PDA

View Full Version : [REJECTED] Unban Request : Beyond_GOATLIKE



Beyond_GOATLIKE
06-07-2010, 05:33 AM
kalispera katarxas, paizw sta bots arketo kero eixa enan sebasto ari8mo games, eixa na paiksw kana 2mino, peripou. kai twra pou prospa8w, dn me afinei na bw(dn einai thema ping or smth exw faei ban einai tsekarismeno). OSO anafora to thema leave, dn paizei dioti einai thema arxwn gia mena, paizeis? paizeis mexri to telos opws kian exei h troph tou game. Replay h kapia SS dn exw sthn katoxh mou. Ayto pou fobame einai oti ton kero prin stamatisw na benw eixa provlima me to internet kai isos me petakse kata thn diarkia enos game me kapion admin mesa, kai me ayton ton logo me ekane ban, dn kserw ali8eia, pantos krima gt epaiza arketo kero kai i8ela na sinexisw :

InHumanity
06-07-2010, 12:53 PM
User [beyond_goatlike] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-05-08 by [SmD_TaZ] because [leaver].

ti na s pw afou dn exeis kapoio replay vres ton admin na mas pei tin gnwmi tou..

Beyond_GOATLIKE
06-07-2010, 05:36 PM
User [beyond_goatlike] was banned on server [europe.battle.net] on 2010-05-08 by [SmD_TaZ] because [leaver].

ti na s pw afou dn exeis kapoio replay vres ton admin na mas pei tin gnwmi tou..

pws akribos na ton brw? enas theos kserei gt m erikse ban exei perasei keros kai pios kserei an paizei kiolas !!!
tha to ksana tonisw kias ginomai priksas, egw leave DN ekana, eixa provlima me thn sindesh mou kai me petakse an to eixe 8eorisei logo gia ban klain;/

InHumanity
06-07-2010, 11:04 PM
pws akribos na ton brw? enas theos kserei gt m erikse ban exei perasei keros kai pios kserei an paizei kiolas !!!
tha to ksana tonisw kias ginomai priksas, egw leave DN ekana, eixa provlima me thn sindesh mou kai me petakse an to eixe 8eorisei logo gia ban klain;/

psakston mesa sto b.net i steiltou pm sto forum o parwn admin xrisimopoiei to idio name k sto forum...elpizw na se voithisa gl!

Beyond_GOATLIKE
07-07-2010, 01:51 AM
psakston mesa sto b.net i steiltou pm sto forum o parwn admin xrisimopoiei to idio name k sto forum...elpizw na se voithisa gl!




ok ton brika kai tou estila kai message elpizw na mpenei wste na kitaksei to post m, eyxaristw kai esena gia ton xrono sou :)

small_H0uz0uris
07-07-2010, 02:29 AM
'Exεις 2 μέρες να βρεις τον admin που σου παρέθεσαν παραπάνω , για να έρθει να μας πει την γνώμη του

Είδα παραπάνω ότι σου είπε θα έρθει να κάνει post ! ! !

Aν τον ξαναπείς και σου μιλήσει κράτα ss με την απάντηση του ώστε να εξεταστεί ! ! !

SmD_TaZ
07-07-2010, 04:26 PM
fisika kai tou eipa oti tha apantiso

ilikrina den thimame to ban alla gia na exo kanei fm ban tote to palikari prepei na exei kanei mlk...

kai an den kano lathos prepei na epeze se ena game pou ekane leave se ena game pou epeze enas filos kai me fonakse na to do mesa sto net an den kano lathos einai auto giati to ban einai perasmeno me f m
giati exei kai sto da-hb-06

den exo kanei pote akuro ban kai oute prokete na kano an valo reason leaver einai apo leave an valo afker einai afk mpori na kanei kai ban me reason leaver-maybe-dc auto to vazo otan o user exei feedari eleina exei kanei ta dika tou kai meta pefti me dc. kai vevea ta stats tou einai aisxra se thema Stay.....

Egw tha tou edina mia efkeria giati akrivos den thimame gia pio logo ton ban alla malon einai autos leave apo game alou kai ban me pm egw.

Beyond_GOATLIKE
07-07-2010, 06:48 PM
fisika kai tou eipa oti tha apantiso

ilikrina den thimame to ban alla gia na exo kanei fm ban tote to palikari prepei na exei kanei mlk...

kai an den kano lathos prepei na epeze se ena game pou ekane leave se ena game pou epeze enas filos kai me fonakse na to do mesa sto net an den kano lathos einai auto giati to ban einai perasmeno me f m
giati exei kai sto da-hb-06

den exo kanei pote akuro ban kai oute prokete na kano an valo reason leaver einai apo leave an valo afker einai afk mpori na kanei kai ban me reason leaver-maybe-dc auto to vazo otan o user exei feedari eleina exei kanei ta dika tou kai meta pefti me dc. kai vevea ta stats tou einai aisxra se thema Stay.....

Egw tha tou edina mia efkeria giati akrivos den thimame gia pio logo ton ban alla malon einai autos leave apo game alou kai ban me pm egw.




eyxaristw for the second chance , apo thema stay einai gt eixa provlima me to internet, me eixe petaksei toulaxiston 8-9 fores, pleon dn exw provlima alaksa grammh kai router opote dn exw worries :)

small_H0uz0uris
09-07-2010, 05:21 AM
Μπορεί ο admin να σου δίνει δεύτερη ευκαιρία αλλά εγώ με stay rate => 86%
δεν μπορώ παρά να σε θεωρήσω leaver ! ! !

Μάλλον έχει δίκιο o admin σε αυτά που λέει (κάνω σωστά bans) γιατί το stay rate σου αγαπητέ
αυτό δείχνει , ότι leavareis που σημαίνει το ίδιο έκανες και στο μεταξύ σας game ! ! !

3 εβδομάδες ποινή για το leave
Ξαναπροσπάθησε στις 30 Ιουλίου ! ! !

Rejected
Topic Closed