana ban enan exo)ban20 21 22 23 sta 100 malon tha varethei.

Tr3l0s)
04-07-2010, 11:26 AM
gia mena estw k to zwo p eipe 2 fores k tn 2h me caps deixnei kataxrisei tn admin rights dhladh leei zwo opoiondhpote xwris kamia sunepeia k kanei k mute tn allon epeidh tn apokalesai zwo......To end aparadexto....lvl 2 warn sigoura!!!!

Ti_Me_Les_Twra_
04-07-2010, 11:48 AM
na pw tin ali8eia gia ali mia fora o stfu_pls exei 3anadosi end xoris na rwtisi kanenan imoun in game ala imoun se net kai den mporesa na kratisw replay episis sta abuse ton exw dei arketes fores :/ egw leo +ena sto abuse!!

stfu_pls
04-07-2010, 01:55 PM
paidia 1on ban exw kanei se /w..2on to end prin to 12 einai stn krisi t admin kai profanws i krisi m itan na kanw end..oso gia ta manners da3 einai gelio n pume oti to zwo einai abusable..


akiro thread..as t dune oi armodioi

nikos47
04-07-2010, 02:45 PM
xaxa oti na nai les. gia vres m p leei parakato kati gia krisi tou admin k ela sfira mou. an thes voitheia oriste k i apantisi

pouthena


1.10 Xρησιμοποίηση της εντολής !end

H χρησιμοποίηση της εντολής !end στα παιχνίδια των Bot της Clan NoL επιτρέπεται μόνο στις παρακάτω περιπτώσεις :

α. Εάν κάποιος παίχτης βγει αυστηρά πριν το πέρας του 12ου λεπτού. Αν το 12ο λεπτό έχει περάσει δεν υπάρχει δυνατότητα χρήσης της εντολής αυτής αν κάποιος παίχτης βγεί από το παιχνίδι (ακόμα και αν το παιχνίδι βρίσκεται στο 12:01).

Ειδικά όταν ζητηθεί η λήξη του παιχνιδιού έστω και από έναν παίχτη από την ομάδα με το αριθμητικό μειονέκτημα (leaver's team), ο game admin είναι υποχρεωμένος να δώσει την εντολή !end.

β. Σε κάθε περίπτωση που η πλειοψηφία των παιχτών και των δύο ομάδων ζητήσει επίμονα την λήξη του παιχνιδιού , σε περίπτωση που οι γνώμες διίστανται δεν μπορεί να δωθεί !end.

stfu_pls
04-07-2010, 03:11 PM
zitw signwmi gia to zwo alla an m pei kapoios oti einai estw warnable 8 pidixtw ap t para8iro..kai pls prin kanete post tulaxiston diavaste rules..to end prin t 12 einai st krisi t admin ektos an t zitisun pu tote einai ipoxrewtiko..o player ante_geia2 opws checkara einai banned apo emena gia leave opote dn nmzw oti t thread exei logo ipar3is..an kanw la8os dior8wste me kai staurwste m xD alla mpesa dn 8ewrw oti egine kati epilipsimo..ektos an to palikari to e8i3e toso poli to zwo kai t mute..pu mlkia t 8ewrw gt polles fores kanw mute akm kai emena tn idio..padws euxaristw pu ekanes t thread file m..g n m kaneis kalitero..kai pisteuw oti g auto t logo t ekanes kai oxi apo akrato koble3ismo..

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

α. Εάν κάποιος παίχτης βγει αυστηρά πριν το πέρας του 12ου λεπτού. Αν το 12ο λεπτό έχει περάσει δεν υπάρχει δυνατότητα χρήσης της εντολής αυτής αν κάποιος παίχτης βγεί από το παιχνίδι (ακόμα και αν το παιχνίδι βρίσκεται στο 12:01).

Ειδικά όταν ζητηθεί η λήξη του παιχνιδιού έστω και από έναν παίχτη από την ομάδα με το αριθμητικό μειονέκτημα (leaver's team), ο game admin είναι υποχρεωμένος να δώσει την εντολή !end

vre zuzuni pu leei oti ekana la8os?perase to 12o lepto?estw kai 1 deuterolepto?akm dn katalabainw pu einai to la8os..pu8ena dn leei oti eprepe n rwtisw g n kanw end game t opoio exei leaver prin to 12o lepto..k omws epimeneis n min katalabaineis ellinika..:/

ntopas
04-07-2010, 04:55 PM
file mou kompleksikos den eimai...an imoun tha milousa kai alliws.

to threat to ekana epeidi pistevw pws eeis lathos...
an den exeis lathos polli tha xarw na min sou ginei oute 1 lvl warn

alla (kata tin krisi mou panta mporei na exw kai lathos,pite to mou an einai den exw kanena problima pragmatika) den ekanes 1 lathos alla 4 lathakia..
egw thelw na lew ta pragmata antikimenika kai opws akribws ta blepw...

kai giauto tin leksi "lathakia" tin ennow...den ekanes kati tragiko ontws...alla den ekanes kai oute ena lathaki file mou..

kata tin krisi mou ekanes 4...ta opoia proanaferw panw....

oso gia tis apantiseis sou tha ithela na sxoliasw...


o player ante_geia2 opws checkara einai banned apo emena gia leave opote dn nmzw oti t thread exei logo ipar3is..

1on) einai polli eukolo na eides to threat mou kai na ton ekanes ban meta..sto replay apo oti blepeis den ekanes ban...
2on)to threat exei logo iparksis gt kai dikio na exeis (sto leave tou allounou oti ton ekanes ban) exei alla 3 abuse...



ektos an to palikari to e8i3e toso poli to zwo kai t mute..

re file den tha me piraksei pou ektos oti me les zwo?meta me kaneis mute epeidi sou lew (05:45) BIASTHS: nai ok ....

dld me brizeis sou lew nai ok kai me kaneis mute..(kai mexri to end den mou edwse unmute....

ki ektos oti me eipes 3 fores zwo mou eipes kai sks stin arxi....

file mou den kserw ti ilikia exeis alla pistevw an bgename gia kafe den tha mou milages etsi mono kai mono apo sevasmo se thema ilikias...den to paizw kapoios twra i to pezw megalos, alla me enoxlei polli enas "pitsirikas" na mou milaei etsi..otan ftaseis stin thesi mou tha me katalabeis kalitera....


to thema omws einai to game...sto game pistevw oti ekanes 4 paraptwmata..to parapanw to proanefera mono kai mono epeidi les oti to zwo kai to sks den einai bad manners...an einai etsi na arxisw ki egw na lew zwo tin mana mou,sks ston periptera kai genika na milaw etsi afou ipostirizeis oti den einai kakoi tropoi (bad manners)...

The4thAce
04-07-2010, 05:12 PM
prota apo'la ekane end 5 min afou ekane leave o allos kai edwse end meta apo kapoia pragmata p ginane me tn sympexti tou kai mallon pistepse oti epese se "aniwtho" team kai mono tote to edwse end

stfu_pls
04-07-2010, 05:26 PM
ntopas profanws kai dn imun swstos.kai g auto ap oti eides zitisa signwmi.omws ban ekana se /w mpesa s milaw. kai epipleon ali8eia s lew dn iparxei kati allo ektos apo t sks pu nmzw oti ekana la8os. re paidia min lete mlkies afu dn perase t 12 exwka8e dikaiwma n kane end akm kai an t kanw st 11:59 pls enas armodios n checkarei kai n dwsei poini an nmzei oti prepei..ti n pw..exun ginei poli xeirotera pragmata st channel kai dn exei ginei tpt kai twra g kt poli mikro kata tn tapeini m apopsi peftei akatasxeto spam.

TheHEROofUrDrEaMs
04-07-2010, 05:48 PM
Διαβασα τα παραπανω και πιστευω πως θα πρεπει να υπαρξει μια μικρη ποινη για τις πραξεις του....Ban εντος του game δεν υπηρξε....Και οπως ειπωθηκε νωριτερα μονο αυτο ειναι λογος για 1 lvl warn...Επειτα η συμπεριφορα του και το αδικαιολογητο mute νομιζω πως πρεπει να ληφθουν υποψην......

stfu_pls
04-07-2010, 05:53 PM
paidia ban exei ginei se /w rwtiste kapoion admin na sas pei.ti allo n sas pw..?tcp kai min trela8ume oti einai warnable to sks zwo..da3 eleos edw ha kai kanun xeirotera kai panta einai ka8aroi

TheHEROofUrDrEaMs
04-07-2010, 06:06 PM
da3 eleos edw ha kai kanun xeirotera kai panta einai ka8aroi

Και τι σημαινει αυτο οτι πρεπει να παιρνεις παραδειγμα;Με αυτην την λογικη δεν πειθεις και πολλους..
Αν ειναι ετσι ας κανει ο καθενας ο,τι θελει επειδη το ειχε κανει κ αλλος στο παρελθον....

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

ha=> Head admins λες ? :/

stfu_pls
04-07-2010, 06:08 PM
plaka m kaneis etc..?dn ennow auto..apla t anefera..to zwo kai to skase to les akm kai sts filus s..da3..ok paizei k n einai teleiws ili8io n t arni8eis..

TheHEROofUrDrEaMs
04-07-2010, 06:15 PM
plaka m kaneis etc..?dn ennow auto..apla t anefera..to zwo kai to skase to les akm kai sts filus s..da3..ok paizei k n einai teleiws ili8io n t arni8eis..

Στο replay δεν νομιζω να το λες με τετοιον τροπο...Τεσπα...Το προηγουμενο ποστ διεγραφηκε κατα λαθος....

ntopas
04-07-2010, 06:24 PM
re c exeis dikaioma na kaneis end alla gt den rwtas an theloume?kai gt den PROIDOPIEIS ESTW?

isoun sto team pou imastan 5...kai autoi pou eixan leaver oute kan eipan gia end...

ksereis kati?den sou lew na rwtages aparetita (pou egw thewrw einai to pio dikaio) alla oute kan na peis"paides egw to dinw end?"

mporei na sou legame ksereis kati?afou den sou aresei ki emeis theloume na peksoume,bges na pame 4vs4... gt na mas xalaseis to game?sou paraponethike kaneis apo autous pou eixan leaver???


ki ektos autou min kolame mono se auto...den einai to mono paraptwma...tespa...polla eipame,egw den ksanapostarw..apla an milate gia kati na milate gia ola ta paraptwmata..oxi gia memonomena....

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:17 PM ----------


plaka m kaneis etc..?dn ennow auto..apla t anefera..to zwo kai to skase to les akm kai sts filus s..da3..ok paizei k n einai teleiws ili8io n t arni8eis..

nai alla to thema einai oti den eisai filos mou gia na m milas etsi kai na min se pareksigw...kai oute filika mou to eipes...:P

stfu_pls
04-07-2010, 06:38 PM
profanws alla an ekana ban ka8e atomo pu m elege zwo dn 8 ipirxe kaneis na pai3ei st eleos bots xD

---------- Post added at 04:38 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

paidia sovara dn katalabainw gt toso misos..ute ipoxrewmenos eimai n rwtisw ute n anakoinwsw t mono m la8os itan t sks kai to zwo..pu pros 8eou dn einai kati pu n a3izei abuse..to ban exei ginei kanonikotata kai as t eleg3ei kapoios.to end itan swsto.ta manners m dn itan swsta opws ute t paidiu se mikrotero va8mo vevaia.kai to mute dn exei n leei kati afu 8 t evgaza meta apo 2 mins.ti allo n pw..toso apla.

ntopas
04-07-2010, 06:39 PM
profanws alla an ekana ban ka8e atomo pu m elege zwo dn 8 ipirxe kaneis na pai3ei st eleos bots xD

auto pou kolaei twra?eisai admni file mou...etsi dineis to paradigma?brizontas?
kai simbouli mou an se lene zwo sta games kati kaneis lathos....
alla kai giauto iparxei lisi....proidopieis...an sinexiseis kaneis mute kai proidopieis ksana gia ban...an sinexiseis kaneis ban...


paidia sovara dn katalabainw gt toso misos..

kaneis den misei kanenan..o kathenas leei tin apopsi tou...



ute ipoxrewmenos eimai n rwtisw ute n anakoinwsw t mono m la8os itan t sks kai to zwo..pu pros 8eou dn einai kati pu n a3izei abuse..to ban exei ginei kanonikotata kai as t eleg3ei kapoios.to end itan swsto.ta manners m dn itan swsta opws ute t paidiu se mikrotero va8mo vevaia.kai to mute dn exei n leei kati afu 8 t evgaza meta apo 2 mins.ti allo n pw..toso apla

toso apla pistevw pws esi ta blepeis...oxi oloi..

S.L.I.C.E
04-07-2010, 06:43 PM
Egw na rotisw kati alo?
Ntopas dn eise admin?

stfu_pls
04-07-2010, 06:46 PM
tote re man g n s eipa zwo simainei oti kati ekanes la8os..kai oxi mono emena n lene zwo alla genika..dota einai dn einai baleto..ti n leme twra..den 8ewrw padws oti einai toso tragiko..auto s lew apla..btw soz g auto..

ntopas
04-07-2010, 06:47 PM
Egw na rotisw kati alo?
Ntopas dn eise admin?

oxi fime mou..gt?

S.L.I.C.E
04-07-2010, 06:48 PM
oxi fime mou..gt?

Nai akiro ekatsa epsa3a kai eida oti tora exeis kanei appl.
Akiro :D

Tr3l0s)
04-07-2010, 08:30 PM
tote re man g n s eipa zwo simainei oti kati ekanes la8os..kai oxi mono emena n lene zwo alla genika..dota einai dn einai baleto..ti n leme twra..den 8ewrw padws oti einai toso tragiko..auto s lew apla..btw soz g auto..

egw pali pisteuw oti o admin prepei na krataei ts isorropoies anamesa stous users k na einai upeuthinos gia tn omalh kulhsh tou game milaw swsta????an vrizeis esu o ADMIN enan user o opoios ekane kati lathos k tou ksanalew ESU O ADMIN tote o user ti htheles na sou kanei????to skulaki????na sou sugnwmh kurie admin????kala ekane k s eipe zwo alla esu exeis k right k tou ekanes mute!!tespa h suberifora sou einai aparadekth oxi toso to zwo p eipes alla me tn tropo p to eipes!!!sumvoulh mou einai na ksekavalhseis to kalami.....k oi users pedia san k sena einai opote xalarwse ligaki k tha ta deis ola pio diaforetika!!!!!!

komborimon
05-07-2010, 02:08 PM
Dax egw pisteuw oti to na lei enas admin SKS,i zwo kapoion user den einai kati to tragiko kai logos gia abuse eidika an o user den antapokrinetai me tpt se opoiadhpote alli prosegisi apo merias tou admin i dinei aformi me to gameplay tou gi auton ton xaraktirismo(pou egw prosopika tous thewrw soft xaraktirismous). Edw omws den ypirxe logos na pei o admin autous tous xaraktirismous.
Kai o admin anthrwpos einai dikaioutai pistevw na ksefygei kai autos mia fora!!
To mono paraptwma einai to leave p den egine ban ingame kai exw amfivolies gia to end mias kai zitithike apo kanenan apo to team p eixe to meionektima...

mormegil_
06-07-2010, 09:30 AM
gia mena estw k to zwo p eipe 2 fores k tn 2h me caps deixnei kataxrisei tn admin rights dhladh leei zwo opoiondhpote xwris kamia sunepeia k kanei k mute tn allon epeidh tn apokalesai zwo......To end aparadexto....lvl 2 warn sigoura!!!!

ti les vre anidee.... lvl 2 warn apofasises esy... gia ena zwon me caps... eleos me auta ta spamposts... k stin teliki eixe leave sto 2... kala ekane k edwse end.. ena warn sto all tha eprepe na kanei alla.. entaksei.. allou einai h ousia.. thixtike twra o allos pou ton eipe zwon.. tromerooooo

ntopas
06-07-2010, 10:35 AM
ti les vre anidee.... lvl 2 warn apofasises esy... gia ena zwon me caps... eleos me auta ta spamposts... k stin teliki eixe leave sto 2... kala ekane k edwse end.. ena warn sto all tha eprepe na kanei alla.. entaksei.. allou einai h ousia.. thixtike twra o allos pou ton eipe zwon.. tromerooooo

1on)nai file mou thiktika pou me eipe zwon..eftasa 31 xronwn kai pistevw exw to dikaioma na thigome ama me lene zwo...
\
kai 20n kai basiko)se parakalw ama thes na postareis kapou na kathese kai na diabazeis OLA ta post...na exeis mia apopsi gia to ti ginete kai na min apantas memonomena se ena mono...an bariese na ta diabaseis apla min apantas...

tespa,sevasti,dexti kai katanoiti i apopsi sou apla prosexe ligo auta ta dio pragmatakia pou sou eipa..
panta filika

stfu_pls
06-07-2010, 11:35 AM
paidia afiste ton..pragmatika einai spampost..to ban egine kanonika..kai oxi dn exei noima na diavasun ola t posts alla mono na dun replay..btw oso megalwnei o an8rwpos para3eneuei?zwo s eipame..oloi oi an8rwpoi ein zwa btw...dn katalabainw (oloi oi an8rwpoi san onta zwa einai mn pare3igi8ei pali kaneis)

ntopas
06-07-2010, 01:27 PM
paidia afiste ton..pragmatika einai spampost..to ban egine kanonika..kai oxi dn exei noima na diavasun ola t posts alla mono na dun replay..btw oso megalwnei o an8rwpos para3eneuei?zwo s eipame..oloi oi an8rwpoi ein zwa btw...dn katalabainw (oloi oi an8rwpoi san onta zwa einai mn pare3igi8ei pali kaneis)

nai file mou,signwmi pou den ekanes swsta tin douleia sou ki egw o xazos se postara.,..den tha ksanaginei...

ROFLA_Ninja
06-07-2010, 02:46 PM
1)Λανθασμένο end
2)Λανθασμένο mute
3)Ban δεν φάνηκε να γίνεται στο leave
4)Η συμπεριφορά του δεν ήταν αυτή που αρμόζει για admin
Και επιμένει ότι μπορούσε να κάνει end και ότι είναι στην κρίση του admin πριν το 12 ενώ του έκανε paste το rule.Καταλαβαίνω αυτή τη δεύτερη ευκαιρία με προϋπόθεση ότι κάποιος έκανε λάθος επειδή δεν ήξερε κάποιο rule,αλλά αυτός δεν ξέρει να διαβάζει και να καταλαβαίνει τους κανόνες.

Ωραία,έστω ότι στην καλύτερη θα μετρήσει lvl 1 warning απο το end και άλλο ένα lvl 1 warning απο όλα τα άλλα μαζί.Έχουμε και ακόμα 1 warning απο εδώ http://www.mymgn.com/board/showthread.php?26709-SOLVED-Admin-Abuse-Stfu_pls Επειδή ο admin stfu_pls δεν έχει δώσει δικαίωμα στο παρελθόν και παραδέχεται το λάθος του δέχεται 1lvl warn.

1+1+1=demote

Tr3l0s)
06-07-2010, 04:09 PM
ti les vre anidee.... lvl 2 warn apofasises esy... gia ena zwon me caps... eleos me auta ta spamposts... k stin teliki eixe leave sto 2... kala ekane k edwse end.. ena warn sto all tha eprepe na kanei alla.. entaksei.. allou einai h ousia.. thixtike twra o allos pou ton eipe zwon.. tromerooooo

mn milas mideniko an thymase efages abuse apo mena....lvl 2 warn nomizw????mn pas na upodeikseis.....mathe tn douleia sou 1a k meta mila!!!!!

nikos47
06-07-2010, 05:54 PM
to mute gia poio logo to ekanes?

mauros
07-07-2010, 11:50 AM
paidia 1on ban exw kanei se /w..2on to end prin to 12 einai stn krisi t admin kai profanws i krisi m itan na kanw end..oso gia ta manners da3 einai gelio n pume oti to zwo einai abusable..


akiro thread..as t dune oi armodioi

Ki omws o allos sto inhouse efage ban pou eipe ton allon zwo....
pws sou fanhke?

stfu_pls
07-07-2010, 11:56 AM
to mute t ekana g n iremisume.enas apo ts 2.8 evgaine amesws utws i allws.dn nmzw oti einai toso kako..btw an faw ban gia to zwo ook sikwnw ta xeria psila..pragmatika..

nikos47
07-07-2010, 01:35 PM
ego nomizo pos autos p eprepe n iremisei isoun esu man. pio polu spam erixnes apo opoiondipote allon k protos toon les zoo k s leei ok k ton kaneis mute. einai dikaio auto dil? pio polu itheles esu mute para autos man..

ntopas
07-07-2010, 06:46 PM
to mute t ekana g n iremisume.enas apo ts 2.8 evgaine amesws utws i allws.dn nmzw oti einai toso kako..btw an faw ban gia to zwo ook sikwnw ta xeria psila..pragmatika..

ektos oti mou ekanes adiko mute,les kai psemata...tha ebgene to mute AMESWS?kai gt mexri to end tou game den mou to ebgales...????

ekanes pou ekanes lathoi sinexizeis kai les psemata...

apo to 5:53 pou mou ekanes to mute mexri to 7:53 den to ebgales...ki ama itan dikaio to mute den tha me peiraze kai 10 lepta na kratage...

(05:53) DirLan: Player [BIASTHS] was muted by player [Stfu_pls].
(05:53) Stfu_pls: !mute bia
(07:53) Stfu_pls: !end

konops
08-07-2010, 01:37 PM
Αδικαιολόγητο mute. Όσο για το end να ξέρεις ότι δεν δίνουμε end αν δεν μας ζητηθεί απο την ομάδα του leaver. Έστω πριν το κάνεις μπορούσες έστω να ρωτήσεις.

Ο stfu_pls λόγω του mute καθώς για το αδικαιολόγητο end, επιοικώς δέχεται ποινή lvl1warn


ADMIN ABUSE / SOLVED
Topic closed.